Autor: Andrzej Tucholski | 18 stycznia 2013 | Komentarze:

Chcesz mieć własną butelkę Heinekena?

Chcieliście kiedyś mieć własną butelkę piwa? Jedyną w swoim rodzaju, własną, o wymyślonym designie? Przynajmniej dla mnie taka opcja brzmi całkiem konkretnie. Jaki to byłby lans przed znajomymi na różnych luźnych spotkaniach :) Fajnie też się składa, bo oto macie wyjątkową okazję sobie takie szkło samodzielnie zaprojetować. Są też nagrody!

UWAGA: Wpis i zabawa są przeznaczone jedynie dla osób pełnoletnich!

O co chodzi?

Heineken to piwo bardzo silnie osadzone w kulturze. Zarówno tej “dosłownej” (wspomniane już na blogu świetne wniknięcie w świat Bonda), jak i tej dopiero “powstającej”, czyli, powiedzmy, poprzez festiwale lub bardzo świadome trendów kampanie marketingowe.

Jest to też piwo silnie stawiające na swój przekaz wizualny. Coś, co w zależności od podejścia moglibyśmy nazwać key visualem lub, prościej, designem. W tym momencie pojawia się nasza dzisiejsza akcja oraz idące razem z nią możliwości.

Co można wygrać?

Osoba, której projekt wygra na etapie jestKultury wygrywa zestaw designerskich prezentów od marki Heineken. Wszystkie zgłoszone prace biorą również udział w konkursie ogólnym i jeśli któraś z nich okaże się absolutnie, absolutnie killerska to może dostać się do finałowej trzydziestki. To oznacza wycieczkę do Mediolanu na Design Week gdzie światowe grono jurorów (Evan Orensten + Mark Dytham + Mark van Iterson = dużo stylu) wyłoni ostatecznego zwycięzcę.

Ostro, nie? :)

Etapy

UWAGA: przesunąłem parę dat! :)

Etap pierwszy rusza razem z publikacją tej notki. Trwa on dwa tygodnie, do końca dnia 1 lutego 2013 roku. Podczas niego projektujecie swoje butelki w specjalnej aplikacji oraz podsyłacie gotowe projekty do mnie.

Etap drugi trwa od 5 lutego do końca dnia 7 lutego. Podczas niego wybiorę 3 najbardziej podobające mi się projekty.

Etap trzeci to trzy dni, od 7 lutego do końca dnia 10 lutego. Biorąc pod uwagę wyniki głosowania wyłaniam jednego zwycięzcę.

Wyniki zabawy poznacie  na blogu 10 lutego.

Co należy zrobić teraz?

Macie dwa tygodnie na zaprojektowanie swojej butelki. Wchodzicie więc na Your Future Bottle i z galerii grafik wybieracie interesujące Was tematy. Apka jest wypchana rzeczami, więc potrafi się długo ładować, tutaj potrzeba chwilę cierpliwości. Mając wybrane grafiki przenosicie je do notatnika oraz ściągacie na swój komputer. Przerabiacie aż do osiągnięcia boskiego efektu. Pobieracie z aplikacji wzorzec butelki i nanosicie na niego zmodyfikowane grafiki.

Gotowy projekt butelki wgrywacie z powrotem do aplikacji (projekt automatycznie przeskoczy w model 3D). System wysyła Wam wizualizację na maila. Przesyłacie te pliki do mnie z podaniem w treści listu swojego imienia i nazwiska.

Czyli w skrócie: pobranie wzorów, stworzenie butelki, wysłanie jej do apki, wysłanie jej do mnie.

Potem już tylko zaglądacie na bloga w podanych datach aby dowiadywać się, czy mieliście szczęście przejść dalej…

…lub wygrać :)

Powodzenia!

Keep tight,

Andrzej Tucholski


///

PS: Swoją drogą to jedną taką unique bottle (zresztą aluminiową) widziałem w Porto. Robiła świetne wrażenie. Gdybym tylko był bardziej uzdolniony graficznie to z całą pewnością chciałbym spróbować, by kolejną jej edycją był mój wzór. No, ale że moim weapon of choice jest słowo pisane to tym razem wyjątkowo nie spróbuję się rozwijać, lecz zostawię ten przywilej Wam, zdolniachy.

Informacja: wpis ten jest efektem współpracy designerskiej pomiędzy marką Heineken a jestKulturą :)

Moja najnowsza książka “#mikronawyki” już w sprzedaży! Jeśli szukasz pomysłu na siebie, potrzebujesz efektów (najlepiej natychmiast), a nie bardzo wiesz jak zacząć… przywożę rozwiązanie. A nawet 200 stron rozwiązań.

(Książka dostępna jest też w pakiecie promocyjnym z poprzednim zestawem narzędzi – “Pomysł na siebie w tydzień“.)

Mikronawyki

Cześć!
Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem oraz twórcą internetowym.

Pokażę Ci jak duży i praktyczny wpływ na człowieka ma psychologia. A także pogadamy o sposobach na ogarnięcie zabieganej codzienności w taki sposób, by życie było spokojne i bardzo udane. Znajdziesz tu lifestyle'owe tematy (seriale) płynnie połączone z praktycznymi poradami (jak się nie spóźnić przez seriale). Zapraszam!

Rozpocznij ogarnięcie!

Przy okazji, napisałem serial.Co prawda nie taki prawdziwy, do telewizji, ale za to za darmo. "Umowy Śmieciowe" w formie powieści w odcinkach opowiadają historię Hanny Wróbel. Dziewczyna przyjeżdża do Warszawy do pracy i już pierwszego dnia wszystko idzie dokładnie nie tak, jak sobie zaplanowała. Walczy więc nie tylko o wymarzony etat, ale też z własnymi słabościami. I z sercem. I z przyjaciółmi. I z losowymi problemami. I z pogodą. I, bądźmy szczerzy, ze wszystkim innym.

Życie w wielkim mieście nie jest proste.

Powstaje zatem pytanie: czy starczy jej na ogarnięcie tych wszystkich dramatów kawy?


Obejrzyj Przeczytaj odcinek pilotażowy

Aha, nagrałem też kurs.Kurs uczenia się dla dorosłych to kompleksowe szkolenie uczące jak się uczyć. 17 lekcji wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować własny system nauki. Dzięki niemu przyswoisz psychologiczne podstawy uwagi i pamięci. Nauczysz się korzystać z najlepszych sposobów na efektywną naukę i technik pamięciowych. Zajmiemy się też motywacją i zachowywaniem spokoju w obliczu wyzwań. A wszystko podane tak, by maksymalizować mocne strony uczenia się w przypadku osoby dorosłej.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs opiera się o moją autorską strategię PROPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

I to nie jeden kurs!"Ogarnij maturę w tydzień" to kompletny kurs, który dzięki 7 lekcjom wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować system nauki do matur. Dzięki niemu nauczysz się uczyć, rozplanujesz starania, nie zmarnujesz czasu a nawet zrobimy tak, by się za bardzo nie stresować. Każda prezentowana w nim porada została przetestowana wiele razy i pochodzi z mojego doświadczenia, a także jest oparta o naukę. I co najważniejsze - działa. Tak zwyczajnie.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs został objęty patronatem merytorycznym Uniwersytetu SWPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

Pobierz darmowe materiały do ogarnięcia życia
i dołącz do 4 000+ odbiorców newslettera!

Gdy się zapiszesz to od razu dostaniesz w prezencie:

  • pierwszeństwo w dostępie do najnowszych artykułów
  • 7 plakatów rozwijających materiały z bloga
  • 3 excele przydatne w ogarnianiu życia
  • moją prezentację z TEDx
  • a także kolejne materiały!

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam
zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji o nowościach,
promocjach, produktach i usługach Andrzeja Tucholskiego.
Chcesz ze mną współpracować?

Mój blog od lat należy do ścisłej czołówki polskich współprac komercyjnych z influencerami. Zrealizowałem na nim z sukcesem kilkadziesiąt akcji, z których każda wywołała pozytywne reakcje u moich Czytelników oraz zrealizowała postawione przez Klienta cele.

Zawsze jestem gotów porozmawiać o kolejnej, z której potem będziemy dumni :)

KRÓTKO O BLOGU

AndrzejTucholski.pl to wielokrotnie nagradzany lifestyle'owy blog ekspercki o psychologii. Prowadzę go od 2009 roku.

Piszę na nim o praktycznym wpływie psychologii na człowieka. I o tym, jak ogarnąć zabieganą codzienność w taki sposób, by życie było spokojne i udane.

Życzę Ci bardzo udanego dnia!.

Informacja

Żadnej treści na blogu nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam też takich przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem - psychiatrą lub terapeutą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!