Misja: Kulturowy Superczłowiek

 

Żyjemy w czasach deficytu uwagi. Żyjemy w czasach ultra dostępnej kultury (nawet jeśli trzeba ją sprowadzać zza granicy – ale to przecież super tanie). Żyjemy wreszcie w tym śmiesznym momencie rozwoju social media, gdy historia zatacza spokojną pętlę i znowu od lajków, masy, liczb i hurtu ważniejszy jest człowiek. Człowiek i jego marzenia.

Moim marzeniem są kulturowi superludzie :)

Dlaczego?

Bo, podsumowując, żyjemy w najlepszym czasie dla kultury w historii. Ja, Wy, Wasi znajomi, ich znajomi, my wszyscy. Twórcy i odbiorcy. Zmarnowanie takiego potencjału podpada chyba pod jakieś międzynarodowe konwencje, więc przykro mi, musimy go wykorzystać albo trafimy do białoruskiego pierdla i o, tyle jeśli chodzi o internety ;)

Co?

Na przełomie mniej lub bardziej powiązanych ze sobą notek, wyzwań (pamiętacie jeszcze pamiętne 30 piosenek?) i różnych innych drobnostek będę chciał dostarczyć Wam tak dużo darmowej, użytecznej i prostej w zastosowaniu wiedzy (& pomysłów) jak tylko mi się zmieści na blogu. A jestKulturka pojemna, spokojna głowa :)

Mielę ten temat pod najróżniejszymi kątami już od dłuższego czasu – najwyższa pora go upublicznić. Od dziś będzie tutaj sporo o skuteczności, efektywności i pacaniu nudnej codzienności gazetą po głowie. Because we can! :)

Pierwszy wpis

Nigdy nie umiem się oprzeć napisaniu osobnego powitania do czegokolwiek co zaczynam, tak więc o, fetysz spełniony. Żeby jednak nie było pustego przebiegu – pierwszy wpis o lifestyle’u Kulturowego Superczłowieka już późnym popołudniem. Bądźcie koniecznie :)

Swoją drogą, jeśli nie chcecie przegapić to zapraszam do zapisania się do super mailingu – nowe wpisy prosto na Twoją skrzynkę. Zero opóźnień, zero spamu, zero bycia odsuwanym od treści przez fejsa, bo te ich coraz nowsze algorytmy niestety w dostępie autora do swoich czytelników za bardzo to nie pomagają.

Czekam też w komentarzach na kulturowe zagwozdki czekające rozwiązania. Let’s make it together!

Widzimy się wieczorem,

Andrzej Tucholski

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies