Mamy w Polsce więcej lordów, niż sądziłem [wyniki konkursu Somersby]

 

Jestem pod wielkim wrażeniem. Spodziewałem się, że będziecie skuteczni, no pewnie. Ale że przy przeglądaniu zgłoszeń spędzę zarówno tyle czasu (!) a także, że przy niektórych będę się po prostu śmiał to już przekraczało moją wyobraźnię. A tu o, proszę:)

[Wpis przeznaczony wyłącznie dla czytelników pełnoletnich!]

Na trwający cztery pełne dni (+ wieczór) konkurs napłynęło ponad 160 wysokiej jakości zgłoszeń. Podobnego problemu przy wybieraniu zwycięskich jeszcze nie miałem. Szczęśliwa czternastka (razem z komentarzami) znajduje się poniżej. Wszyscy zwycięzcy niech jak najszybciej odezwą się do mnie na andrzej @ andrzejtucholski.pl, już tam Was pokieruję co dalej. Piszcie w mailu swoje imię, nazwisko + nagrodę (będzie szybciej).

Podpisy zdjęć są *pod* nimi :)

Nagroda specjalna – impreza Somersby

W ten piątek (19 kwietnia) idzie ze mną na zamknięte Somersby: Party Like a Lord Zuzanna Garguła razem ze swoją plusjedynką. Urzekł mnie kask.

Kindle Classic

Pierwszy czytnik ebooków idzie do Dawida Daraża – prawdziwego jabłkowego lorda na włościach :)

Maciej Puk

Drugi czytnik dostaje Maciej Puk. Gdy przeglądałem po raz pierwszy prace (jeszcze tak na szybko, hurtowo) to przy tej o mało co się nie zakrztusiłem. DAT APPLE :D

Trzeci Kindle dostaje Patrycja Lewczuk. Jej alternatywna historia inspiracji Lorda Somersby jest trochę noir, ale mina kolegi na kadrze “bardzo się zdziwił” i tak robi robotę:)

Zestawy specjalne

Pierwszy zmierza do Pauliny Be. To się dopiero nazywa Lord Jabłko :)

Na drugi zasłużył Rafał Krymowski. Choć początkowo przeczytałem napis “hoje” (czyli portugalskie “dziś”) i wydał mi się potężnie wieloznaczny, tak z czasem władza w oczach jako-tako mi wróciła i jest nawet śmieszniej :)

Trzeci pakiet zgarnia Mirela Rydzewska. Pełne stadium spożycia jabłka + dużo wąsów to zawsze spoko opcja :)

Czwarta paczka to Piotr Piekarski. Te okulary! Czysty s-s-s-styl!

Kalina Rogala złapie piątą nagrodę. Dziewczyna jak z obrazka, nie? :)

Szósta frunie do Wioli Gańczak. Spojrzenie spod takiego kapelusika nie może nie mieć nagrody.

Siódmą zgarnia Pan Rysownik. Soft trochę przerażający, ale przekaz 100%!

Ósmą nagrodę dostaje nadawca o inicjałach M G. Co prawda NIE WIEM jak Wy się tam chcecie podzielić tym prezentem, ale fotka jest absolutna :D

Dziewiąty, przedostatni zestaw śmiga do Dominiki Sadkowskiej. Jest jabłkiem :)

I wreszcie! Finalny pakiet ląduje u Lorda Mexico z Małżonką (przyjaciele mówią na niego Jan Zaborny). To chyba dawno zagubiony brat Lorda Somersby!

Co teraz?

Serdecznie gratuluję wszystkim biorącym udział, bo Wasza kreatywność, poczucie humoru i ogólny vibe po prostu mnie pozamiatały! Jesteście najlepsi :) Zwycięzców zaś poproszę o szybki kontakt na andrzej () jestKultura.pl. Piszcie w mailu swoje imię, nazwisko oraz nagrodę – będzie szybciej.

Gratulacje i trzymajcie się ciepło,

Andrzej Tucholski

 

///

PS: Dziś również lecą wyniki u Karoliny Baszak, Fashionelki, Segritty, Krzysztofa Gonciarza, Kuby z Matury oraz na Kominek ES. Ciekawe jakie fotki tam pozgarniają prezenty… Patrząc po poziomie naszych to jestem naprawdę dobrej myśli :)

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies