Wybieramy Najlepszy Design & Mazda Daje Prezenty

 

Hej, pamiętasz może jeszcze jak ogłaszałem konkurs dla projektantów Mazda Design? Można w nim było wygrać okrągłe dziesięć patyków i realizację wysłanego projektu. Czas nadsyłani prac powoli ma się ku końcowi i w tym momencie znowu mam dla Ciebie zabawę. Tym razem popatrzymy na wysłane projekty i pomożemy Mazdzie wybrać zwycięzcę.

O Co Chodzi?

Więc tak – tutaj masz galerię konkursową – zawierającą wszystkie zgłoszone prace w obu kategoriach. Jedną kategorią był sprzęt sportowy i rekreacyjny, drugą – przestrzeń miejska. Projektów trochę jest, ale można je wygodnie segregować i szybkie popatrzenie, co też ludzie ciekawego wymyślili potrafi niespodziewanie zainspirować.

Aby wziąć udział w konkursie, przejrzyj proszę podlinkowaną galerię i wybierz po jednej pracy z obu kategorii (czyli razem dwie, matura z matematyki), napisz mi w komentarzu które to oraz krótko uzasadnij. Wyłonię w ten sposób, w oparciu o Wasze głosy, blogowego laureata :)

Będzie on brany pod uwagę podczas ostatecznego rozdania nagród!

Terminy & Nagrody

Swoje typy można przesyłać w komentarzach pod tym wpisem przez 7 dni, czyli od dzisiaj do końca niedzieli, 10 czerwca. Wytypowanego przez Was laureata oraz nazwiska autorów trzech najfajniejszych uzasadnień ogłoszę pod poniedziałkowym jestPorankiem, jedenastego czerwca. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją odgórnego regulaminu.

Mazda całkiem słusznie zauważyła, że czytelnikom jestKultury dobrze jest dawać prezenty, więc przewidziała dla tej trójki takie oto gadżety, jak widać na zdjęciu. Pendrive co prawda śmieszniutki, ale plecak już bardzo konkretny :)

I o, i tyle. Życzę Ci fajnego przeglądania, ciekaw jestem Twoich typów i mam nadzieję, że któraś ze znalezionych prac Cię do czegoś zainspiruje. Mówimy w końcu o designie użytkowym :)

Udanej zabawy!

// aktualizacja: Najwięcej głosów zdobyły rolki oraz parking-biszkopt. Są to zatem nasi blogowi laueraci. Ciekaw jestem, na ile wskazane przez jestKulturową społeczność typy okażą się kompatybilne z decyzjami sędziów właściwych :)

No a skoro mamy laureatów to powinniśmy też mieć zwycięzców spośród głosujących. Łapiąca gadżety trójka to: soszal (za perfekcyjne wytypowanie), Hubert (tak samo!) oraz Coni (za wskazanie mojego ulubionego projektu w dziale parking jako pierwsza w całej zabawie). Gratuluję i sprawdźcie maile :)

Ciepło pozdrawia Twój bloger,

Andrzej Tucholski

 

///

PS: Mając chwilę wolnego koniecznie nie przegap relacji z przedwczorajszego spotkania warszawskiej blogosfery. Tak sobie myślę, że to super przyjemne uczucie, być jej częścią :)

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies