Jak SKUTECZNIE blogować o KULTURZE – darmowy webinar

 

Cześć! Jestem mega szczęśliwy, że mogę zaprosić Cię na darmowe, dwugodzinne szkolenie z blogowania o kulturze zawierające w programie masywny panel Q&A. Taki prezent na wiosnę :)

Robiłem już różne transmisje czegoś przez net, ale podobnej skali jeszcze nie próbowałem!

Mam nadzieję, że razem nam się super uda!

Zadawanie pytań

Najfajniejszą częścią takich webinarów są sesje pytań i odpowiedzi. Dlatego jeśli masz jakąś zagwozdkę, przy której teoretycznie mógłbym pomóc to będę wdzięczny za podzielenie się pytaniem w jednym z tych dwóch miejsc:

– w komentarzach pod tym wpisem, tutaj, na dole :)

pod tym statusem na Facebooku (gdy wybierzesz tę opcję, o webinarze dowie się więcej ludzi!)

Google Hangout ma jakieś swoje czaty, ale będę patrzył tylko w komentarze pod wpisem i na fanpage. Nie obiecuję też, że odpowiem na wszystko, ale dołożę starań, by nie było źle :)

Chcesz mi pomóc?

Na potrzeby tego webinaru przygotowałem specjalną stronę, dzięki której możesz zaprosić swoich znajomych do czytania jestKultury. Nie jest to w żaden sposób obowiązkowe. Co więcej, nie musisz tego robić dzisiaj! Ale jeśli jednak się zdecydujesz to będzie mi bardzo miło :) Wystarczy że zalinkujesz tę stronę na swoim fejsie, twitterze – gdziekolwiek działasz.

Jej adres to:  http://andrzejtucholski.pl/czesc/  – link usunięty dla wygodnego kopiowania.

Tylko najpierw na nią zajrzyj i sprawdź, czy zgadza się to, co o Tobie piszę :)

Transmisja

Tutaj jest nagranie:

(Link do Youtube)

Co dalej?

Jak nic nie popsuję to w pierwszej wolnej chwili wrzucę nagranie webinaru z powrotem do internetu. Dla spóźnialskich :)

Uważnie prześledzę też efekty takiego wydarzenia. Jeśli mi się spodobają, to będę chciał zamienić webinary, może nie od razu w stały cykl, ale na pewno w jakiś tam sposób regularne spotkania na wybrane tematy. Swoją propozycję kolejnego webinaru (blogowanie jako takie? budowanie marki? prowadzenie w internecie instytucji kulturowej?) możesz wrzucić w komentarze pod tym wpisem, na pewno je przejrzę.

Rozważam też zamknięcie niektórych przyszłych webinarów wyłącznie dla grona newsletterowiczów. To wybrana, specjalna grupa Czytelników i jak najbardziej należą się jej podobne przywileje :) Zapisać można się tutaj.

I to tyle na dziś. Dzięki, że jesteś :)

Ciao,

Andrzej Tucholski

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies