Ten ostatni jestPoranek

 

Sześćdziesiąt trzy tygodnie, sześćdziesiąt trzy notki.

Czterysta czterdzieści dni, tysiące piosenek i tylko jedna audycja.

Na tym koniec. Dziś zamykam jestPoranki.

Trochę mi dziwnie pisać te słowa, teraz, o świcie, ale czasem tak po prostu bywa. Kocham ten cykl. Pewnie jeszcze kiedyś będę chciał coś z nim zrobić, ale na teraz znika z łam bloga. Czy na trochę czy na zawsze to jeszcze nie wiem. Możecie o dzisiejszym wpisie myśleć jako o season finale z niepewną przyszłością wydawniczą:)

Nagromadziłem ostatnimi czasy sporo nowych pomysłów, część nawet bezpośrednio dla Was. Potrzebuję zarówno uwagi jak i – bardzo prozaicznie – czasu by móc je wprowadzić w życie, sprawdzić czy przeżyją. Jeszcze jest o kilka tygodni za wcześnie by wszystko zdradzić, ale możecie być pewni, że będą się dziać naprawdę fajne rzeczy.

W ramach prezentu jutro na dniach ujawnię moje wszystkie źródła, dzięki którym powstało kilkanaście ostatnich odcinków cyklu. Jeśli kiedykolwiek najdzie Was ochota na nową, najlepszą muzykę to któreś z nich na pewno dostarczy co trzeba.

A teraz zostawiam Was z ładną, francuską piosenką i, no cóż…

Charles Trénet – Ménilmontant

http://www.youtube.com/watch?v=2f9yweGUheE

(Link do Youtube) | Autorem zdjęcia jest James Jordan.

… trzymajcie się ciepło :),

Andrzej Tucholski

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies