Autor: Andrzej Tucholski | 12 marca 2013 | Komentarze:

Poznaj swoje 100% możliwości

Jeśli czytasz mnie trochę dłużej niż ostatni odcinek jestPoranka to wiesz, że są pewne rzeczy, które lubię niezmiennie. Lubię trafiać kabelkiem w port USB za pierwszym razem. Lubię też, gdy tematy powszechnie odbierano jako trudne lub nudne udaje się światu pokazać trochę prościej.

Tak działa w swojej nowej akcji PwC. Spodoba Ci się, o ile masz nosa do… kultury!

Jeśli nie interesujesz się służbowo lub hobbistycznie (hej hej!) biznesem, to tylko wyjaśnię, że PwC to firma zajmująca się doradztwem. Jak jakaś ogromna korporacja lub marka ma problem lub ciekawość natury (głównie) wewnętrznej to bije wtedy do ekspertów z PwC i wszystko się wyjaśnia, najczęściej w formie czytelnego raportu. To odpowiedzialna, wynagradzająca robota. Stworzyła praktycznie wszystkich guru zarządzania i psychologii biznesu, których prywatnie czytam od wielu lat :)

A tą akcją, o której wspomniałem chwilę wcześniej jest tytułowe poznanie swoich 100% możliwości.

PwC powołało z tej okazji do życia specjalną stronę, na której można wziąć udział w zestawie minigier, wyzwań, quizów i zgadywanek związanych z kulturą. Bo prawdziwy biznes, wbrew pozorom, nie zaczyna się na zajęciach z ekonomii tylko właśnie w charakterze człowieka. Brzmi to jak ekonomiczna wersja Paulo Coelho, wiem; ale głupia sprawa, bo ma też sporo wspólnego z prawdą :)

Hehe, a gdy na stole pojawiają się iPady to już w ogóle robi się ciekawie, prawda? ;)

No i właśnie tutaj jest moja dzisiejsza propozycja. Jest wtorek przed południem, dobry dzień na coś nowego. Macie teraz zarówno czas jak i przestrzeń psychiczną na własne pomysły i projekty. Jeśli chcecie wykorzystać tę możliwość i sprawdzić swoją kreatywność, bystrość, komunikatywność i dociekliwość (a także szczęście) – weźcie udział w wyzwaniu PwC. Na trzech szczęściarzy będzie też czekał tablet od Apple.

Oraz wstępna opinia, czy może Wy nie nadawalibyście się na rewelacyjnych pracowników tego szanowanego i nowoczesnego domu doradczego. Tiara Przydziału pokaże Wam nawet, w którym dziale odnaleźlibyście się najlepiej!

Tak szczerze-szczerze to aż sam sobie wezmę w tym udział.

Co prawda pewnie w wyniku tego wpisu niespecjalnie bym się liczył w rekrutacji, #alecotam.

Ja lubię takie rzeczy. Wierzę, że spodobają się też i Tobie :)

Keep tight,

Andrzej Tucholski


///

PS: Wpis jest efektem współpracy z PwC. Nie sądziłem, że będąc blogerem kiedykolwiek będę mógł tak napisać ♥ :)

Jeszcze dzisiaj przerwij stagnację i zmień swoje życie na lepsze!

Proponuję Ci dwie przełomowe książki. „Pomysł na siebie w tydzień” to 21 narzędzi, dzięki którym szybko znajdziesz nową koncepcję na to, co chcesz robić i kim chcesz być. Te wnioski przekujesz w rzeczywistość dzięki „#mikronawykom” – to kompletne narzędzie, dzięki któremu zbudujesz skuteczny system mikronawyków prowadzących Cię przez wszystkie wymarzone plany.

Razem ponad 340 stron wiedzy, narzędzi, ćwiczeń i arkuszy. Zaufało im już ponad 1000 Klientów!

Cześć!
Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem oraz twórcą internetowym.

Pokażę Ci jak duży i praktyczny wpływ na człowieka ma psychologia. A także pogadamy o sposobach na ogarnięcie zabieganej codzienności w taki sposób, by życie było spokojne i bardzo udane. Znajdziesz tu lifestyle'owe tematy (seriale) płynnie połączone z praktycznymi poradami (jak się nie spóźnić przez seriale). Zapraszam!

Rozpocznij ogarnięcie!

Przy okazji, napisałem serial.Co prawda nie taki prawdziwy, do telewizji, ale za to za darmo. "Umowy Śmieciowe" w formie powieści w odcinkach opowiadają historię Hanny Wróbel. Dziewczyna przyjeżdża do Warszawy do pracy i już pierwszego dnia wszystko idzie dokładnie nie tak, jak sobie zaplanowała. Walczy więc nie tylko o wymarzony etat, ale też z własnymi słabościami. I z sercem. I z przyjaciółmi. I z losowymi problemami. I z pogodą. I, bądźmy szczerzy, ze wszystkim innym.

Życie w wielkim mieście nie jest proste.

Powstaje zatem pytanie: czy starczy jej na ogarnięcie tych wszystkich dramatów kawy?


Obejrzyj Przeczytaj odcinek pilotażowy

Aha, nagrałem też kurs.Kurs uczenia się dla dorosłych to kompleksowe szkolenie uczące jak się uczyć. 17 lekcji wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować własny system nauki. Dzięki niemu przyswoisz psychologiczne podstawy uwagi i pamięci. Nauczysz się korzystać z najlepszych sposobów na efektywną naukę i technik pamięciowych. Zajmiemy się też motywacją i zachowywaniem spokoju w obliczu wyzwań. A wszystko podane tak, by maksymalizować mocne strony uczenia się w przypadku osoby dorosłej.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs opiera się o moją autorską strategię PROPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

I to nie jeden kurs!"Ogarnij maturę w tydzień" to kompletny kurs, który dzięki 7 lekcjom wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować system nauki do matur. Dzięki niemu nauczysz się uczyć, rozplanujesz starania, nie zmarnujesz czasu a nawet zrobimy tak, by się za bardzo nie stresować. Każda prezentowana w nim porada została przetestowana wiele razy i pochodzi z mojego doświadczenia, a także jest oparta o naukę. I co najważniejsze - działa. Tak zwyczajnie.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs został objęty patronatem merytorycznym Uniwersytetu SWPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

Pobierz darmowe materiały do ogarnięcia życia
i dołącz do 4 000+ odbiorców newslettera!

Gdy się zapiszesz to od razu dostaniesz w prezencie:

  • pierwszeństwo w dostępie do najnowszych artykułów
  • 7 plakatów rozwijających materiały z bloga
  • 3 excele przydatne w ogarnianiu życia
  • moją prezentację z TEDx
  • a także kolejne materiały!

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam
zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji o nowościach,
promocjach, produktach i usługach Andrzeja Tucholskiego.
Chcesz ze mną współpracować?

Mój blog od lat należy do ścisłej czołówki polskich współprac komercyjnych z influencerami. Zrealizowałem na nim z sukcesem kilkadziesiąt akcji, z których każda wywołała pozytywne reakcje u moich Czytelników oraz zrealizowała postawione przez Klienta cele.

Zawsze jestem gotów porozmawiać o kolejnej, z której potem będziemy dumni :)

KRÓTKO O BLOGU

AndrzejTucholski.pl to wielokrotnie nagradzany lifestyle'owy blog ekspercki o psychologii. Prowadzę go od 2009 roku.

Piszę na nim o praktycznym wpływie psychologii na człowieka. I o tym, jak ogarnąć zabieganą codzienność w taki sposób, by życie było spokojne i udane.

Życzę Ci bardzo udanego dnia!.

Informacja

Żadnej treści na blogu nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam też takich przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem - psychiatrą lub terapeutą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!