Chcesz wygrać 30 000 euro na sfinansowanie swojego projektu?

 

Parę tygodni temu odezwała się do mnie firma Oxford (robią te ekskluzywne zeszyty, teczki i notesy), czy nie chciałbym może pomóc im rozreklamować ich najnowszej akcji, dzięki której młodzi ludzie mogą uzyskać potężne dofinansowanie dowolnego projektu. Nie musieli dwa razy powtarzać propozycji :)

Kampania nazywa się Oxford Big Project i mogą w niej brać udział europejczycy w przedziale wiekowym 16-25 (czyli, o ile moje obserwacje są poprawne, pewna część czytelników tego bloga ♥). Zgłosić można projekty ambitne, inspirujące, społecznie potrzebne lub – po prostu – zdrowo porąbane.

Oxford | The Big Project

Już kategorie się fajnie nazywają: Big Fun, Big Heart, Big Team oraz Big Out Of The Box!

Nagrodą dla najlepszego z nich będzie dofinansowanie w wysokości około 125 tysięcy złotych.

Ładna kasa :)


Aktualnie (do 30 września) trwa etap pierwszy, w którym należy podsyłać projekty. Mogą być indywidualne lub grupowe. Muszą być kreatywne i oryginalne! Formularz rejestracyjny czeka tutaj.

W październiku przeprowadzone zostanie głosowanie Oxford’s European Jury i otwarty plebiscyt dla 20 najlepszych pomysłów. Pierwsze nagrody pojawią się już na poziomie tej puli. W programie m.in. dwudniowe warsztaty pomagające dopracować idee!

Pięć najczęściej wybieranych projektów zostanie dopieszczone w detalach i biznesplanie. W pierwszych miesiącach 2014 roku wylądują przed Grand Jury, które wybierze ostatecznego zwycięzcę. Ciekawe co to będzie :)

Dotychczas zgłoszone pomysły i inne niuanse możesz podejrzeć na oficjalnej stronie kampanii.

I z rzeczy informacyjnych to by było na tyle. Jeśli kiedykolwiek chodziło Ci po głowie zrobienie czegoś WIELKIEGO tylko zawsze ostatecznie projekt utykał na punkcie “finansowanie” to cóż, to może być szansa dla Ciebie!

Wystarczy kliknąć w poniższy banner lub tutaj :)

Poważnie rozważa skołowanie tutaj własnych znajomych,

Andrzej Tucholski

 

///

PS: Obie fotki pochodzą z przykładowych projektów. Tak, jeden z nich zawiera ogromną, dmuchaną kaczkę.

PPS: Wpis powstał we współpracy z firmą Oxfrod :) Zgodnie z moją nową polisą współprac – do podejrzenia tutaj – 10% wynagrodzenia przekazałem fundacji lub na charytatywną akcję. Wybrałem zbieranie pieniędzy na Serce Matyldy. Kasa płynie stabilnie i być może do października uda się dobić do wymaganego limitu!

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies