Jak podróżować samolotem niczym najlepszy agent na świecie

 

Dawno nie było na blogu żadnego poradnika. Dlatego dzisiaj nadrabiam i do tego jest to comeback godzien mistrzów. Przy pomocy trzech prostych kroków uczę Was, jak do końca życia mieć z każdego lotu równe, mierzalne dwa razy więcej przyjemności niż do tej pory.

Punkt pierwszy

Obejrzyj dowolny film z trylogii Bourne’a. Najlepiej wszystkie.

Punkt drugi

Kup sobie płytkę Moby’ego “18”, do znalezienia za śmieszne grosze w necie. Zgraj ją na empetrójkę.

Punkt trzeci

Gdy samolot zaczyna kołować nastaw sobie Extreme Ways i poczekaj. Gdy ustawicie się na pasie do startu przyłóż kciuk do guziczka odpowiadającego za “play” na swoim odtwarzaczu. W momencie zwolnienia hamulców i rozpoczęcia przyspieszania wciśnij “play” i rozkoszuj się dreszczem w każdym miejscu, jakie tylko masz czułe na ciele.

Wokal wejdzie równo z odejściem kół od pasa na większości lotnisk w Europie – testowałem Okęcie, Modlin, Stansted, Frankfurt, Brukselę, Walencję, Lisbonę i Porto :)

(Link do Youtube)

Nie ma za co,

Andrzej Tucholski

 

///

PS: Hej, limitowana butelka Heinekena sama się nie narysuje. Nagrody też się same nie zgarną:)

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies