Wpis o muzyce

 

Jutro rano wyjeżdżam na weekend do Wrocławia (być może wreszcie uda mi się konkretnie zwiedzić miasto, o czym marzę od dawna, to i fotki będą!), więc dziś wrzucam coś szczególnego. Filmik i pytanie. Powiszą jako nowy, główny wpis na blogu trochę dłużej niż zazwyczaj, ale i sprawa bardzo ważna.

Rozchodzi się o muzykę

O to, czym dla nas jest.

O to, ile dla nas znaczy.

O to, dlaczego miniaturowe, prywatne odtwarzacze muzyki były jednym z najważniejszych trendów każdego młodego pokolenia odkąd tylko w sklepach pojawił się pierwszy taki wynalazek, jeszcze wysoce niedoskonały i brzydki wizualnie.

Ale to nie wszystko.

Bo dziś, szczególnie z okazji tego wpisu, będzie nietypowo.

Sami się przekonajcie:

http://www.youtube.com/watch?v=CoZBM3BfQL0

(Link do Youtube)

Misja

Klikamy na MusicForLife.pl i działamy! :)

Pytanie (dodatkowe)

A skoro już tu jesteście i czytacie te słowa – dajcie znać w komentarzach, czym muzyka jest dla Was. Takie wątki potem zawsze cudownie wyglądają, bo choć ludzie są do siebie pod wieloma względami niesamowicie podobni, rozmawianie o emocjach zawsze rodzi najpiękniejsze z różnic.

Trzymajcie się ciepło,

Andrzej Tucholski

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies