Intel + Kultura = Ultrabookowe Love

 

Lubię dzieła/firmy/produkty, które zamieniają mnie z powrotem w dzieciaka. Animacje zrobione tak, że czuję się znowu jak w podstawówce. Gry zaprogramowane tak, że znowu czuję pod tyłkiem dywan a przed oczami wypukły ekran starego telewizora. Lubię też sprzęty, których użytkowaniem po prostu się cieszę.

Intel Polska jest partnerem technologicznym bloga jestKultura już od ładnie ponad roku. Spotkaliśmy się ostatnio w grudniu przemyśleć co dalej robimy z tym faktem i, między innymi, jednym z postanowień jest komputer, na którym właśnie teraz piszę te słowa.

Mój pobyt w Portugalii oraz generalne zamiłowanie do ciągłego zmieniania miejsca przebywania zawsze wymuszały na używanych przeze mnie telefonach/komputerach/empetrójkach pewne ograniczenia (np. bateria ponad wszystkim). Człowiek przywykał i robił swoje. Z radością mogę jednak powiedzieć, że czasy przyszłości (tak jak sobie ją zawsze wyobrażałem) zaczynają już powoli nadchodzić.

Więcej wyjaśnia poniższy filmik. Nie nagrywałem się ponad miesiąc więc gestykuluję trochę jak nieletni raper na kwasie, ale poza tym chyba jest zrozumiale. Generalnie wiem już na przyszłość, aby przed rozstawianiem kamerki na samego siebie trochę wypocząć, ale strasznie chciałem Wam pokazać tego cudaka już dziś :)

Kaboom:

http://www.youtube.com/watch?v=i15y9EguUyA

(Link do Youtube)

Peace out,

Andrzej Tucholski

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies