Jak podróżować samolotem niczym najlepszy agent na świecie

 

Dawno nie było na blogu żadnego poradnika. Dlatego dzisiaj nadrabiam i do tego jest to comeback godzien mistrzów. Przy pomocy trzech prostych kroków uczę Was, jak do końca życia mieć z każdego lotu równe, mierzalne dwa razy więcej przyjemności niż do tej pory.

Punkt pierwszy

Obejrzyj dowolny film z trylogii Bourne’a. Najlepiej wszystkie.

Punkt drugi

Kup sobie płytkę Moby’ego “18”, do znalezienia za śmieszne grosze w necie. Zgraj ją na empetrójkę.

Punkt trzeci

Gdy samolot zaczyna kołować nastaw sobie Extreme Ways i poczekaj. Gdy ustawicie się na pasie do startu przyłóż kciuk do guziczka odpowiadającego za “play” na swoim odtwarzaczu. W momencie zwolnienia hamulców i rozpoczęcia przyspieszania wciśnij “play” i rozkoszuj się dreszczem w każdym miejscu, jakie tylko masz czułe na ciele.

Wokal wejdzie równo z odejściem kół od pasa na większości lotnisk w Europie – testowałem Okęcie, Modlin, Stansted, Frankfurt, Brukselę, Walencję, Lisbonę i Porto :)

(Link do Youtube)

Nie ma za co,

Andrzej Tucholski

 

///

PS: Hej, limitowana butelka Heinekena sama się nie narysuje. Nagrody też się same nie zgarną:)

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies