Intel + Kultura = Ultrabookowe Love

 

Lubię dzieła/firmy/produkty, które zamieniają mnie z powrotem w dzieciaka. Animacje zrobione tak, że czuję się znowu jak w podstawówce. Gry zaprogramowane tak, że znowu czuję pod tyłkiem dywan a przed oczami wypukły ekran starego telewizora. Lubię też sprzęty, których użytkowaniem po prostu się cieszę.

Intel Polska jest partnerem technologicznym bloga jestKultura już od ładnie ponad roku. Spotkaliśmy się ostatnio w grudniu przemyśleć co dalej robimy z tym faktem i, między innymi, jednym z postanowień jest komputer, na którym właśnie teraz piszę te słowa.

Mój pobyt w Portugalii oraz generalne zamiłowanie do ciągłego zmieniania miejsca przebywania zawsze wymuszały na używanych przeze mnie telefonach/komputerach/empetrójkach pewne ograniczenia (np. bateria ponad wszystkim). Człowiek przywykał i robił swoje. Z radością mogę jednak powiedzieć, że czasy przyszłości (tak jak sobie ją zawsze wyobrażałem) zaczynają już powoli nadchodzić.

Więcej wyjaśnia poniższy filmik. Nie nagrywałem się ponad miesiąc więc gestykuluję trochę jak nieletni raper na kwasie, ale poza tym chyba jest zrozumiale. Generalnie wiem już na przyszłość, aby przed rozstawianiem kamerki na samego siebie trochę wypocząć, ale strasznie chciałem Wam pokazać tego cudaka już dziś :)

Kaboom:

http://www.youtube.com/watch?v=i15y9EguUyA

(Link do Youtube)

Peace out,

Andrzej Tucholski

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies