Zarywam noc, ale nie wiem nad czym – pomóż wybrać!

 

Wracam niebawem ze wszystkich wyjazdów a nadchodzące po rozpakowaniu się spotkania umówiłem tak, by móc też wreszcie posiedzieć na tyłku w mieszkaniu i dać upust wszystkim powstrzymywanym przez podróżowanie i zwiedzanie nerd-popędom. Wiesz jak jest. Ludzie są spoko, świat jest spoko, ale raz na jakiś czas zarwanie relacji społecznych przez grę, komiks lub książkę to dopiero radość :P

Najlepsze, że jakiś czas temu przyjechała do mnie nowa paczka z Amazonu i do dziś nie miałem okazji się z nimi zapoznać! A mieć coś kulturowego i nie mieć czasu, by to skonsumować to taka straszna trwoga!

Swoją drogą to w ogóle jest ciekawa kwestia, że z obu tych legendarnych produkcji znam może jeden wyrwany z kontekstu odcinek. Zamierzam to w nadchodzących tygodniach zmienić :) Zacznę na ostro – maratonem.

ALE!

Nie wiem od czego zacząć :<

Pomożesz?

Firefly czy Downtown Abbey? Kowboje przyszłości czy angielskie klasy?

Zdecyduję się na to, co wygra w komentarzach :)

Chciałby mieć zawsze takie dylematy,

Andrzej Tucholski


///

PS: Przypominam, że na blogu trwa konkurs, w którym nagrodą jest PRYWATNY KONKURS dobrego, rockowego zespołu! :D

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies