Autor: Andrzej Tucholski | 2 stycznia 2014 | Komentarze:

To są NAJLEPSZE rzeczy w historii

Wystawianie aukcji charytatywnych to dla mnie całkiem trudna kwestia. Pojawia się gdzieś tam z tyłu głowy chęć puszczenia dwunastu osobnych licytacji z różnymi drobnymi rzeczami, bo przecież liczy się pomoc. Ale to błędne założenie.

Liczy się jakość. O wiele lepiej wystawić mniej rzeczy, ale za to wybrać te stuprocentowo najlepsze.

(W tym roku mam tak najlepsze, że się bardziej nie da!)

Chyba brak mi słów, żeby do końca oddać to jak bardzo się jaram!!!! Poważnie. Jedna z aukcji jest marzeniem geeka. Gdyby nie wyższa misja pomocy potrzebującym, sam bym niesamowicie chciał mieć podobne cudo na półce u siebie. Ale cieszę się, że będzie je mógł mieć któryś z Czytelników bloga :) Druga to z kolei marzenie każdego fana dobrej prozy.

Ciekaw jestem, ile się uda dzięki tym dwóm licytacjom ugrać kasy dla WOŚPu. Mam nadzieję, że jak najwięcej. Odkąd poznałem Jurka osobiście (tutaj możesz przeczytać długi, ale super ciekawy wywiad!) to zależy mi na pomaganiu im jeszcze bardziej. Orkiestra ma świetną misję i to zaszczyt, móc być jej częścią :)

Ale starczy tego gadania! Oto i aukcje, z których cała kasa leci na WOŚP:

→ Numerowany batarang w skrzyni (Batman: Arkham Origins)

Aukcjahttp://aukcje.wosp.org.pl/numerowany-batarang-w-skrzyni-presskit-batman-ao-i887087

Sponsorem tego przedmiotu jest wydawnictwo Cenega. Gdy uderzałem do nich z zapytaniem, czy nie chcą może wesprzeć działań charytatywnych jestKultury z Orkiestrą fajnym gadżetem to myślałem raczej w prostszych kategoriach – jakiejś kolekcjonerki lub podpisanego plakatu. A tutaj kurier wręczył mi do przekazania dalej super unikalny presskit! Jest ich tylko tysiąc. Na całym świecie.

To cudo odgrywa trailer i robi ABSOLUTNIE zabójcze wrażenie!

→ Prebook “Joyland” Stephena Kinga

Aukcjahttp://aukcje.wosp.org.pl/stephen-king-joyland-prebook-tzw-szczotka-i887187

Wiedziałem, że przekażę tę książkę na aukcje Orkiestry już w dniu pierwszego odebrania tej przesyłki za awizem, jeszcze w czerwcu minionego roku. Tak już mam, że oddaję prebooki na działania charytatywne. Z jednej strony wiem, że dla prawdziwych zbieraczy są cudownymi gratkami a z drugiej fajnie się czuję, mogąc pomóc dzieciom i starszym. W tym roku jest już zupełnie ekstra, bo prebook Stephena Kinga to taki trochę prebook premium.

Zawsze jest ich mało i zawsze ciężko je ogarnąć :>

(A dodatkowo dorzucam zwycięzcy T-shirt promujący książkę “Doktor Sen”, a co!)

DSC_0485

Jeśli masz ochotę licytować któryś z tych przedmiotów – nie krępuj się! Dorzucę wlepki :-)

Jeśli ani jedna ani druga aukcja Cię specjalnie nie grzeje to z kolei poproszę o udostępnienie tego wpisu dalej. Albo wysłanie go w wiadomości prywatnej znajomemu, o którym wiesz, że aż cały zakwitnie na widok jednego z tych dwóch przedmiotów.

W ten sposób zdziałamy więcej!

Trzymaj się ciepło :)

Ciao,

Andrzej Tucholski

Mój pierwszy e-book: “Pomysł na siebie w tydzień 21 narzędzi, by osiągnąć cel“już w sprzedaży! Jeśli szukasz pomysłu na siebie, kręcisz się w kółko lub potrzebujesz zmiany – przywożę rozwiązanie. A raczej: 140 stron rozwiązań.

Pomysł na siebie w tydzień – 21 narzędzi, by osiągnąć cel (e-book)

Cześć!
Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem oraz twórcą internetowym.

Pokażę Ci jak duży i praktyczny wpływ na człowieka ma psychologia. A także pogadamy o sposobach na ogarnięcie zabieganej codzienności w taki sposób, by życie było spokojne i bardzo udane. Znajdziesz tu lifestyle'owe tematy (seriale) płynnie połączone z praktycznymi poradami (jak się nie spóźnić przez seriale). Zapraszam!

Rozpocznij ogarnięcie!

Przy okazji, napisałem serial.Co prawda nie taki prawdziwy, do telewizji, ale za to za darmo. "Umowy Śmieciowe" w formie powieści w odcinkach opowiadają historię Hanny Wróbel. Dziewczyna przyjeżdża do Warszawy do pracy i już pierwszego dnia wszystko idzie dokładnie nie tak, jak sobie zaplanowała. Walczy więc nie tylko o wymarzony etat, ale też z własnymi słabościami. I z sercem. I z przyjaciółmi. I z losowymi problemami. I z pogodą. I, bądźmy szczerzy, ze wszystkim innym.

Życie w wielkim mieście nie jest proste.

Powstaje zatem pytanie: czy starczy jej na ogarnięcie tych wszystkich dramatów kawy?


Obejrzyj Przeczytaj odcinek pilotażowy

Aha, nagrałem też kurs.Kurs uczenia się dla dorosłych to kompleksowe szkolenie uczące jak się uczyć. 17 lekcji wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować własny system nauki. Dzięki niemu przyswoisz psychologiczne podstawy uwagi i pamięci. Nauczysz się korzystać z najlepszych sposobów na efektywną naukę i technik pamięciowych. Zajmiemy się też motywacją i zachowywaniem spokoju w obliczu wyzwań. A wszystko podane tak, by maksymalizować mocne strony uczenia się w przypadku osoby dorosłej.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs opiera się o moją autorską strategię PROPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

I to nie jeden kurs!"Ogarnij maturę w tydzień" to kompletny kurs, który dzięki 7 lekcjom wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować system nauki do matur. Dzięki niemu nauczysz się uczyć, rozplanujesz starania, nie zmarnujesz czasu a nawet zrobimy tak, by się za bardzo nie stresować. Każda prezentowana w nim porada została przetestowana wiele razy i pochodzi z mojego doświadczenia, a także jest oparta o naukę. I co najważniejsze - działa. Tak zwyczajnie.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs został objęty patronatem merytorycznym Uniwersytetu SWPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

Pobierz darmowe materiały do ogarnięcia życia
i dołącz do 4 000+ odbiorców newslettera!

Gdy się zapiszesz to od razu dostaniesz w prezencie:

  • pierwszeństwo w dostępie do najnowszych artykułów
  • 7 plakatów rozwijających materiały z bloga
  • 3 excele przydatne w ogarnianiu życia
  • moją prezentację z TEDx
  • a także kolejne materiały!

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam
zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji o nowościach,
promocjach, produktach i usługach Andrzeja Tucholskiego.
Chcesz ze mną współpracować?

Mój blog od lat należy do ścisłej czołówki polskich współprac komercyjnych z influencerami. Zrealizowałem na nim z sukcesem kilkadziesiąt akcji, z których każda wywołała pozytywne reakcje u moich Czytelników oraz zrealizowała postawione przez Klienta cele.

Zawsze jestem gotów porozmawiać o kolejnej, z której potem będziemy dumni :)

KRÓTKO O BLOGU

AndrzejTucholski.pl to wielokrotnie nagradzany lifestyle'owy blog ekspercki o psychologii. Prowadzę go od 2009 roku.

Piszę na nim o praktycznym wpływie psychologii na człowieka. I o tym, jak ogarnąć zabieganą codzienność w taki sposób, by życie było spokojne i udane.

Życzę Ci bardzo udanego dnia!.

Informacja

Żadnej treści na blogu nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam też takich przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem - psychiatrą lub terapeutą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!