Prywatny koncert w Twoim pokoju? Do zrobienia z konkursem NuPlays!

 

Być może ostatnie pół roku spędziłem pod kamieniem, ale podobnego konkursu jeszcze w polskich internetach nie widziałem. Jest wyjątkowy. Cieszę się, że mogę go przedstawić nie jako link do kogoś gdzieśtam tylko akurat Tobie, akurat tutaj, na moim blogu :)

Pamiętasz jeszcze NuPlays? To ten nowy serwis, dzięki któremu muzycy mogą sprzedawać swoją sztukę przy jednoczesnym wspieraniu fanów różnymi super fajnymi rozwiązaniami sięgającymi od prostych edycji digipackowych po… prywatne koncerty! Lub specjalne edycje biletów, instrumentów – you name it!

Ostatnio na blogu był wywiad z pomysłodawcą – warto poczytać :)

A teraz mają dla nas konkurs!

Co trzeba zrobić?

Artyści to fajni ludzie, ale trochę wstydliwi. Pomożesz zainspirować ich działania promocyjne przez napisanie, co by było rzeczą wartą kupienia od artysty?

Jakimi ciekawymi ofertami mogą oni dotrzeć do nowych amatorów swojej twórczości lub rozpieścić aktualnych? Koncert? Plakat? Majtki? Płytę z autografem? Sygnowany grzebień? A jeśli grzebień to dlaczego? Może być prawdziwy i istniejący przykład, może być jakieś skryte marzenie :)

Pisz propozycje w komentarzach! Może być więcej niż jedna na osobę.

Konkurs potrwa do końca dnia 14 sierpnia (środa), wyniki będą w tym wpisie chwilę później.

Nagrody

Są niesamowite.

Najciekawszy pomysł zostanie nagrodzony prywatnym koncertem zespołu V8! Czaisz? PRYWATNY KONCERT! Może być w Twoim ulubionym lokalu lub u Ciebie na chacie! :D Możesz przesłuchać ich piosenki tutaj. Pachną trochę THPS2. Zespół dopina jeszcze podstawowe wymagania względem takich występów (wiadomo – np. minimalny metraż lub obecność gniazdek, pełne warunki wiszą na stronie), ale generalnie co występ to występ :)

Pięć wyróżnień dostanie z kolei bardzo obłe i wynagradzające (bo wartę po stówce) bony na ofertę fizyczną do wykorzystania w NuPlays. A jest już z czego wybierać.

Tak więc zapraszam do zabawy! Zgodnej z regulaminem, oczywiście!

Niech brainstorm się rozpocznie :D

Buźki,

Andrzej Tucholski


///

PS: Wpis powstał we współpracy z NuPlays :) Zgodnie z moją nową polisą współprac – do podejrzenia tutaj – 10% wynagrodzenia przekazałem fundacji lub na charytatywną akcję. Wybrałem wspieranie przedszkola w Tanzanii. Bardzo lubię takie akcje pochodne od “adopcji na odległość” :)

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies