Szukam kultury w Poznaniu (+ konkurs!)

 

Jadę jutro do Poznania. Zostałem zaproszony przez miasto na trzydniowy pobyt, podczas którego oblecę kilka kluczowych dla kultury miejsc. Mam ten wstępny plan otwarty w okienku obok i JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ :D

Ale, ale.

Wszystko w swoim czasie. Najpierw opowiem Ci trochę o samej akcji :)

W zeszłych tygodniach na podobnych zasadach wpadli do miasta też inni blogerzy. Oprowadzali swoich czytelników m.in. Zuch (lokacje związane z byznesem), Magda i Zofia z Kobiety Biegają (ścieżki do joggingu i sportowe atrakcje) oraz Kominek (wspomnienia z czasów swoich studiów). Teraz pora na mnie. Będzie sporo designu, kina i miejsc, którymi możemy się spokojnie chwalić przed resztą Europy. Start: jutro popołudniu!

A na razie się pakuję.

Biorę pewnie te same rzeczy, które skompletowałem jako mój “niezbędnik” na potrzeby fajnego tekstu u Artique :)

Obserwowanie

Opowieść będzie toczyć się głównie na moich prywatnych kontach w social media. Po powrocie wybiorę najfajniejsze zdjęcia i pozbieram je w pełną fotorelację tego co robiłem i co widziałem w historycznej stolicy Wielkopolski. Jeśli chcesz być na bieżąco jeszcze w trakcie zabawy, to:

Instagram: @andTucholski

Prywatny fejs: andrzej.tucholski

… a oficjalnym hasztagiem wyprawy będzie #POZnan :)

Konkurs!

No i hej, (prawie że) najważniejsze! Miasto zaprosiło mnie na weekend, więc dokładnie taki sam weekend czeka też przygotowany dla czytelników jestKultury! To świetna nagroda. A tym lepsza, że do zdobycia dzięki naprawdę ciekawemu zadaniu. Oto szczegóły:

Nagroda: Weekend w Poznaniu dla dwóch osób!

Trwanie konkursu: Od dziś do końca dnia 22 sierpnia.

Co trzeba zrobić: Napisać w komentarzu pod tą notką, jaki film można by z największym sukcesem nakręcić w Poznaniu. Kryminał na rynku? Horror na Malcie? A może romans na Taczaka? Wystarczy gatunek i tytuł :) Za dodatkowe detale będę się częściej uśmiechał, to pewne :D ale nie są wymagane do brania zgłoszenia pod uwagę.

Aby wziąć udział nie musicie dysponować żadną wielką wiedzą o mieście – Google Grafika lub relacje innych blogerów już same w sobie są dobrymi kotwicami by złapać klimat i wymyślić coś naprawdę dobrego :)

Powodzenia!

Zdjęcie w nagłówku pochodzi z tej strony.

Buźki,

Andrzej Tucholski


///

PS: Akcja zorganizowana we współpracy z Miastem Poznań! :)

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies