Ten ostatni jestPoranek

 

Sześćdziesiąt trzy tygodnie, sześćdziesiąt trzy notki.

Czterysta czterdzieści dni, tysiące piosenek i tylko jedna audycja.

Na tym koniec. Dziś zamykam jestPoranki.

Trochę mi dziwnie pisać te słowa, teraz, o świcie, ale czasem tak po prostu bywa. Kocham ten cykl. Pewnie jeszcze kiedyś będę chciał coś z nim zrobić, ale na teraz znika z łam bloga. Czy na trochę czy na zawsze to jeszcze nie wiem. Możecie o dzisiejszym wpisie myśleć jako o season finale z niepewną przyszłością wydawniczą:)

Nagromadziłem ostatnimi czasy sporo nowych pomysłów, część nawet bezpośrednio dla Was. Potrzebuję zarówno uwagi jak i – bardzo prozaicznie – czasu by móc je wprowadzić w życie, sprawdzić czy przeżyją. Jeszcze jest o kilka tygodni za wcześnie by wszystko zdradzić, ale możecie być pewni, że będą się dziać naprawdę fajne rzeczy.

W ramach prezentu jutro na dniach ujawnię moje wszystkie źródła, dzięki którym powstało kilkanaście ostatnich odcinków cyklu. Jeśli kiedykolwiek najdzie Was ochota na nową, najlepszą muzykę to któreś z nich na pewno dostarczy co trzeba.

A teraz zostawiam Was z ładną, francuską piosenką i, no cóż…

Charles Trénet – Ménilmontant

http://www.youtube.com/watch?v=2f9yweGUheE

(Link do Youtube) | Autorem zdjęcia jest James Jordan.

… trzymajcie się ciepło :),

Andrzej Tucholski

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies