Zarywam noc, ale nie wiem nad czym – pomóż wybrać!

 

Wracam niebawem ze wszystkich wyjazdów a nadchodzące po rozpakowaniu się spotkania umówiłem tak, by móc też wreszcie posiedzieć na tyłku w mieszkaniu i dać upust wszystkim powstrzymywanym przez podróżowanie i zwiedzanie nerd-popędom. Wiesz jak jest. Ludzie są spoko, świat jest spoko, ale raz na jakiś czas zarwanie relacji społecznych przez grę, komiks lub książkę to dopiero radość :P

Najlepsze, że jakiś czas temu przyjechała do mnie nowa paczka z Amazonu i do dziś nie miałem okazji się z nimi zapoznać! A mieć coś kulturowego i nie mieć czasu, by to skonsumować to taka straszna trwoga!

Swoją drogą to w ogóle jest ciekawa kwestia, że z obu tych legendarnych produkcji znam może jeden wyrwany z kontekstu odcinek. Zamierzam to w nadchodzących tygodniach zmienić :) Zacznę na ostro – maratonem.

ALE!

Nie wiem od czego zacząć :<

Pomożesz?

Firefly czy Downtown Abbey? Kowboje przyszłości czy angielskie klasy?

Zdecyduję się na to, co wygra w komentarzach :)

Chciałby mieć zawsze takie dylematy,

Andrzej Tucholski


///

PS: Przypominam, że na blogu trwa konkurs, w którym nagrodą jest PRYWATNY KONKURS dobrego, rockowego zespołu! :D

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies