Poznaj swoje 100% możliwości

 

Jeśli czytasz mnie trochę dłużej niż ostatni odcinek jestPoranka to wiesz, że są pewne rzeczy, które lubię niezmiennie. Lubię trafiać kabelkiem w port USB za pierwszym razem. Lubię też, gdy tematy powszechnie odbierano jako trudne lub nudne udaje się światu pokazać trochę prościej.

Tak działa w swojej nowej akcji PwC. Spodoba Ci się, o ile masz nosa do… kultury!

Jeśli nie interesujesz się służbowo lub hobbistycznie (hej hej!) biznesem, to tylko wyjaśnię, że PwC to firma zajmująca się doradztwem. Jak jakaś ogromna korporacja lub marka ma problem lub ciekawość natury (głównie) wewnętrznej to bije wtedy do ekspertów z PwC i wszystko się wyjaśnia, najczęściej w formie czytelnego raportu. To odpowiedzialna, wynagradzająca robota. Stworzyła praktycznie wszystkich guru zarządzania i psychologii biznesu, których prywatnie czytam od wielu lat :)

A tą akcją, o której wspomniałem chwilę wcześniej jest tytułowe poznanie swoich 100% możliwości.

PwC powołało z tej okazji do życia specjalną stronę, na której można wziąć udział w zestawie minigier, wyzwań, quizów i zgadywanek związanych z kulturą. Bo prawdziwy biznes, wbrew pozorom, nie zaczyna się na zajęciach z ekonomii tylko właśnie w charakterze człowieka. Brzmi to jak ekonomiczna wersja Paulo Coelho, wiem; ale głupia sprawa, bo ma też sporo wspólnego z prawdą :)

Hehe, a gdy na stole pojawiają się iPady to już w ogóle robi się ciekawie, prawda? ;)

No i właśnie tutaj jest moja dzisiejsza propozycja. Jest wtorek przed południem, dobry dzień na coś nowego. Macie teraz zarówno czas jak i przestrzeń psychiczną na własne pomysły i projekty. Jeśli chcecie wykorzystać tę możliwość i sprawdzić swoją kreatywność, bystrość, komunikatywność i dociekliwość (a także szczęście) – weźcie udział w wyzwaniu PwC. Na trzech szczęściarzy będzie też czekał tablet od Apple.

Oraz wstępna opinia, czy może Wy nie nadawalibyście się na rewelacyjnych pracowników tego szanowanego i nowoczesnego domu doradczego. Tiara Przydziału pokaże Wam nawet, w którym dziale odnaleźlibyście się najlepiej!

Tak szczerze-szczerze to aż sam sobie wezmę w tym udział.

Co prawda pewnie w wyniku tego wpisu niespecjalnie bym się liczył w rekrutacji, #alecotam.

Ja lubię takie rzeczy. Wierzę, że spodobają się też i Tobie :)

Keep tight,

Andrzej Tucholski


///

PS: Wpis jest efektem współpracy z PwC. Nie sądziłem, że będąc blogerem kiedykolwiek będę mógł tak napisać ♥ :)

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies