Autor: Andrzej Tucholski | 30 czerwca 2012 | Komentarze:

Ze Znajomymi Na Meczu (Okej, Z Nieznajomymi Też)

Lubię spędzać z ludźmi czas na mieście. Lubię też ważne mecze. Ucieszyłem się więc na telefon od T-Mobile z propozycją, że chętnie zorganizują wspólne oglądanie półfinału Euro dla mnie i kilku reagujących szybko na Facebooku czytelników (przyklepywanie pomysłów na dwa dni wydarzeniem ma swój klimat ♥).

Co Za Wieczór

Zebraliśmy się koło szóstej w Psie czy Suce – młodej, ale brawurowo rosnącej miejscówce w okolicach warszawskiego centrum mającej w ofercie drinki tak kosmiczne, że podobnych pewnie jeszcze Twoje oczy nie widziały. Niektóre są robione na bazie rukoli, inne w oparciu o magicznie uzyskiwaną pianę z paru naturalnych składników, jeszcze inne przypominają mojito, ale lecą na bazie yerby i w sumie człowiek sam się dziwi, co pije. Totally like it.

Rozmowy uprzyjemniał nam Przemek, chodząca encyklopedia chemii organicznej i guru baru zarazem. Opowiadał o kostkach lodu (wiesz, że stopień rozpuszczania się zależy od powierzchni stykającej się z wodą? Najlepsze są takie idealne, bez defektów), życiu Hemingwaya i dlaczego seler jest okej. Można go podejrzeć w fotkach na dole :)

Aż szkoda było zmieniać lokal, ale na sam mecz czekała na nas rezerwacja w Harendzie. Mieliśmy przygotowany stół bardzo blisko telebimu, tuż obok ławek zajmowanych przez absolutnie radosnych Niemców. Kibicujących oczywiście Portugalii, bo będzie łatwiejsza w finale. Ach ta żelazna logika.

Niestety, jak już pewnie wiesz, nawet nasze multikulturowe wsparcie nie pomogło zielono czerwonym w karniakach (po tak poprowadzonym meczu przegrać przez poprzeczkę to naprawdę, argh), ale wieczór i tak będę wspominał bardzo miło.

Wszyscy obecni – dzięki. Super, że wpadliście :)

Galeria

Jako że obraz często powie więcej, niż tysiąc słów – mam tu dla Ciebie jeszcze kilka zdjęć z imprezy. Szczególnie polecam te z wąsatymi Niemcami. Ich ryki (naprzemienne donnerwetter, Ronaldo! oraz força Portugal!) trzęsły całą salą.

[nggallery id=6]

Pytanie

Ja Ci właśnie opowiedziałem mój taki trochę wymarzony wieczór. A jak Ty najbardziej lubisz spędzać czas ze znajomymi?

Masz jakieś spektakularne plany na oglądanie finału? :)

Ciepło pozdrawia Twój bloger,

Andrzej Tucholski

 

///

PS: Od poniedziałku jestem już w Trójmieście, więc gdyby ktoś miał ochotę na szybki meet-up, to można mnie łapać przez @sephirath lub klasycznie, mailem. Przewiduję mieć przy sobie trochę wlepek do porozdawania – pomysł wypłynął w zeszłym tygodniu na Facebooku i nie jest taki głupi :)

Mój pierwszy e-book: “Pomysł na siebie w tydzień 21 narzędzi, by osiągnąć cel“już w sprzedaży! Jeśli szukasz pomysłu na siebie, kręcisz się w kółko lub potrzebujesz zmiany – przywożę rozwiązanie. A raczej: 140 stron rozwiązań.

Pomysł na siebie w tydzień – 21 narzędzi, by osiągnąć cel (e-book)

Cześć!
Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem oraz twórcą internetowym.

Pokażę Ci jak duży i praktyczny wpływ na człowieka ma psychologia. A także pogadamy o sposobach na ogarnięcie zabieganej codzienności w taki sposób, by życie było spokojne i bardzo udane. Znajdziesz tu lifestyle'owe tematy (seriale) płynnie połączone z praktycznymi poradami (jak się nie spóźnić przez seriale). Zapraszam!

Rozpocznij ogarnięcie!

Przy okazji, napisałem serial.Co prawda nie taki prawdziwy, do telewizji, ale za to za darmo. "Umowy Śmieciowe" w formie powieści w odcinkach opowiadają historię Hanny Wróbel. Dziewczyna przyjeżdża do Warszawy do pracy i już pierwszego dnia wszystko idzie dokładnie nie tak, jak sobie zaplanowała. Walczy więc nie tylko o wymarzony etat, ale też z własnymi słabościami. I z sercem. I z przyjaciółmi. I z losowymi problemami. I z pogodą. I, bądźmy szczerzy, ze wszystkim innym.

Życie w wielkim mieście nie jest proste.

Powstaje zatem pytanie: czy starczy jej na ogarnięcie tych wszystkich dramatów kawy?


Obejrzyj Przeczytaj odcinek pilotażowy

Aha, nagrałem też kurs.Kurs uczenia się dla dorosłych to kompleksowe szkolenie uczące jak się uczyć. 17 lekcji wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować własny system nauki. Dzięki niemu przyswoisz psychologiczne podstawy uwagi i pamięci. Nauczysz się korzystać z najlepszych sposobów na efektywną naukę i technik pamięciowych. Zajmiemy się też motywacją i zachowywaniem spokoju w obliczu wyzwań. A wszystko podane tak, by maksymalizować mocne strony uczenia się w przypadku osoby dorosłej.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs opiera się o moją autorską strategię PROPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

I to nie jeden kurs!"Ogarnij maturę w tydzień" to kompletny kurs, który dzięki 7 lekcjom wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować system nauki do matur. Dzięki niemu nauczysz się uczyć, rozplanujesz starania, nie zmarnujesz czasu a nawet zrobimy tak, by się za bardzo nie stresować. Każda prezentowana w nim porada została przetestowana wiele razy i pochodzi z mojego doświadczenia, a także jest oparta o naukę. I co najważniejsze - działa. Tak zwyczajnie.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs został objęty patronatem merytorycznym Uniwersytetu SWPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

Pobierz darmowe materiały do ogarnięcia życia
i dołącz do 4 000+ odbiorców newslettera!

Gdy się zapiszesz to od razu dostaniesz w prezencie:

  • pierwszeństwo w dostępie do najnowszych artykułów
  • 7 plakatów rozwijających materiały z bloga
  • 3 excele przydatne w ogarnianiu życia
  • moją prezentację z TEDx
  • a także kolejne materiały!

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam
zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji o nowościach,
promocjach, produktach i usługach Andrzeja Tucholskiego.
Chcesz ze mną współpracować?

Mój blog od lat należy do ścisłej czołówki polskich współprac komercyjnych z influencerami. Zrealizowałem na nim z sukcesem kilkadziesiąt akcji, z których każda wywołała pozytywne reakcje u moich Czytelników oraz zrealizowała postawione przez Klienta cele.

Zawsze jestem gotów porozmawiać o kolejnej, z której potem będziemy dumni :)

KRÓTKO O BLOGU

AndrzejTucholski.pl to wielokrotnie nagradzany lifestyle'owy blog ekspercki o psychologii. Prowadzę go od 2009 roku.

Piszę na nim o praktycznym wpływie psychologii na człowieka. I o tym, jak ogarnąć zabieganą codzienność w taki sposób, by życie było spokojne i udane.

Życzę Ci bardzo udanego dnia!.

Informacja

Żadnej treści na blogu nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam też takich przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem - psychiatrą lub terapeutą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!