Wpis o muzyce

 

Jutro rano wyjeżdżam na weekend do Wrocławia (być może wreszcie uda mi się konkretnie zwiedzić miasto, o czym marzę od dawna, to i fotki będą!), więc dziś wrzucam coś szczególnego. Filmik i pytanie. Powiszą jako nowy, główny wpis na blogu trochę dłużej niż zazwyczaj, ale i sprawa bardzo ważna.

Rozchodzi się o muzykę

O to, czym dla nas jest.

O to, ile dla nas znaczy.

O to, dlaczego miniaturowe, prywatne odtwarzacze muzyki były jednym z najważniejszych trendów każdego młodego pokolenia odkąd tylko w sklepach pojawił się pierwszy taki wynalazek, jeszcze wysoce niedoskonały i brzydki wizualnie.

Ale to nie wszystko.

Bo dziś, szczególnie z okazji tego wpisu, będzie nietypowo.

Sami się przekonajcie:

http://www.youtube.com/watch?v=CoZBM3BfQL0

(Link do Youtube)

Misja

Klikamy na MusicForLife.pl i działamy! :)

Pytanie (dodatkowe)

A skoro już tu jesteście i czytacie te słowa – dajcie znać w komentarzach, czym muzyka jest dla Was. Takie wątki potem zawsze cudownie wyglądają, bo choć ludzie są do siebie pod wieloma względami niesamowicie podobni, rozmawianie o emocjach zawsze rodzi najpiękniejsze z różnic.

Trzymajcie się ciepło,

Andrzej Tucholski

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies