Autor: Andrzej Tucholski | 11 sierpnia 2014 | Komentarze:

Admiralette – WIELKA PREMIERA mojej pierwszej książki!!!

Menu Wielkiej Premiery: Dzień 1 – super oferty  | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7

Aaa! Nie mogę uwierzyć, że wreszcie piszę publicznie te słowa! Na przestrzeni wielu minionych miesięcy napisałem dla Ciebie pierwszą w miarę wartą Twojej uwagi książkę i WŁAŚNIE TRAFIŁA NA RYNEK! Co więcej – JEST DOSTĘPNA W DWÓCH JĘZYKACH!

Pomimo tego, że prowadzę bloga, nie jest to poradnik :)

Wręcz przeciwnie. Napisałem zbiór opowieści w gatunku morskiego, przygodowego fantasy! Nazywa się Admiralette: Księga Pierwsza i choć jestem w stanie o nim gadać godzinami (i to capslockiem), chyba najlepiej będzie jeśli zaprezentuję Ci oficjalny blurb, przy którym pomagali mi super profesjonaliści (zaraz do nich przejdę).

Admiralette: Księga Pierwsza – zajawka

Córka Admirała, bystra i temperamentna Sephira, wierzy, że jest w stanie pokonać każdy problem. Niestety, może okazać się, że potężny bunt szalejący na wskroś jej pływającego kraju jest zbyt wielkim wyzwaniem, nawet dla niej.

Potężni społeczni i polityczni gracze ścierają się i wykorzystują dawne, morskie tradycje by zdestabilizować wielokulturową Flotę i udowodnić światu, że nie jest wieczna. Że nie zasługuje na istnienie. Czy unia dziesiątek tysięcy statków wytrzyma tę próbę? Czy demony z przeszłości powrócą, wzmocnione o nowych popleczników?

Aby uratować swoją nację i odnaleźć siebie, Sephira wyrusza na napędzaną wiatrem przygodę pełną oceanicznej bryzy, gorącego słońca i prawdziwej przyjaźni.

Kulisy wydania (odcinek pierwszy)

Sytuacja jest na tyle zabawna, że postanowiłem rozbić ją na siedem powiązanych ze sobą notek. Będę je wrzucał na przestrzeni najbliższych dni, dlatego jeśli masz ochotę poznać dużo „inside-owych” informacji na temat pisania i wydawania książki przy użyciu najnowocześniejszych strategii – zaglądaj na jestKulturę często :)

Sama koncepcja Wielkiej Premiery pochodzi od Was – od członków Tajemnej Listy – dlatego już na wejściu przesyłam wszystkim pomysłodawcom wielkie podziękowania, zarówno za to, że mnie skusiliście do tych działań jak za zainteresowanie, które wykazaliście co do robienia książki “od kuchni”.

Dzisiaj zdradzę mało, bo zamiast przynudzać wolę dać Ci w prezencie start morskiej przygody. Znajdziesz go w kolejnym akapicie.

Ale, zgodnie z obietnicą, oto pierwszy odcinek historii: najpierw napisałem Admiralette po polsku. Potem ją przetłumaczyłem. Wydawaniem oryginału zajęła się rewelacyjna ekipa platformy self-publishingowej Wydaje.pl (jeszcze się o nich naczytasz w nadchodzących dniach) a wersją angielską na Amazonie opiekuję się samodzielnie. W ten sposób jestem w stanie ogarnąć wszystkie najistotniejsze aspekty procesu.

W Polsce książka będzie wydawana Księgami zawierającymi po kilka Opowieści. Pierwsza w sprzedaży. Na Amazonie lądują w ramach eksperymentu poszczególne Opowieści. W ten sposób polski czytelnik – czyli Ty! – poznaje całość historii jako pierwszy!!! :)

Na przełomie najbliższego tygodnia zdradzę w tym temacie wiele, wiele więcej!

WIELKA PREMIERA! – super oferta!

No dobra, przechodzimy do konkretów! Ebook jest już w sprzedaży, papier dostaniesz pocztą w pierwszych dniach września. Rozbiłem te wydarzenia na dwie odrębne daty, by móc lepiej przewidzieć, jaki nakład przygotować i być może dopracować jeszcze jeden bajer-niespodziankę. Mam nadzieję, że Ci się spodoba :)

[button size=”large” color=”blue” style=”none” new_window=”true” link=”http://wydaje.pl/e/admiralette-ksiega-pierwsza”]Kup Admiralette na Wydaje.pl[/button]

W ofercie Wydaje.pl czekają na Ciebie następujące opcje:

Wydanie papierowe za 29,99zł (ebook GRATIS, koszty wysyłki osobno) – ebook dostajesz teraz, papier dojeżdża 3 września.

→ Ebook za 14,99zł – dostajesz go jeszcze dzisiaj (formaty mobi, epub i PDF)

Jeśli przy zakupie podasz kod zniżkowy *jestkultura-pakiet* lub *jestkultura-ebook* (bez gwiazdek) to dostaniesz 10% zniżki odpowiednio na pakiet papier+ebook czy to na sam ebook! Ten czadowy kod działa tylko do 25 sierpnia! Potem uruchomię nowy, ale będzie dawał już tylko 5%. Warto się spieszyć!

To nie wszystko – NAJLEPSZA OFERTA!

Jak wspomniałem, dziś ma premierę nie tylko polska wersja Księgi Pierwszej, ale też międzynarodowy Tale One (czyli – na nasze – pierwsza opowieść z trzech zawartych w rodzimym wydaniu). Moim marzeniem od zawsze było „pisać”. Nie interesował mnie język czy jakiekolwiek ograniczenia. Wiedziałem, że chcę Wielką Przygodę połączoną z obdarowywaniem Czytelników najlepszymi historiami, jakie tylko jestem w stanie w danym okresie życia wymyśleć. Stąd decyzja, by jednocześnie lecieć w Polsce i na całym świecie! Jak mawia mój przyjaciel – jeśli jechać, to tylko po bandzie :D

Dlatego – drobna zachęta!

Jeśli kupisz na Amazonie angielską “Admiralette: Tale One” (kosztuje tylko 1.22$!) i wyślesz mi potem mailem potwierdzenie zakupu (rachunek) to podaruję Ci kod uprawniający do zniżki 25% na edycję polską, czy to papier, czy to ebook!

Aktualizacja: już nieaktualne. Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział! :)

[button size=”large” color=”red” style=”none” new_window=”true” link=”http://www.amazon.com/dp/B00MIKYKJM”]Kup Admiralette na Amazon.com[/button]

W ten sposób: – wesprzesz moje największe marzenie – staniesz się częścią ruchu, którego jeszcze nie próbował żaden pisarz w Europie – dostaniesz zniżkę 25% na papier+ebook lub sam ebook – sprawdzisz, jak wyglądają różnice w narracji pomiędzy językami :) W skrócie, co trzeba zrobić: – kupić Admiralette: Tale One na Amazonie (link tutaj) – wysłać mi na czesc@andrzejtucholski.pl dowód zakupu ORAZ napisać czy chcesz kod na pakiet papier+ebook PL czy sam ebook PL – ja Ci daję kod zniżkowy – używasz go w ofercie Wydaje.pl (link tutaj)

Chcesz pomóc Admiralette?

Po pierwsze, będzie mi bardzo miło, jeśli pomożesz mi szerzyć światu wiadomość o mojej premierze. Chciałem napisać książkę odkąd tylko pamiętam i WRESZCIE MARZENIE TO STAŁO SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ! Otwierają się przede mną drzwi zupełnie nowej, najprawdopodobniej wieloletniej i trudnej przygody. Zapraszam Ciebie, byś przeszedł przez nie razem ze mną! Bez Ciebie nie dam rady, choćby przez wzgląd na to, że pisarz bez Czytelników może co najwyżej puszczać papierowe samolociki z okna na klatce:)

Po drugie, będzie mi też ekstra miło, jeśli zdecydujesz się skorzystać z Najlepszej Oferty 25% (link do Amazona) – dla Ciebie to 25% zniżki, dla mnie zaś szansa na rozpoczęcie swojej kariery na świecie. Samodzielne tłumaczenie i załatwianie wszystkich niuansów prawno-kulturowych to nie przelewki. Przyznaję wprost: z wielką ulgą przyjąłbym od Ciebie pomocną dłoń przy tym konkretnym projekcie :)

Dla bibliotek / księgarni / prywatnych sklepów

Jeśli masz ochotę kupić więcej egzemplarzy Admiralette to pisz proszę na mail czesc@andrzejtucholski.pl wpisując w temacie dopisek „hurt”. Bardzo cenię mniejsze jednostki szerzące kulturę, dlatego przygotowałem dla Was specjalną ofertę. Być może uda się nam dogadać:)

Dla blogerów / youtuberów

Sam uwielbiam pisać czy nagrywać o innych blogerach i youtuberach sięgających po nowe przygody w życiu, zakładam więc, że i wśród Was znajdzie się parę osób chcących wspomnieć o mojej premierze. Postanowiłem to ułatwić. Jeśli chcesz moją wypowiedź, pisz proszę na adres czesc@andrzejtucholski.pl. Jeśli zrecenzujesz Admiralette lub wspomnisz o niej w jakikolwiek inny sposób – podrzuć mi proszę link na ten sam adres. Będzie mi bardzo miło!

Pamiętaj tylko, żeby pisać od siebie i zgodnie z własnym sercem! To ważne w blogowaniu :)

Dla Tajemnej Listy

ALE JESTEŚCIE NAJLEPSI! W książce czeka na Was niespodzianka :D

Dla Wszystkich

Dobra – to tyle na ten moment! Czeka na Was fajny kod zniżkowy i SUPER oferta związana z Amazonem. Druga część historii mojej debiutanckiej książki już jutro. W kolejnych dniach przypłynie też drobny konkurs.

Mam gorącą nadzieję, że książka Ci się spodoba. Zależy mi, by była lekkim, luźnym czytadłem, bo sam bardzo takie lubię. Może to dziwna ambicja, ale co ja poradzę – no taką mam :) Chcę też się dzięki niej dużo nauczyć, by kolejne tomy docierały do Ciebie tylko lepsze i lepsze.

To niesamowicie spinająca chwila, takie pokazanie Ci czegoś, co razem z gronem profesjonalistów przygotowywałem przez większą część roku. Życzę dobrych wiatrów i przyjemnej lektury! :)

Ciao,

Andrzej Tucholski

Jeszcze dzisiaj przerwij stagnację i zmień swoje życie na lepsze!

Proponuję Ci dwie przełomowe książki. „Pomysł na siebie w tydzień” to 21 narzędzi, dzięki którym szybko znajdziesz nową koncepcję na to, co chcesz robić i kim chcesz być. Te wnioski przekujesz w rzeczywistość dzięki „#mikronawykom” – to kompletne narzędzie, dzięki któremu zbudujesz skuteczny system mikronawyków prowadzących Cię przez wszystkie wymarzone plany.

Razem ponad 340 stron wiedzy, narzędzi, ćwiczeń i arkuszy. Zaufało im już ponad 1000 Klientów!

Cześć!
Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem oraz twórcą internetowym.

Pokażę Ci jak duży i praktyczny wpływ na człowieka ma psychologia. A także pogadamy o sposobach na ogarnięcie zabieganej codzienności w taki sposób, by życie było spokojne i bardzo udane. Znajdziesz tu lifestyle'owe tematy (seriale) płynnie połączone z praktycznymi poradami (jak się nie spóźnić przez seriale). Zapraszam!

Rozpocznij ogarnięcie!

Przy okazji, napisałem serial.Co prawda nie taki prawdziwy, do telewizji, ale za to za darmo. "Umowy Śmieciowe" w formie powieści w odcinkach opowiadają historię Hanny Wróbel. Dziewczyna przyjeżdża do Warszawy do pracy i już pierwszego dnia wszystko idzie dokładnie nie tak, jak sobie zaplanowała. Walczy więc nie tylko o wymarzony etat, ale też z własnymi słabościami. I z sercem. I z przyjaciółmi. I z losowymi problemami. I z pogodą. I, bądźmy szczerzy, ze wszystkim innym.

Życie w wielkim mieście nie jest proste.

Powstaje zatem pytanie: czy starczy jej na ogarnięcie tych wszystkich dramatów kawy?


Obejrzyj Przeczytaj odcinek pilotażowy

Aha, nagrałem też kurs.Kurs uczenia się dla dorosłych to kompleksowe szkolenie uczące jak się uczyć. 17 lekcji wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować własny system nauki. Dzięki niemu przyswoisz psychologiczne podstawy uwagi i pamięci. Nauczysz się korzystać z najlepszych sposobów na efektywną naukę i technik pamięciowych. Zajmiemy się też motywacją i zachowywaniem spokoju w obliczu wyzwań. A wszystko podane tak, by maksymalizować mocne strony uczenia się w przypadku osoby dorosłej.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs opiera się o moją autorską strategię PROPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

I to nie jeden kurs!"Ogarnij maturę w tydzień" to kompletny kurs, który dzięki 7 lekcjom wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować system nauki do matur. Dzięki niemu nauczysz się uczyć, rozplanujesz starania, nie zmarnujesz czasu a nawet zrobimy tak, by się za bardzo nie stresować. Każda prezentowana w nim porada została przetestowana wiele razy i pochodzi z mojego doświadczenia, a także jest oparta o naukę. I co najważniejsze - działa. Tak zwyczajnie.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs został objęty patronatem merytorycznym Uniwersytetu SWPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

Pobierz darmowe materiały do ogarnięcia życia
i dołącz do 4 000+ odbiorców newslettera!

Gdy się zapiszesz to od razu dostaniesz w prezencie:

  • pierwszeństwo w dostępie do najnowszych artykułów
  • 7 plakatów rozwijających materiały z bloga
  • 3 excele przydatne w ogarnianiu życia
  • moją prezentację z TEDx
  • a także kolejne materiały!

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam
zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji o nowościach,
promocjach, produktach i usługach Andrzeja Tucholskiego.
Chcesz ze mną współpracować?

Mój blog od lat należy do ścisłej czołówki polskich współprac komercyjnych z influencerami. Zrealizowałem na nim z sukcesem kilkadziesiąt akcji, z których każda wywołała pozytywne reakcje u moich Czytelników oraz zrealizowała postawione przez Klienta cele.

Zawsze jestem gotów porozmawiać o kolejnej, z której potem będziemy dumni :)

KRÓTKO O BLOGU

AndrzejTucholski.pl to wielokrotnie nagradzany lifestyle'owy blog ekspercki o psychologii. Prowadzę go od 2009 roku.

Piszę na nim o praktycznym wpływie psychologii na człowieka. I o tym, jak ogarnąć zabieganą codzienność w taki sposób, by życie było spokojne i udane.

Życzę Ci bardzo udanego dnia!.

Informacja

Żadnej treści na blogu nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam też takich przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem - psychiatrą lub terapeutą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!