Mamy w Polsce więcej lordów, niż sądziłem [wyniki konkursu Somersby]

 

Jestem pod wielkim wrażeniem. Spodziewałem się, że będziecie skuteczni, no pewnie. Ale że przy przeglądaniu zgłoszeń spędzę zarówno tyle czasu (!) a także, że przy niektórych będę się po prostu śmiał to już przekraczało moją wyobraźnię. A tu o, proszę:)

[Wpis przeznaczony wyłącznie dla czytelników pełnoletnich!]

Na trwający cztery pełne dni (+ wieczór) konkurs napłynęło ponad 160 wysokiej jakości zgłoszeń. Podobnego problemu przy wybieraniu zwycięskich jeszcze nie miałem. Szczęśliwa czternastka (razem z komentarzami) znajduje się poniżej. Wszyscy zwycięzcy niech jak najszybciej odezwą się do mnie na andrzej @ andrzejtucholski.pl, już tam Was pokieruję co dalej. Piszcie w mailu swoje imię, nazwisko + nagrodę (będzie szybciej).

Podpisy zdjęć są *pod* nimi :)

Nagroda specjalna – impreza Somersby

W ten piątek (19 kwietnia) idzie ze mną na zamknięte Somersby: Party Like a Lord Zuzanna Garguła razem ze swoją plusjedynką. Urzekł mnie kask.

Kindle Classic

Pierwszy czytnik ebooków idzie do Dawida Daraża – prawdziwego jabłkowego lorda na włościach :)

Maciej Puk

Drugi czytnik dostaje Maciej Puk. Gdy przeglądałem po raz pierwszy prace (jeszcze tak na szybko, hurtowo) to przy tej o mało co się nie zakrztusiłem. DAT APPLE :D

Trzeci Kindle dostaje Patrycja Lewczuk. Jej alternatywna historia inspiracji Lorda Somersby jest trochę noir, ale mina kolegi na kadrze “bardzo się zdziwił” i tak robi robotę:)

Zestawy specjalne

Pierwszy zmierza do Pauliny Be. To się dopiero nazywa Lord Jabłko :)

Na drugi zasłużył Rafał Krymowski. Choć początkowo przeczytałem napis “hoje” (czyli portugalskie “dziś”) i wydał mi się potężnie wieloznaczny, tak z czasem władza w oczach jako-tako mi wróciła i jest nawet śmieszniej :)

Trzeci pakiet zgarnia Mirela Rydzewska. Pełne stadium spożycia jabłka + dużo wąsów to zawsze spoko opcja :)

Czwarta paczka to Piotr Piekarski. Te okulary! Czysty s-s-s-styl!

Kalina Rogala złapie piątą nagrodę. Dziewczyna jak z obrazka, nie? :)

Szósta frunie do Wioli Gańczak. Spojrzenie spod takiego kapelusika nie może nie mieć nagrody.

Siódmą zgarnia Pan Rysownik. Soft trochę przerażający, ale przekaz 100%!

Ósmą nagrodę dostaje nadawca o inicjałach M G. Co prawda NIE WIEM jak Wy się tam chcecie podzielić tym prezentem, ale fotka jest absolutna :D

Dziewiąty, przedostatni zestaw śmiga do Dominiki Sadkowskiej. Jest jabłkiem :)

I wreszcie! Finalny pakiet ląduje u Lorda Mexico z Małżonką (przyjaciele mówią na niego Jan Zaborny). To chyba dawno zagubiony brat Lorda Somersby!

Co teraz?

Serdecznie gratuluję wszystkim biorącym udział, bo Wasza kreatywność, poczucie humoru i ogólny vibe po prostu mnie pozamiatały! Jesteście najlepsi :) Zwycięzców zaś poproszę o szybki kontakt na andrzej () jestKultura.pl. Piszcie w mailu swoje imię, nazwisko oraz nagrodę – będzie szybciej.

Gratulacje i trzymajcie się ciepło,

Andrzej Tucholski

 

///

PS: Dziś również lecą wyniki u Karoliny Baszak, Fashionelki, Segritty, Krzysztofa Gonciarza, Kuby z Matury oraz na Kominek ES. Ciekawe jakie fotki tam pozgarniają prezenty… Patrząc po poziomie naszych to jestem naprawdę dobrej myśli :)

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies