Wreszcie prawdziwy vlog!

 

Jeeeej, planowałem na poważnie zacząć vlogować już chyba z cztery razy. Ostatnie nie-podejście miało miejsce jeszcze w Portugalii o ile dobrze pamiętam :) Niestety, mam dla Ciebie głupią wiadomość. Tym razem nareszcie mi się udało!

Mam odpowiednie warunki i kadr; mam pomysły i (baaardzo wstępny, ale jednak!) format i – generalnie – wreszcie poczułem youtube’owy vibe. Sporo mi jeszcze nie wychodzi, ale kurde, każdy kiedyś zaczynał!

Ja zaczynam teraz :) Przygotowałem już trzy filmiki.

Na pierwszym się witam:

(Link do Youtube)

Na drugim opowiadam o tym, dlaczego Led Zeppelin mogłoby się ogarnąć:

(Link do Youtube)

A trzeci poświęcam Miley Cyrus i temu, dlaczego mogłaby naśladować Franka Sinatrę i wszystko by jej wyszło:

(Link do Youtube)

Czwarty i piąty skończyłem montować minutę temu, więc też jakoś wkrótce polecą. Najchętniej wrzuciłbym je już teraz, ale tak się nie robi, więc poczekam ładnie do np. poniedziałku. Przyjemność (dla mnie – “Upublicznij” to taki satysfakcjonujący guzik!) trzeba dozować bardzo skrupulatnie i z uwagą.

Aha! Jeśli już kiedyś dostałem od Ciebie suba to poproszę o jeszcze jednego – moje nowe konto to AndrzejTucholski. Stare poleciało w kosmos, miało głupi login a zależy mi, by wszystko było z tymi nagraniami w porządku na teraz i na przyszłość. Tak więc, jeśli macie ochotę być z moimi nagraniami na bieżąco to wystarczą dwa – może trzy kliki :)

Vlogów na fanpage wrzucać nie planuję (a już na pewno nie wszystkich). Dla bloga projektuję osobny mikro-program wewnątrz youtube’owego kanału, ale o nim opowiem więcej w swoim czasie.

I to tyle na dziś!

Miłego oglądania!,

Andrzej Tucholski


///

PS: Za wsparcie merytoryczne i psychiczne przy projektowaniu mojego nowego kanału oraz w dniach poprzedzających jego faktyczne otwarcie bardzo dziękuję Karolinie, Laurze, Karolinie oraz Marcowi. Jak się uczyć, to tylko od najlepszych! :)

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies