Jak SKUTECZNIE blogować o KULTURZE – darmowy webinar

 

Cześć! Jestem mega szczęśliwy, że mogę zaprosić Cię na darmowe, dwugodzinne szkolenie z blogowania o kulturze zawierające w programie masywny panel Q&A. Taki prezent na wiosnę :)

Robiłem już różne transmisje czegoś przez net, ale podobnej skali jeszcze nie próbowałem!

Mam nadzieję, że razem nam się super uda!

Zadawanie pytań

Najfajniejszą częścią takich webinarów są sesje pytań i odpowiedzi. Dlatego jeśli masz jakąś zagwozdkę, przy której teoretycznie mógłbym pomóc to będę wdzięczny za podzielenie się pytaniem w jednym z tych dwóch miejsc:

– w komentarzach pod tym wpisem, tutaj, na dole :)

pod tym statusem na Facebooku (gdy wybierzesz tę opcję, o webinarze dowie się więcej ludzi!)

Google Hangout ma jakieś swoje czaty, ale będę patrzył tylko w komentarze pod wpisem i na fanpage. Nie obiecuję też, że odpowiem na wszystko, ale dołożę starań, by nie było źle :)

Chcesz mi pomóc?

Na potrzeby tego webinaru przygotowałem specjalną stronę, dzięki której możesz zaprosić swoich znajomych do czytania jestKultury. Nie jest to w żaden sposób obowiązkowe. Co więcej, nie musisz tego robić dzisiaj! Ale jeśli jednak się zdecydujesz to będzie mi bardzo miło :) Wystarczy że zalinkujesz tę stronę na swoim fejsie, twitterze – gdziekolwiek działasz.

Jej adres to:  http://andrzejtucholski.pl/czesc/  – link usunięty dla wygodnego kopiowania.

Tylko najpierw na nią zajrzyj i sprawdź, czy zgadza się to, co o Tobie piszę :)

Transmisja

Tutaj jest nagranie:

(Link do Youtube)

Co dalej?

Jak nic nie popsuję to w pierwszej wolnej chwili wrzucę nagranie webinaru z powrotem do internetu. Dla spóźnialskich :)

Uważnie prześledzę też efekty takiego wydarzenia. Jeśli mi się spodobają, to będę chciał zamienić webinary, może nie od razu w stały cykl, ale na pewno w jakiś tam sposób regularne spotkania na wybrane tematy. Swoją propozycję kolejnego webinaru (blogowanie jako takie? budowanie marki? prowadzenie w internecie instytucji kulturowej?) możesz wrzucić w komentarze pod tym wpisem, na pewno je przejrzę.

Rozważam też zamknięcie niektórych przyszłych webinarów wyłącznie dla grona newsletterowiczów. To wybrana, specjalna grupa Czytelników i jak najbardziej należą się jej podobne przywileje :) Zapisać można się tutaj.

I to tyle na dziś. Dzięki, że jesteś :)

Ciao,

Andrzej Tucholski

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies