Wreszcie prawdziwy vlog!

 

Jeeeej, planowałem na poważnie zacząć vlogować już chyba z cztery razy. Ostatnie nie-podejście miało miejsce jeszcze w Portugalii o ile dobrze pamiętam :) Niestety, mam dla Ciebie głupią wiadomość. Tym razem nareszcie mi się udało!

Mam odpowiednie warunki i kadr; mam pomysły i (baaardzo wstępny, ale jednak!) format i – generalnie – wreszcie poczułem youtube’owy vibe. Sporo mi jeszcze nie wychodzi, ale kurde, każdy kiedyś zaczynał!

Ja zaczynam teraz :) Przygotowałem już trzy filmiki.

Na pierwszym się witam:

(Link do Youtube)

Na drugim opowiadam o tym, dlaczego Led Zeppelin mogłoby się ogarnąć:

(Link do Youtube)

A trzeci poświęcam Miley Cyrus i temu, dlaczego mogłaby naśladować Franka Sinatrę i wszystko by jej wyszło:

(Link do Youtube)

Czwarty i piąty skończyłem montować minutę temu, więc też jakoś wkrótce polecą. Najchętniej wrzuciłbym je już teraz, ale tak się nie robi, więc poczekam ładnie do np. poniedziałku. Przyjemność (dla mnie – “Upublicznij” to taki satysfakcjonujący guzik!) trzeba dozować bardzo skrupulatnie i z uwagą.

Aha! Jeśli już kiedyś dostałem od Ciebie suba to poproszę o jeszcze jednego – moje nowe konto to AndrzejTucholski. Stare poleciało w kosmos, miało głupi login a zależy mi, by wszystko było z tymi nagraniami w porządku na teraz i na przyszłość. Tak więc, jeśli macie ochotę być z moimi nagraniami na bieżąco to wystarczą dwa – może trzy kliki :)

Vlogów na fanpage wrzucać nie planuję (a już na pewno nie wszystkich). Dla bloga projektuję osobny mikro-program wewnątrz youtube’owego kanału, ale o nim opowiem więcej w swoim czasie.

I to tyle na dziś!

Miłego oglądania!,

Andrzej Tucholski


///

PS: Za wsparcie merytoryczne i psychiczne przy projektowaniu mojego nowego kanału oraz w dniach poprzedzających jego faktyczne otwarcie bardzo dziękuję Karolinie, Laurze, Karolinie oraz Marcowi. Jak się uczyć, to tylko od najlepszych! :)

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies