Autor: Andrzej Tucholski | 7 czerwca 2013 | Komentarze:

Blogger Social Responsibility – nowe zasady współprac

Ja sobie w głowie nazwałem dzisiejsze zmiany “nowymi zasadami współpracy”, ale niezawodna Ewa Salamon na szybko ukuła wariację popularnego “corporate social responsibility” i niech już jej będzie, podobno pomysły mające faktyczne nazwy lepiej się przyjmują :)

Parę dni temu odświeżyłem newsletter, dzięki któremu możesz świadomie być na bieżąco z nowymi notkami na blogu bez wpychająego się w tę relację fejsa. Ale to nie koniec poprawek na blogu. Dzisiejsze dotykają mających miejsce na blogu współprac. Są proste.

Po pierwsze, każda wysyłka kreatywna ma – oprócz mnie – być przewidywana również dla paru czytelników. Pewnie ograniczy to ich liczbę, ale co tam. Przynajmniej będę miał pewność, że te które są, naprawdę ktoś przewidział pod nasza kulturową społeczność!

EDIT po pół roku: dowiedziałem się od znajomych dusz z agencji, że to będzie często niewykonalne, więc w oczekiwaniu na prostsze rozwiązania będę robił tak z dającymi się wysyłkami, a resztę negocjował na konkursy i skupiał się na punkcie dwa :)

Po drugie – 10% od każdej mojej współpracy będę przekazywał na cel charytatywny. Czy to fundację, czy to akcję, różnie – beneficjent będzie pewnie każdorazowo inny, o wyborze będę decydował przy każdej współpracy z osobna. Jeśli firmy mają ochotę przy okazji tworzenia kampanii “dorzucić się” z dodatkowymi środkami specjalnie na tę samą okazję to jak najbardziej zapraszam :) ale dziesięć procent z tego, co zostaje dla mnie i tak rozdysponuję na jakieś fajne charity, niezależnie od czynników zewnętrznych.

EDIT po pół roku: a to z kolei działa świetnie :D

Dokładniejsze informacje znajdują się na obecnej na blogu, stałej stronie poświęconej współpracom. Od dzisiaj obie te zasady są na niej na stałe. Nie wydaje mi się, żeby było to coś super nowego, ale wiem, że myślałem o podobnym rozwiązaniu od dawna. Niech więc będzie, BSR, czy jak tam zwał :)

I to chyba tyle na razie. Żeby nie było, że jakieś nudy we wpisie a nie kultura, to dorzucam jeszcze na udany wieczór Rodrigueza. Rodriguez zawsze dobry!

(Link do Youtube)

Autorem zdjęcia jest Nattu. Trzymajcie się ciepło,

Andrzej Tucholski

Jeszcze dzisiaj przerwij stagnację i zmień swoje życie na lepsze!

Proponuję Ci dwie przełomowe książki. „Pomysł na siebie w tydzień” to 21 narzędzi, dzięki którym szybko znajdziesz nową koncepcję na to, co chcesz robić i kim chcesz być. Te wnioski przekujesz w rzeczywistość dzięki „#mikronawykom” – to kompletne narzędzie, dzięki któremu zbudujesz skuteczny system mikronawyków prowadzących Cię przez wszystkie wymarzone plany.

Razem ponad 340 stron wiedzy, narzędzi, ćwiczeń i arkuszy. Zaufało im już ponad 1000 Klientów!

Cześć!
Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem oraz twórcą internetowym.

Pokażę Ci jak duży i praktyczny wpływ na człowieka ma psychologia. A także pogadamy o sposobach na ogarnięcie zabieganej codzienności w taki sposób, by życie było spokojne i bardzo udane. Znajdziesz tu lifestyle'owe tematy (seriale) płynnie połączone z praktycznymi poradami (jak się nie spóźnić przez seriale). Zapraszam!

Rozpocznij ogarnięcie!

Przy okazji, napisałem serial.Co prawda nie taki prawdziwy, do telewizji, ale za to za darmo. "Umowy Śmieciowe" w formie powieści w odcinkach opowiadają historię Hanny Wróbel. Dziewczyna przyjeżdża do Warszawy do pracy i już pierwszego dnia wszystko idzie dokładnie nie tak, jak sobie zaplanowała. Walczy więc nie tylko o wymarzony etat, ale też z własnymi słabościami. I z sercem. I z przyjaciółmi. I z losowymi problemami. I z pogodą. I, bądźmy szczerzy, ze wszystkim innym.

Życie w wielkim mieście nie jest proste.

Powstaje zatem pytanie: czy starczy jej na ogarnięcie tych wszystkich dramatów kawy?


Obejrzyj Przeczytaj odcinek pilotażowy

Aha, nagrałem też kurs.Kurs uczenia się dla dorosłych to kompleksowe szkolenie uczące jak się uczyć. 17 lekcji wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować własny system nauki. Dzięki niemu przyswoisz psychologiczne podstawy uwagi i pamięci. Nauczysz się korzystać z najlepszych sposobów na efektywną naukę i technik pamięciowych. Zajmiemy się też motywacją i zachowywaniem spokoju w obliczu wyzwań. A wszystko podane tak, by maksymalizować mocne strony uczenia się w przypadku osoby dorosłej.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs opiera się o moją autorską strategię PROPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

I to nie jeden kurs!"Ogarnij maturę w tydzień" to kompletny kurs, który dzięki 7 lekcjom wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować system nauki do matur. Dzięki niemu nauczysz się uczyć, rozplanujesz starania, nie zmarnujesz czasu a nawet zrobimy tak, by się za bardzo nie stresować. Każda prezentowana w nim porada została przetestowana wiele razy i pochodzi z mojego doświadczenia, a także jest oparta o naukę. I co najważniejsze - działa. Tak zwyczajnie.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs został objęty patronatem merytorycznym Uniwersytetu SWPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

Pobierz darmowe materiały do ogarnięcia życia
i dołącz do 4 000+ odbiorców newslettera!

Gdy się zapiszesz to od razu dostaniesz w prezencie:

  • pierwszeństwo w dostępie do najnowszych artykułów
  • 7 plakatów rozwijających materiały z bloga
  • 3 excele przydatne w ogarnianiu życia
  • moją prezentację z TEDx
  • a także kolejne materiały!

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam
zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji o nowościach,
promocjach, produktach i usługach Andrzeja Tucholskiego.
Chcesz ze mną współpracować?

Mój blog od lat należy do ścisłej czołówki polskich współprac komercyjnych z influencerami. Zrealizowałem na nim z sukcesem kilkadziesiąt akcji, z których każda wywołała pozytywne reakcje u moich Czytelników oraz zrealizowała postawione przez Klienta cele.

Zawsze jestem gotów porozmawiać o kolejnej, z której potem będziemy dumni :)

KRÓTKO O BLOGU

AndrzejTucholski.pl to wielokrotnie nagradzany lifestyle'owy blog ekspercki o psychologii. Prowadzę go od 2009 roku.

Piszę na nim o praktycznym wpływie psychologii na człowieka. I o tym, jak ogarnąć zabieganą codzienność w taki sposób, by życie było spokojne i udane.

Życzę Ci bardzo udanego dnia!.

Informacja

Żadnej treści na blogu nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam też takich przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem - psychiatrą lub terapeutą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!