Somersby prezentuje konkurs: Party Like a Lord [Trzy Kindle, zaproszenie na imprezę i 10 nagród dodatkowych do wygrania]

 

Dobra, przyznam się. A co mi tam.

[Wpis przeznaczony wyłącznie dla czytelników pełnoletnich!]

Jeszcze równie bogatego konkursu na jestKulturze dla Was nie miałem :) Cieszę się, bo zadanie jest ciekawe a nagrody rewelacyjne! Takie okazje czynią blogowanie naprawdę szlacheckim zajęciem.

Generalnie chodzi o dobrą zabawę i spokojne, niespecjalnie nerwowe podejście do życia.

Konkurs

Ponieważ wiosna PODOBNO MA JUŻ ZOSTAĆ (a przynajmniej tak słyszałem), zapraszam Was do wzięcia udziału w pogodnym, naprawdę fajnym konkursie. Zadanie jest proste – trzeba zrobić sobie iście lordowską fotkę, która będzie zawierać jakieś nawiązanie do jabłek i podesłać mi efekt na specjalny e-mail.

Lordowskie może być cokolwiek. Ty, tło, nastrój, gadżety. Jabłko też może być dowolne (im bardziej pokręcona interpretacja tym lepiej – tło na tapecie, plecy iPada, jabłko, cień na ścianie – czekam na Twoją inwencję). Generalnie ramy są bardzo otwarte – przejdą fotomontaże, sklejki a nawet fotki robione mikserem :)

Liczy się Lordowość, liczy się Jabłko i liczy się Inwencja.

Wystarczy jedna, pogodna fotka :)

Nagrody

trzy Kindle Classic (mam takiego samego i jest najlepszy!)

– dziesięć dodatkowych nagród za szczególną kreatywność

zaproszenie na ekskluzywną, zamkniętą imprezę Somersby: Party Like a Lord (pójdziemy na nią razem, 19 kwietnia w Warszawie)

Termin

Od 11 kwietnia (czwartek) do 15 kwietnia (poniedziałek)

Już po terminie! :<

Gdzie podsyłać

Lord@jestKultura.pl (osoby mogące i chętne wziąć udział w imprezie poproszę o dopisek “Impreza”)

Wymagania

(Bardzo ważne!): w konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie (to oczywiste). Nie wolno też podsyłać fotek przedstawiających razem piwo i dzieci, uprawiania sportu, szeroko pojętej erotyki lub przekazu projektowanego pod dzieci. Takie zagrania są co prawda nielegalne, lecz prawdziwy Lord jest im przeciwny głęboko w sercu. Naprawdę. Biorąc udział w konkursie wyrażacie też zgodę na treść jego regulaminu.

Podsumowanie w skrócie

Macie czas do poniedziałku by podesłać mi na specjalny adres e-mail – Lord@jestKultura.pl – swoją Lordową fotkę zawierającą motyw Jabłka. Może być prościutka, może być fotomontaż, ramy są szerokie. Liczy się tylko kreatywność i otwartość umysłu. Do wygrania przede wszystkim trzy sztuki Kindle Classic oraz 10 zestawów dodatkowych. Jeśli oprócz starania się o nagrody główne lub dodatkowe masz ochotę wygrać wejściówkę na Lordowską Imprezę w Warszawie to poproszę o dopisek “Impreza”.

Lordowość, Jabłko, Inwencja.

Czas start! :)

EDIT: Wyniki wkrótce w formie osobnego wpisu na blogu :)

Powodzenia,

Andrzej Tucholski

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies