Osiągnięto koniec muzyki, pora zawracać

 

Wiesz co jest lepsze od nowego, czystego, szybko chodzącego komputera? Śniadanie prosto do łóżka. A wiesz co jest lepsze od śniadania prosto do łóżka? Gorące jacuzzi po dwóch godzinach uczciwej, męczącej siłowni. A wiesz co jest lepsze od takiego jacuzzi?

Porąbany mashup, który powinien nie działać, ale potem chodzi za Tobą cały dzień :D

Pierwszego uszlachetniono Eminema. To stary numer. Znam tę wersję od jakichś czterech lat, jeszcze w liceum zdarzało mi się nią uszczęśliwiać ludzi. Cieszy mnie, że ma się dobrze i rozkwita. Znajdowanie takiej perły za każdym razem w dobrym zdrowiu to przepiękny przywilej.

Eminem – Without Me (Ragtime Remix)

(Link do Youtube)

Ale muszę przyznać, że jestem wąski. Zwracam honor. Uznaję swą mniejszość.

Wczoraj zupełnie nową jakość pokazał na fejsie Piotr Czerski i, kurde, z tym swoim Eminemem poczułem się jak internetowy slowpoke. Niczym fan serialu Przyjaciele, który na uroczystą premierę ostatniego odcinka na Times Square dotarł niechcący, a dopiero co tego samego dnia rano odpalił sobie z nudów pierwszy sezon.

Oto nowy, niekwestionowany, zarazem łysy jak i obdarzony ciężką czupryną król mashupów:

Peja – Szacunek Ludzi Ulicy (wersja Grease)

Postawię tutaj ku czci tego utworu świeczuszkę: [*].

Na koniec dodam jeszcze tylko prywatnie, że cieszy mnie ten wpis. Gdy publikowałem “Najgorszy remix świata (serio!)” to bałem się, że osiągam tym samym kulturowy triumf, którego skali i rangi już może mi się nie udać powtórzyć. Że krzywda, którą zadałem społeczności internetu staje się kwestią zamkniętą niczym pączek z nieskruszonym lukrem. Ale mogę wziąć oddech i się zrelaksować.

Jak widać internet nie kończy się nigdy :-)

Uściski,

Andrzej Tucholski

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies