Szukam kultury w Poznaniu (+ konkurs!)

 

Jadę jutro do Poznania. Zostałem zaproszony przez miasto na trzydniowy pobyt, podczas którego oblecę kilka kluczowych dla kultury miejsc. Mam ten wstępny plan otwarty w okienku obok i JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ :D

Ale, ale.

Wszystko w swoim czasie. Najpierw opowiem Ci trochę o samej akcji :)

W zeszłych tygodniach na podobnych zasadach wpadli do miasta też inni blogerzy. Oprowadzali swoich czytelników m.in. Zuch (lokacje związane z byznesem), Magda i Zofia z Kobiety Biegają (ścieżki do joggingu i sportowe atrakcje) oraz Kominek (wspomnienia z czasów swoich studiów). Teraz pora na mnie. Będzie sporo designu, kina i miejsc, którymi możemy się spokojnie chwalić przed resztą Europy. Start: jutro popołudniu!

A na razie się pakuję.

Biorę pewnie te same rzeczy, które skompletowałem jako mój “niezbędnik” na potrzeby fajnego tekstu u Artique :)

Obserwowanie

Opowieść będzie toczyć się głównie na moich prywatnych kontach w social media. Po powrocie wybiorę najfajniejsze zdjęcia i pozbieram je w pełną fotorelację tego co robiłem i co widziałem w historycznej stolicy Wielkopolski. Jeśli chcesz być na bieżąco jeszcze w trakcie zabawy, to:

Instagram: @andTucholski

Prywatny fejs: andrzej.tucholski

… a oficjalnym hasztagiem wyprawy będzie #POZnan :)

Konkurs!

No i hej, (prawie że) najważniejsze! Miasto zaprosiło mnie na weekend, więc dokładnie taki sam weekend czeka też przygotowany dla czytelników jestKultury! To świetna nagroda. A tym lepsza, że do zdobycia dzięki naprawdę ciekawemu zadaniu. Oto szczegóły:

Nagroda: Weekend w Poznaniu dla dwóch osób!

Trwanie konkursu: Od dziś do końca dnia 22 sierpnia.

Co trzeba zrobić: Napisać w komentarzu pod tą notką, jaki film można by z największym sukcesem nakręcić w Poznaniu. Kryminał na rynku? Horror na Malcie? A może romans na Taczaka? Wystarczy gatunek i tytuł :) Za dodatkowe detale będę się częściej uśmiechał, to pewne :D ale nie są wymagane do brania zgłoszenia pod uwagę.

Aby wziąć udział nie musicie dysponować żadną wielką wiedzą o mieście – Google Grafika lub relacje innych blogerów już same w sobie są dobrymi kotwicami by złapać klimat i wymyślić coś naprawdę dobrego :)

Powodzenia!

Zdjęcie w nagłówku pochodzi z tej strony.

Buźki,

Andrzej Tucholski


///

PS: Akcja zorganizowana we współpracy z Miastem Poznań! :)

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies