Wpis o muzyce

 

Jutro rano wyjeżdżam na weekend do Wrocławia (być może wreszcie uda mi się konkretnie zwiedzić miasto, o czym marzę od dawna, to i fotki będą!), więc dziś wrzucam coś szczególnego. Filmik i pytanie. Powiszą jako nowy, główny wpis na blogu trochę dłużej niż zazwyczaj, ale i sprawa bardzo ważna.

Rozchodzi się o muzykę

O to, czym dla nas jest.

O to, ile dla nas znaczy.

O to, dlaczego miniaturowe, prywatne odtwarzacze muzyki były jednym z najważniejszych trendów każdego młodego pokolenia odkąd tylko w sklepach pojawił się pierwszy taki wynalazek, jeszcze wysoce niedoskonały i brzydki wizualnie.

Ale to nie wszystko.

Bo dziś, szczególnie z okazji tego wpisu, będzie nietypowo.

Sami się przekonajcie:

http://www.youtube.com/watch?v=CoZBM3BfQL0

(Link do Youtube)

Misja

Klikamy na MusicForLife.pl i działamy! :)

Pytanie (dodatkowe)

A skoro już tu jesteście i czytacie te słowa – dajcie znać w komentarzach, czym muzyka jest dla Was. Takie wątki potem zawsze cudownie wyglądają, bo choć ludzie są do siebie pod wieloma względami niesamowicie podobni, rozmawianie o emocjach zawsze rodzi najpiękniejsze z różnic.

Trzymajcie się ciepło,

Andrzej Tucholski

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies