Autor: Andrzej Tucholski | 11 kwietnia 2013 | Komentarze:

Somersby prezentuje konkurs: Party Like a Lord [Trzy Kindle, zaproszenie na imprezę i 10 nagród dodatkowych do wygrania]

Dobra, przyznam się. A co mi tam.

[Wpis przeznaczony wyłącznie dla czytelników pełnoletnich!]

Jeszcze równie bogatego konkursu na jestKulturze dla Was nie miałem :) Cieszę się, bo zadanie jest ciekawe a nagrody rewelacyjne! Takie okazje czynią blogowanie naprawdę szlacheckim zajęciem.

Generalnie chodzi o dobrą zabawę i spokojne, niespecjalnie nerwowe podejście do życia.

Konkurs

Ponieważ wiosna PODOBNO MA JUŻ ZOSTAĆ (a przynajmniej tak słyszałem), zapraszam Was do wzięcia udziału w pogodnym, naprawdę fajnym konkursie. Zadanie jest proste – trzeba zrobić sobie iście lordowską fotkę, która będzie zawierać jakieś nawiązanie do jabłek i podesłać mi efekt na specjalny e-mail.

Lordowskie może być cokolwiek. Ty, tło, nastrój, gadżety. Jabłko też może być dowolne (im bardziej pokręcona interpretacja tym lepiej – tło na tapecie, plecy iPada, jabłko, cień na ścianie – czekam na Twoją inwencję). Generalnie ramy są bardzo otwarte – przejdą fotomontaże, sklejki a nawet fotki robione mikserem :)

Liczy się Lordowość, liczy się Jabłko i liczy się Inwencja.

Wystarczy jedna, pogodna fotka :)

Nagrody

trzy Kindle Classic (mam takiego samego i jest najlepszy!)

– dziesięć dodatkowych nagród za szczególną kreatywność

zaproszenie na ekskluzywną, zamkniętą imprezę Somersby: Party Like a Lord (pójdziemy na nią razem, 19 kwietnia w Warszawie)

Termin

Od 11 kwietnia (czwartek) do 15 kwietnia (poniedziałek)

Już po terminie! :<

Gdzie podsyłać

Lord@jestKultura.pl (osoby mogące i chętne wziąć udział w imprezie poproszę o dopisek “Impreza”)

Wymagania

(Bardzo ważne!): w konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie (to oczywiste). Nie wolno też podsyłać fotek przedstawiających razem piwo i dzieci, uprawiania sportu, szeroko pojętej erotyki lub przekazu projektowanego pod dzieci. Takie zagrania są co prawda nielegalne, lecz prawdziwy Lord jest im przeciwny głęboko w sercu. Naprawdę. Biorąc udział w konkursie wyrażacie też zgodę na treść jego regulaminu.

Podsumowanie w skrócie

Macie czas do poniedziałku by podesłać mi na specjalny adres e-mail – Lord@jestKultura.pl – swoją Lordową fotkę zawierającą motyw Jabłka. Może być prościutka, może być fotomontaż, ramy są szerokie. Liczy się tylko kreatywność i otwartość umysłu. Do wygrania przede wszystkim trzy sztuki Kindle Classic oraz 10 zestawów dodatkowych. Jeśli oprócz starania się o nagrody główne lub dodatkowe masz ochotę wygrać wejściówkę na Lordowską Imprezę w Warszawie to poproszę o dopisek “Impreza”.

Lordowość, Jabłko, Inwencja.

Czas start! :)

EDIT: Wyniki wkrótce w formie osobnego wpisu na blogu :)

Powodzenia,

Andrzej Tucholski

Jeszcze dzisiaj przerwij stagnację i zmień swoje życie na lepsze!

Proponuję Ci dwie przełomowe książki. „Pomysł na siebie w tydzień” to 21 narzędzi, dzięki którym szybko znajdziesz nową koncepcję na to, co chcesz robić i kim chcesz być. Te wnioski przekujesz w rzeczywistość dzięki „#mikronawykom” – to kompletne narzędzie, dzięki któremu zbudujesz skuteczny system mikronawyków prowadzących Cię przez wszystkie wymarzone plany.

Razem ponad 340 stron wiedzy, narzędzi, ćwiczeń i arkuszy. Zaufało im już ponad 1000 Klientów!

Cześć!
Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem oraz twórcą internetowym.

Pokażę Ci jak duży i praktyczny wpływ na człowieka ma psychologia. A także pogadamy o sposobach na ogarnięcie zabieganej codzienności w taki sposób, by życie było spokojne i bardzo udane. Znajdziesz tu lifestyle'owe tematy (seriale) płynnie połączone z praktycznymi poradami (jak się nie spóźnić przez seriale). Zapraszam!

Rozpocznij ogarnięcie!

Przy okazji, napisałem serial.Co prawda nie taki prawdziwy, do telewizji, ale za to za darmo. "Umowy Śmieciowe" w formie powieści w odcinkach opowiadają historię Hanny Wróbel. Dziewczyna przyjeżdża do Warszawy do pracy i już pierwszego dnia wszystko idzie dokładnie nie tak, jak sobie zaplanowała. Walczy więc nie tylko o wymarzony etat, ale też z własnymi słabościami. I z sercem. I z przyjaciółmi. I z losowymi problemami. I z pogodą. I, bądźmy szczerzy, ze wszystkim innym.

Życie w wielkim mieście nie jest proste.

Powstaje zatem pytanie: czy starczy jej na ogarnięcie tych wszystkich dramatów kawy?


Obejrzyj Przeczytaj odcinek pilotażowy

Aha, nagrałem też kurs.Kurs uczenia się dla dorosłych to kompleksowe szkolenie uczące jak się uczyć. 17 lekcji wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować własny system nauki. Dzięki niemu przyswoisz psychologiczne podstawy uwagi i pamięci. Nauczysz się korzystać z najlepszych sposobów na efektywną naukę i technik pamięciowych. Zajmiemy się też motywacją i zachowywaniem spokoju w obliczu wyzwań. A wszystko podane tak, by maksymalizować mocne strony uczenia się w przypadku osoby dorosłej.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs opiera się o moją autorską strategię PROPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

I to nie jeden kurs!"Ogarnij maturę w tydzień" to kompletny kurs, który dzięki 7 lekcjom wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować system nauki do matur. Dzięki niemu nauczysz się uczyć, rozplanujesz starania, nie zmarnujesz czasu a nawet zrobimy tak, by się za bardzo nie stresować. Każda prezentowana w nim porada została przetestowana wiele razy i pochodzi z mojego doświadczenia, a także jest oparta o naukę. I co najważniejsze - działa. Tak zwyczajnie.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs został objęty patronatem merytorycznym Uniwersytetu SWPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

Pobierz darmowe materiały do ogarnięcia życia
i dołącz do 4 000+ odbiorców newslettera!

Gdy się zapiszesz to od razu dostaniesz w prezencie:

  • pierwszeństwo w dostępie do najnowszych artykułów
  • 7 plakatów rozwijających materiały z bloga
  • 3 excele przydatne w ogarnianiu życia
  • moją prezentację z TEDx
  • a także kolejne materiały!

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam
zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji o nowościach,
promocjach, produktach i usługach Andrzeja Tucholskiego.
Chcesz ze mną współpracować?

Mój blog od lat należy do ścisłej czołówki polskich współprac komercyjnych z influencerami. Zrealizowałem na nim z sukcesem kilkadziesiąt akcji, z których każda wywołała pozytywne reakcje u moich Czytelników oraz zrealizowała postawione przez Klienta cele.

Zawsze jestem gotów porozmawiać o kolejnej, z której potem będziemy dumni :)

KRÓTKO O BLOGU

AndrzejTucholski.pl to wielokrotnie nagradzany lifestyle'owy blog ekspercki o psychologii. Prowadzę go od 2009 roku.

Piszę na nim o praktycznym wpływie psychologii na człowieka. I o tym, jak ogarnąć zabieganą codzienność w taki sposób, by życie było spokojne i udane.

Życzę Ci bardzo udanego dnia!.

Informacja

Żadnej treści na blogu nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam też takich przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem - psychiatrą lub terapeutą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!