To są NAJLEPSZE rzeczy w historii

 

Wystawianie aukcji charytatywnych to dla mnie całkiem trudna kwestia. Pojawia się gdzieś tam z tyłu głowy chęć puszczenia dwunastu osobnych licytacji z różnymi drobnymi rzeczami, bo przecież liczy się pomoc. Ale to błędne założenie.

Liczy się jakość. O wiele lepiej wystawić mniej rzeczy, ale za to wybrać te stuprocentowo najlepsze.

(W tym roku mam tak najlepsze, że się bardziej nie da!)

Chyba brak mi słów, żeby do końca oddać to jak bardzo się jaram!!!! Poważnie. Jedna z aukcji jest marzeniem geeka. Gdyby nie wyższa misja pomocy potrzebującym, sam bym niesamowicie chciał mieć podobne cudo na półce u siebie. Ale cieszę się, że będzie je mógł mieć któryś z Czytelników bloga :) Druga to z kolei marzenie każdego fana dobrej prozy.

Ciekaw jestem, ile się uda dzięki tym dwóm licytacjom ugrać kasy dla WOŚPu. Mam nadzieję, że jak najwięcej. Odkąd poznałem Jurka osobiście (tutaj możesz przeczytać długi, ale super ciekawy wywiad!) to zależy mi na pomaganiu im jeszcze bardziej. Orkiestra ma świetną misję i to zaszczyt, móc być jej częścią :)

Ale starczy tego gadania! Oto i aukcje, z których cała kasa leci na WOŚP:

→ Numerowany batarang w skrzyni (Batman: Arkham Origins)

Aukcjahttp://aukcje.wosp.org.pl/numerowany-batarang-w-skrzyni-presskit-batman-ao-i887087

Sponsorem tego przedmiotu jest wydawnictwo Cenega. Gdy uderzałem do nich z zapytaniem, czy nie chcą może wesprzeć działań charytatywnych jestKultury z Orkiestrą fajnym gadżetem to myślałem raczej w prostszych kategoriach – jakiejś kolekcjonerki lub podpisanego plakatu. A tutaj kurier wręczył mi do przekazania dalej super unikalny presskit! Jest ich tylko tysiąc. Na całym świecie.

To cudo odgrywa trailer i robi ABSOLUTNIE zabójcze wrażenie!

→ Prebook “Joyland” Stephena Kinga

Aukcjahttp://aukcje.wosp.org.pl/stephen-king-joyland-prebook-tzw-szczotka-i887187

Wiedziałem, że przekażę tę książkę na aukcje Orkiestry już w dniu pierwszego odebrania tej przesyłki za awizem, jeszcze w czerwcu minionego roku. Tak już mam, że oddaję prebooki na działania charytatywne. Z jednej strony wiem, że dla prawdziwych zbieraczy są cudownymi gratkami a z drugiej fajnie się czuję, mogąc pomóc dzieciom i starszym. W tym roku jest już zupełnie ekstra, bo prebook Stephena Kinga to taki trochę prebook premium.

Zawsze jest ich mało i zawsze ciężko je ogarnąć :>

(A dodatkowo dorzucam zwycięzcy T-shirt promujący książkę “Doktor Sen”, a co!)

DSC_0485

Jeśli masz ochotę licytować któryś z tych przedmiotów – nie krępuj się! Dorzucę wlepki :-)

Jeśli ani jedna ani druga aukcja Cię specjalnie nie grzeje to z kolei poproszę o udostępnienie tego wpisu dalej. Albo wysłanie go w wiadomości prywatnej znajomemu, o którym wiesz, że aż cały zakwitnie na widok jednego z tych dwóch przedmiotów.

W ten sposób zdziałamy więcej!

Trzymaj się ciepło :)

Ciao,

Andrzej Tucholski

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies