Jak podróżować samolotem niczym najlepszy agent na świecie

 

Dawno nie było na blogu żadnego poradnika. Dlatego dzisiaj nadrabiam i do tego jest to comeback godzien mistrzów. Przy pomocy trzech prostych kroków uczę Was, jak do końca życia mieć z każdego lotu równe, mierzalne dwa razy więcej przyjemności niż do tej pory.

Punkt pierwszy

Obejrzyj dowolny film z trylogii Bourne’a. Najlepiej wszystkie.

Punkt drugi

Kup sobie płytkę Moby’ego “18”, do znalezienia za śmieszne grosze w necie. Zgraj ją na empetrójkę.

Punkt trzeci

Gdy samolot zaczyna kołować nastaw sobie Extreme Ways i poczekaj. Gdy ustawicie się na pasie do startu przyłóż kciuk do guziczka odpowiadającego za “play” na swoim odtwarzaczu. W momencie zwolnienia hamulców i rozpoczęcia przyspieszania wciśnij “play” i rozkoszuj się dreszczem w każdym miejscu, jakie tylko masz czułe na ciele.

Wokal wejdzie równo z odejściem kół od pasa na większości lotnisk w Europie – testowałem Okęcie, Modlin, Stansted, Frankfurt, Brukselę, Walencję, Lisbonę i Porto :)

(Link do Youtube)

Nie ma za co,

Andrzej Tucholski

 

///

PS: Hej, limitowana butelka Heinekena sama się nie narysuje. Nagrody też się same nie zgarną:)

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies