Ten ostatni jestPoranek

 

Sześćdziesiąt trzy tygodnie, sześćdziesiąt trzy notki.

Czterysta czterdzieści dni, tysiące piosenek i tylko jedna audycja.

Na tym koniec. Dziś zamykam jestPoranki.

Trochę mi dziwnie pisać te słowa, teraz, o świcie, ale czasem tak po prostu bywa. Kocham ten cykl. Pewnie jeszcze kiedyś będę chciał coś z nim zrobić, ale na teraz znika z łam bloga. Czy na trochę czy na zawsze to jeszcze nie wiem. Możecie o dzisiejszym wpisie myśleć jako o season finale z niepewną przyszłością wydawniczą:)

Nagromadziłem ostatnimi czasy sporo nowych pomysłów, część nawet bezpośrednio dla Was. Potrzebuję zarówno uwagi jak i – bardzo prozaicznie – czasu by móc je wprowadzić w życie, sprawdzić czy przeżyją. Jeszcze jest o kilka tygodni za wcześnie by wszystko zdradzić, ale możecie być pewni, że będą się dziać naprawdę fajne rzeczy.

W ramach prezentu jutro na dniach ujawnię moje wszystkie źródła, dzięki którym powstało kilkanaście ostatnich odcinków cyklu. Jeśli kiedykolwiek najdzie Was ochota na nową, najlepszą muzykę to któreś z nich na pewno dostarczy co trzeba.

A teraz zostawiam Was z ładną, francuską piosenką i, no cóż…

Charles Trénet – Ménilmontant

http://www.youtube.com/watch?v=2f9yweGUheE

(Link do Youtube) | Autorem zdjęcia jest James Jordan.

… trzymajcie się ciepło :),

Andrzej Tucholski

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies