Osiągnięto koniec muzyki, pora zawracać

 

Wiesz co jest lepsze od nowego, czystego, szybko chodzącego komputera? Śniadanie prosto do łóżka. A wiesz co jest lepsze od śniadania prosto do łóżka? Gorące jacuzzi po dwóch godzinach uczciwej, męczącej siłowni. A wiesz co jest lepsze od takiego jacuzzi?

Porąbany mashup, który powinien nie działać, ale potem chodzi za Tobą cały dzień :D

Pierwszego uszlachetniono Eminema. To stary numer. Znam tę wersję od jakichś czterech lat, jeszcze w liceum zdarzało mi się nią uszczęśliwiać ludzi. Cieszy mnie, że ma się dobrze i rozkwita. Znajdowanie takiej perły za każdym razem w dobrym zdrowiu to przepiękny przywilej.

Eminem – Without Me (Ragtime Remix)

(Link do Youtube)

Ale muszę przyznać, że jestem wąski. Zwracam honor. Uznaję swą mniejszość.

Wczoraj zupełnie nową jakość pokazał na fejsie Piotr Czerski i, kurde, z tym swoim Eminemem poczułem się jak internetowy slowpoke. Niczym fan serialu Przyjaciele, który na uroczystą premierę ostatniego odcinka na Times Square dotarł niechcący, a dopiero co tego samego dnia rano odpalił sobie z nudów pierwszy sezon.

Oto nowy, niekwestionowany, zarazem łysy jak i obdarzony ciężką czupryną król mashupów:

Peja – Szacunek Ludzi Ulicy (wersja Grease)

Postawię tutaj ku czci tego utworu świeczuszkę: [*].

Na koniec dodam jeszcze tylko prywatnie, że cieszy mnie ten wpis. Gdy publikowałem “Najgorszy remix świata (serio!)” to bałem się, że osiągam tym samym kulturowy triumf, którego skali i rangi już może mi się nie udać powtórzyć. Że krzywda, którą zadałem społeczności internetu staje się kwestią zamkniętą niczym pączek z nieskruszonym lukrem. Ale mogę wziąć oddech i się zrelaksować.

Jak widać internet nie kończy się nigdy :-)

Uściski,

Andrzej Tucholski

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies