Autor: Andrzej Tucholski | 2 sierpnia 2013 | Komentarze:

Chcesz wygrać 30 000 euro na sfinansowanie swojego projektu?

Parę tygodni temu odezwała się do mnie firma Oxford (robią te ekskluzywne zeszyty, teczki i notesy), czy nie chciałbym może pomóc im rozreklamować ich najnowszej akcji, dzięki której młodzi ludzie mogą uzyskać potężne dofinansowanie dowolnego projektu. Nie musieli dwa razy powtarzać propozycji :)

Kampania nazywa się Oxford Big Project i mogą w niej brać udział europejczycy w przedziale wiekowym 16-25 (czyli, o ile moje obserwacje są poprawne, pewna część czytelników tego bloga ♥). Zgłosić można projekty ambitne, inspirujące, społecznie potrzebne lub – po prostu – zdrowo porąbane.

Oxford | The Big Project

Już kategorie się fajnie nazywają: Big Fun, Big Heart, Big Team oraz Big Out Of The Box!

Nagrodą dla najlepszego z nich będzie dofinansowanie w wysokości około 125 tysięcy złotych.

Ładna kasa :)


Aktualnie (do 30 września) trwa etap pierwszy, w którym należy podsyłać projekty. Mogą być indywidualne lub grupowe. Muszą być kreatywne i oryginalne! Formularz rejestracyjny czeka tutaj.

W październiku przeprowadzone zostanie głosowanie Oxford’s European Jury i otwarty plebiscyt dla 20 najlepszych pomysłów. Pierwsze nagrody pojawią się już na poziomie tej puli. W programie m.in. dwudniowe warsztaty pomagające dopracować idee!

Pięć najczęściej wybieranych projektów zostanie dopieszczone w detalach i biznesplanie. W pierwszych miesiącach 2014 roku wylądują przed Grand Jury, które wybierze ostatecznego zwycięzcę. Ciekawe co to będzie :)

Dotychczas zgłoszone pomysły i inne niuanse możesz podejrzeć na oficjalnej stronie kampanii.

I z rzeczy informacyjnych to by było na tyle. Jeśli kiedykolwiek chodziło Ci po głowie zrobienie czegoś WIELKIEGO tylko zawsze ostatecznie projekt utykał na punkcie “finansowanie” to cóż, to może być szansa dla Ciebie!

Wystarczy kliknąć w poniższy banner lub tutaj :)

Poważnie rozważa skołowanie tutaj własnych znajomych,

Andrzej Tucholski

 

///

PS: Obie fotki pochodzą z przykładowych projektów. Tak, jeden z nich zawiera ogromną, dmuchaną kaczkę.

PPS: Wpis powstał we współpracy z firmą Oxfrod :) Zgodnie z moją nową polisą współprac – do podejrzenia tutaj – 10% wynagrodzenia przekazałem fundacji lub na charytatywną akcję. Wybrałem zbieranie pieniędzy na Serce Matyldy. Kasa płynie stabilnie i być może do października uda się dobić do wymaganego limitu!

Jeszcze dzisiaj przerwij stagnację i zmień swoje życie na lepsze!

Proponuję Ci dwie przełomowe książki. „Pomysł na siebie w tydzień” to 21 narzędzi, dzięki którym szybko znajdziesz nową koncepcję na to, co chcesz robić i kim chcesz być. Te wnioski przekujesz w rzeczywistość dzięki „#mikronawykom” – to kompletne narzędzie, dzięki któremu zbudujesz skuteczny system mikronawyków prowadzących Cię przez wszystkie wymarzone plany.

Razem ponad 340 stron wiedzy, narzędzi, ćwiczeń i arkuszy. Zaufało im już ponad 1000 Klientów!

Cześć!
Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem oraz twórcą internetowym.

Pokażę Ci jak duży i praktyczny wpływ na człowieka ma psychologia. A także pogadamy o sposobach na ogarnięcie zabieganej codzienności w taki sposób, by życie było spokojne i bardzo udane. Znajdziesz tu lifestyle'owe tematy (seriale) płynnie połączone z praktycznymi poradami (jak się nie spóźnić przez seriale). Zapraszam!

Rozpocznij ogarnięcie!

Przy okazji, napisałem serial.Co prawda nie taki prawdziwy, do telewizji, ale za to za darmo. "Umowy Śmieciowe" w formie powieści w odcinkach opowiadają historię Hanny Wróbel. Dziewczyna przyjeżdża do Warszawy do pracy i już pierwszego dnia wszystko idzie dokładnie nie tak, jak sobie zaplanowała. Walczy więc nie tylko o wymarzony etat, ale też z własnymi słabościami. I z sercem. I z przyjaciółmi. I z losowymi problemami. I z pogodą. I, bądźmy szczerzy, ze wszystkim innym.

Życie w wielkim mieście nie jest proste.

Powstaje zatem pytanie: czy starczy jej na ogarnięcie tych wszystkich dramatów kawy?


Obejrzyj Przeczytaj odcinek pilotażowy

Aha, nagrałem też kurs.Kurs uczenia się dla dorosłych to kompleksowe szkolenie uczące jak się uczyć. 17 lekcji wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować własny system nauki. Dzięki niemu przyswoisz psychologiczne podstawy uwagi i pamięci. Nauczysz się korzystać z najlepszych sposobów na efektywną naukę i technik pamięciowych. Zajmiemy się też motywacją i zachowywaniem spokoju w obliczu wyzwań. A wszystko podane tak, by maksymalizować mocne strony uczenia się w przypadku osoby dorosłej.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs opiera się o moją autorską strategię PROPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

I to nie jeden kurs!"Ogarnij maturę w tydzień" to kompletny kurs, który dzięki 7 lekcjom wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować system nauki do matur. Dzięki niemu nauczysz się uczyć, rozplanujesz starania, nie zmarnujesz czasu a nawet zrobimy tak, by się za bardzo nie stresować. Każda prezentowana w nim porada została przetestowana wiele razy i pochodzi z mojego doświadczenia, a także jest oparta o naukę. I co najważniejsze - działa. Tak zwyczajnie.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs został objęty patronatem merytorycznym Uniwersytetu SWPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

Pobierz darmowe materiały do ogarnięcia życia
i dołącz do 4 000+ odbiorców newslettera!

Gdy się zapiszesz to od razu dostaniesz w prezencie:

  • pierwszeństwo w dostępie do najnowszych artykułów
  • 7 plakatów rozwijających materiały z bloga
  • 3 excele przydatne w ogarnianiu życia
  • moją prezentację z TEDx
  • a także kolejne materiały!

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam
zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji o nowościach,
promocjach, produktach i usługach Andrzeja Tucholskiego.
Chcesz ze mną współpracować?

Mój blog od lat należy do ścisłej czołówki polskich współprac komercyjnych z influencerami. Zrealizowałem na nim z sukcesem kilkadziesiąt akcji, z których każda wywołała pozytywne reakcje u moich Czytelników oraz zrealizowała postawione przez Klienta cele.

Zawsze jestem gotów porozmawiać o kolejnej, z której potem będziemy dumni :)

KRÓTKO O BLOGU

AndrzejTucholski.pl to wielokrotnie nagradzany lifestyle'owy blog ekspercki o psychologii. Prowadzę go od 2009 roku.

Piszę na nim o praktycznym wpływie psychologii na człowieka. I o tym, jak ogarnąć zabieganą codzienność w taki sposób, by życie było spokojne i udane.

Życzę Ci bardzo udanego dnia!.

Informacja

Żadnej treści na blogu nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam też takich przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem - psychiatrą lub terapeutą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!