Somersby prezentuje konkurs: Party Like a Lord [Trzy Kindle, zaproszenie na imprezę i 10 nagród dodatkowych do wygrania]

 

Dobra, przyznam się. A co mi tam.

[Wpis przeznaczony wyłącznie dla czytelników pełnoletnich!]

Jeszcze równie bogatego konkursu na jestKulturze dla Was nie miałem :) Cieszę się, bo zadanie jest ciekawe a nagrody rewelacyjne! Takie okazje czynią blogowanie naprawdę szlacheckim zajęciem.

Generalnie chodzi o dobrą zabawę i spokojne, niespecjalnie nerwowe podejście do życia.

Konkurs

Ponieważ wiosna PODOBNO MA JUŻ ZOSTAĆ (a przynajmniej tak słyszałem), zapraszam Was do wzięcia udziału w pogodnym, naprawdę fajnym konkursie. Zadanie jest proste – trzeba zrobić sobie iście lordowską fotkę, która będzie zawierać jakieś nawiązanie do jabłek i podesłać mi efekt na specjalny e-mail.

Lordowskie może być cokolwiek. Ty, tło, nastrój, gadżety. Jabłko też może być dowolne (im bardziej pokręcona interpretacja tym lepiej – tło na tapecie, plecy iPada, jabłko, cień na ścianie – czekam na Twoją inwencję). Generalnie ramy są bardzo otwarte – przejdą fotomontaże, sklejki a nawet fotki robione mikserem :)

Liczy się Lordowość, liczy się Jabłko i liczy się Inwencja.

Wystarczy jedna, pogodna fotka :)

Nagrody

trzy Kindle Classic (mam takiego samego i jest najlepszy!)

– dziesięć dodatkowych nagród za szczególną kreatywność

zaproszenie na ekskluzywną, zamkniętą imprezę Somersby: Party Like a Lord (pójdziemy na nią razem, 19 kwietnia w Warszawie)

Termin

Od 11 kwietnia (czwartek) do 15 kwietnia (poniedziałek)

Już po terminie! :<

Gdzie podsyłać

Lord@jestKultura.pl (osoby mogące i chętne wziąć udział w imprezie poproszę o dopisek “Impreza”)

Wymagania

(Bardzo ważne!): w konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie (to oczywiste). Nie wolno też podsyłać fotek przedstawiających razem piwo i dzieci, uprawiania sportu, szeroko pojętej erotyki lub przekazu projektowanego pod dzieci. Takie zagrania są co prawda nielegalne, lecz prawdziwy Lord jest im przeciwny głęboko w sercu. Naprawdę. Biorąc udział w konkursie wyrażacie też zgodę na treść jego regulaminu.

Podsumowanie w skrócie

Macie czas do poniedziałku by podesłać mi na specjalny adres e-mail – Lord@jestKultura.pl – swoją Lordową fotkę zawierającą motyw Jabłka. Może być prościutka, może być fotomontaż, ramy są szerokie. Liczy się tylko kreatywność i otwartość umysłu. Do wygrania przede wszystkim trzy sztuki Kindle Classic oraz 10 zestawów dodatkowych. Jeśli oprócz starania się o nagrody główne lub dodatkowe masz ochotę wygrać wejściówkę na Lordowską Imprezę w Warszawie to poproszę o dopisek “Impreza”.

Lordowość, Jabłko, Inwencja.

Czas start! :)

EDIT: Wyniki wkrótce w formie osobnego wpisu na blogu :)

Powodzenia,

Andrzej Tucholski

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies