Autor: Andrzej Tucholski | 24 kwietnia 2014 | Komentarze:

Jak SKUTECZNIE blogować o KULTURZE – darmowy webinar

Cześć! Jestem mega szczęśliwy, że mogę zaprosić Cię na darmowe, dwugodzinne szkolenie z blogowania o kulturze zawierające w programie masywny panel Q&A. Taki prezent na wiosnę :)

Robiłem już różne transmisje czegoś przez net, ale podobnej skali jeszcze nie próbowałem!

Mam nadzieję, że razem nam się super uda!

Zadawanie pytań

Najfajniejszą częścią takich webinarów są sesje pytań i odpowiedzi. Dlatego jeśli masz jakąś zagwozdkę, przy której teoretycznie mógłbym pomóc to będę wdzięczny za podzielenie się pytaniem w jednym z tych dwóch miejsc:

– w komentarzach pod tym wpisem, tutaj, na dole :)

pod tym statusem na Facebooku (gdy wybierzesz tę opcję, o webinarze dowie się więcej ludzi!)

Google Hangout ma jakieś swoje czaty, ale będę patrzył tylko w komentarze pod wpisem i na fanpage. Nie obiecuję też, że odpowiem na wszystko, ale dołożę starań, by nie było źle :)

Chcesz mi pomóc?

Na potrzeby tego webinaru przygotowałem specjalną stronę, dzięki której możesz zaprosić swoich znajomych do czytania jestKultury. Nie jest to w żaden sposób obowiązkowe. Co więcej, nie musisz tego robić dzisiaj! Ale jeśli jednak się zdecydujesz to będzie mi bardzo miło :) Wystarczy że zalinkujesz tę stronę na swoim fejsie, twitterze – gdziekolwiek działasz.

Jej adres to:  https://andrzejtucholski.pl/czesc/  – link usunięty dla wygodnego kopiowania.

Tylko najpierw na nią zajrzyj i sprawdź, czy zgadza się to, co o Tobie piszę :)

Transmisja

Tutaj jest nagranie:

(Link do Youtube)

Co dalej?

Jak nic nie popsuję to w pierwszej wolnej chwili wrzucę nagranie webinaru z powrotem do internetu. Dla spóźnialskich :)

Uważnie prześledzę też efekty takiego wydarzenia. Jeśli mi się spodobają, to będę chciał zamienić webinary, może nie od razu w stały cykl, ale na pewno w jakiś tam sposób regularne spotkania na wybrane tematy. Swoją propozycję kolejnego webinaru (blogowanie jako takie? budowanie marki? prowadzenie w internecie instytucji kulturowej?) możesz wrzucić w komentarze pod tym wpisem, na pewno je przejrzę.

Rozważam też zamknięcie niektórych przyszłych webinarów wyłącznie dla grona newsletterowiczów. To wybrana, specjalna grupa Czytelników i jak najbardziej należą się jej podobne przywileje :) Zapisać można się tutaj.

I to tyle na dziś. Dzięki, że jesteś :)

Ciao,

Andrzej Tucholski

Jeszcze dzisiaj przerwij stagnację i zmień swoje życie na lepsze!

Proponuję Ci dwie przełomowe książki. „Pomysł na siebie w tydzień” to 21 narzędzi, dzięki którym szybko znajdziesz nową koncepcję na to, co chcesz robić i kim chcesz być. Te wnioski przekujesz w rzeczywistość dzięki „#mikronawykom” – to kompletne narzędzie, dzięki któremu zbudujesz skuteczny system mikronawyków prowadzących Cię przez wszystkie wymarzone plany.

Razem ponad 340 stron wiedzy, narzędzi, ćwiczeń i arkuszy. Zaufało im już ponad 1000 Klientów!

Cześć!
Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem oraz twórcą internetowym.

Pokażę Ci jak duży i praktyczny wpływ na człowieka ma psychologia. A także pogadamy o sposobach na ogarnięcie zabieganej codzienności w taki sposób, by życie było spokojne i bardzo udane. Znajdziesz tu lifestyle'owe tematy (seriale) płynnie połączone z praktycznymi poradami (jak się nie spóźnić przez seriale). Zapraszam!

Rozpocznij ogarnięcie!

Przy okazji, napisałem serial.Co prawda nie taki prawdziwy, do telewizji, ale za to za darmo. "Umowy Śmieciowe" w formie powieści w odcinkach opowiadają historię Hanny Wróbel. Dziewczyna przyjeżdża do Warszawy do pracy i już pierwszego dnia wszystko idzie dokładnie nie tak, jak sobie zaplanowała. Walczy więc nie tylko o wymarzony etat, ale też z własnymi słabościami. I z sercem. I z przyjaciółmi. I z losowymi problemami. I z pogodą. I, bądźmy szczerzy, ze wszystkim innym.

Życie w wielkim mieście nie jest proste.

Powstaje zatem pytanie: czy starczy jej na ogarnięcie tych wszystkich dramatów kawy?


Obejrzyj Przeczytaj odcinek pilotażowy

Aha, nagrałem też kurs.Kurs uczenia się dla dorosłych to kompleksowe szkolenie uczące jak się uczyć. 17 lekcji wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować własny system nauki. Dzięki niemu przyswoisz psychologiczne podstawy uwagi i pamięci. Nauczysz się korzystać z najlepszych sposobów na efektywną naukę i technik pamięciowych. Zajmiemy się też motywacją i zachowywaniem spokoju w obliczu wyzwań. A wszystko podane tak, by maksymalizować mocne strony uczenia się w przypadku osoby dorosłej.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs opiera się o moją autorską strategię PROPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

I to nie jeden kurs!"Ogarnij maturę w tydzień" to kompletny kurs, który dzięki 7 lekcjom wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować system nauki do matur. Dzięki niemu nauczysz się uczyć, rozplanujesz starania, nie zmarnujesz czasu a nawet zrobimy tak, by się za bardzo nie stresować. Każda prezentowana w nim porada została przetestowana wiele razy i pochodzi z mojego doświadczenia, a także jest oparta o naukę. I co najważniejsze - działa. Tak zwyczajnie.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs został objęty patronatem merytorycznym Uniwersytetu SWPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

Pobierz darmowe materiały do ogarnięcia życia
i dołącz do 4 000+ odbiorców newslettera!

Gdy się zapiszesz to od razu dostaniesz w prezencie:

  • pierwszeństwo w dostępie do najnowszych artykułów
  • 7 plakatów rozwijających materiały z bloga
  • 3 excele przydatne w ogarnianiu życia
  • moją prezentację z TEDx
  • a także kolejne materiały!

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam
zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji o nowościach,
promocjach, produktach i usługach Andrzeja Tucholskiego.
Chcesz ze mną współpracować?

Mój blog od lat należy do ścisłej czołówki polskich współprac komercyjnych z influencerami. Zrealizowałem na nim z sukcesem kilkadziesiąt akcji, z których każda wywołała pozytywne reakcje u moich Czytelników oraz zrealizowała postawione przez Klienta cele.

Zawsze jestem gotów porozmawiać o kolejnej, z której potem będziemy dumni :)

KRÓTKO O BLOGU

AndrzejTucholski.pl to wielokrotnie nagradzany lifestyle'owy blog ekspercki o psychologii. Prowadzę go od 2009 roku.

Piszę na nim o praktycznym wpływie psychologii na człowieka. I o tym, jak ogarnąć zabieganą codzienność w taki sposób, by życie było spokojne i udane.

Życzę Ci bardzo udanego dnia!.

Informacja

Żadnej treści na blogu nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam też takich przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem - psychiatrą lub terapeutą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!