Filmy podane tak, że zrobią ci wieczór (+ konkurs)

 

Cześć! Mam nadzieję, że Twój tydzień zaczął się fajnie i bez żadnych większych stresów. Mój jest trochę zajęty, ale nie narzekam, bo robię same ciekawe rzeczy. Między innymi przygotowałem dla Ciebie nowe nagranie z filmowej serii (a razem z nim bogaty konkurs). Jeśli lubisz dobre kino to musisz czytać dalej! :-)

Czytasz?

To dobrze! Współpracuję bowiem z siecią Orange przy promocji ich telewizji na żądanie Tu i Tam. To fajna usługa. Mogę z czystym sercem i wielką przyjemnością powtórzyć te same słowa, które napisałem na potrzeby firmowej noty:

Cieszy mnie obecność Telewizji Tu i Tam na rynku. Czekam na dobre VOD odkąd pierwszy raz przeczytałem, jak wygląda oglądanie filmów przez Internet w Stanach i widzę, że ten do tej pory ślamazarny licznik wreszcie odrobinę przyspiesza. Telewizja na żądanie w wykonaniu Orange nadal ma różne ograniczenia (np. brakuje dostępu do wszystkich filmów za stałą miesięczną opłatą), które ostatecznie wypadałoby zdjąć, ale fajna biblioteka startowa pozwala mi przymknąć na to chwilowo oko. Niech rośnie, jestem dobrej myśli.

W akcji bierze udział Karolina Baszak, Marco Kubiś i – no właśnie – ja.

Karolina jest ta piękna. Marco jest ten przystojny.

Mi zostało gestykulowanie, jakby jutra miało nie być :D

8 zupełnie niespodziewanych superbohaterów

Pierwszy film przygotowałem o zupełnie niespodziewanych superbohaterach. Oczywiście dwóch jest wręcz do bólu “spodziewalnych”, ale wiesz jak jest, trzeba czymś umieć świat zaskoczyć jak się całe poczucie humoru wyczerpało jeszcze w ogólniaku.

Używam w tym nagraniu słów “super skórzana kapa hiperbohatera” oraz “śmiechy chichy”.

(Link do Youtube)

5 filmów, które zmienią Twoje życie

Nagranie numer dwa poszło trochę bardziej górnolotnie. Jest nawet jedna pozycja w stu procentach poważna, związana z historią Polski. Za to przy ostatnim polecanym tytule moje ego porywa stery prowadzonej narracji i ostatecznie w zestawieniu aż dwa razy znajduje się Woody Allen. Kto lubi ten łapka w górę. Kto nie lubi ten też łapka w górę, Twoje zdanie i tak nie ma sensu :p

Wierzę, że też Ci się spodoba:

(Link do Youtube)

Konkurs!

I to nawet bardzo fajny konkurs :) Do wygrania czeka bowiem 15 filmowych biletów do wykorzystania w Orange’owej telewizji Tu i Tam! Wystarczy wpisać gdzie trzeba i voila, kino bez opuszczania swojej kanapy. Jako że jestem w głębi duszy wielkim leniuszkiem, rozpiera mnie duma, że mogę podobną nagrodę przekazać swoim czytelnikom :) A uzyskuje się taki bilet bardzo prosto. Wystarczy do końca soboty 30 listopada napisać w komentarzu następującą rzecz:

Podaj tytuł filmu, który masz ochotę obejrzeć kolejny raz i uzasadnij swój wybór.

15 najciekawszych typów zgarnie bilet na film! Regulamin czeka tutaj.

Wyniki

Poproszę o puszczenie do mnie maila na tuitam@andrzejtucholski.pl następujące osoby: Czytacielka, Ray, Paweł Waraksa, gata, Dawid Bartodziej, BGN, Rafał Rzeuski, Jah, MM, Malina M, Sceptyczna Jadźka, Wersonifikacja, Monika Mokosińska, Piotr Tomczyk, A.B. :)

Ciao,

Andrzej Tucholski

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies