Autor: Andrzej Tucholski | 3 czerwca 2012 | Komentarze:

Wybieramy Najlepszy Design & Mazda Daje Prezenty

Hej, pamiętasz może jeszcze jak ogłaszałem konkurs dla projektantów Mazda Design? Można w nim było wygrać okrągłe dziesięć patyków i realizację wysłanego projektu. Czas nadsyłani prac powoli ma się ku końcowi i w tym momencie znowu mam dla Ciebie zabawę. Tym razem popatrzymy na wysłane projekty i pomożemy Mazdzie wybrać zwycięzcę.

O Co Chodzi?

Więc tak – tutaj masz galerię konkursową – zawierającą wszystkie zgłoszone prace w obu kategoriach. Jedną kategorią był sprzęt sportowy i rekreacyjny, drugą – przestrzeń miejska. Projektów trochę jest, ale można je wygodnie segregować i szybkie popatrzenie, co też ludzie ciekawego wymyślili potrafi niespodziewanie zainspirować.

Aby wziąć udział w konkursie, przejrzyj proszę podlinkowaną galerię i wybierz po jednej pracy z obu kategorii (czyli razem dwie, matura z matematyki), napisz mi w komentarzu które to oraz krótko uzasadnij. Wyłonię w ten sposób, w oparciu o Wasze głosy, blogowego laureata :)

Będzie on brany pod uwagę podczas ostatecznego rozdania nagród!

Terminy & Nagrody

Swoje typy można przesyłać w komentarzach pod tym wpisem przez 7 dni, czyli od dzisiaj do końca niedzieli, 10 czerwca. Wytypowanego przez Was laureata oraz nazwiska autorów trzech najfajniejszych uzasadnień ogłoszę pod poniedziałkowym jestPorankiem, jedenastego czerwca. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją odgórnego regulaminu.

Mazda całkiem słusznie zauważyła, że czytelnikom jestKultury dobrze jest dawać prezenty, więc przewidziała dla tej trójki takie oto gadżety, jak widać na zdjęciu. Pendrive co prawda śmieszniutki, ale plecak już bardzo konkretny :)

I o, i tyle. Życzę Ci fajnego przeglądania, ciekaw jestem Twoich typów i mam nadzieję, że któraś ze znalezionych prac Cię do czegoś zainspiruje. Mówimy w końcu o designie użytkowym :)

Udanej zabawy!

// aktualizacja: Najwięcej głosów zdobyły rolki oraz parking-biszkopt. Są to zatem nasi blogowi laueraci. Ciekaw jestem, na ile wskazane przez jestKulturową społeczność typy okażą się kompatybilne z decyzjami sędziów właściwych :)

No a skoro mamy laureatów to powinniśmy też mieć zwycięzców spośród głosujących. Łapiąca gadżety trójka to: soszal (za perfekcyjne wytypowanie), Hubert (tak samo!) oraz Coni (za wskazanie mojego ulubionego projektu w dziale parking jako pierwsza w całej zabawie). Gratuluję i sprawdźcie maile :)

Ciepło pozdrawia Twój bloger,

Andrzej Tucholski

 

///

PS: Mając chwilę wolnego koniecznie nie przegap relacji z przedwczorajszego spotkania warszawskiej blogosfery. Tak sobie myślę, że to super przyjemne uczucie, być jej częścią :)

Jeszcze dzisiaj przerwij stagnację i zmień swoje życie na lepsze!

Proponuję Ci dwie przełomowe książki. „Pomysł na siebie w tydzień” to 21 narzędzi, dzięki którym szybko znajdziesz nową koncepcję na to, co chcesz robić i kim chcesz być. Te wnioski przekujesz w rzeczywistość dzięki „#mikronawykom” – to kompletne narzędzie, dzięki któremu zbudujesz skuteczny system mikronawyków prowadzących Cię przez wszystkie wymarzone plany.

Razem ponad 340 stron wiedzy, narzędzi, ćwiczeń i arkuszy. Zaufało im już ponad 1000 Klientów!

Cześć!
Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem oraz twórcą internetowym.

Pokażę Ci jak duży i praktyczny wpływ na człowieka ma psychologia. A także pogadamy o sposobach na ogarnięcie zabieganej codzienności w taki sposób, by życie było spokojne i bardzo udane. Znajdziesz tu lifestyle'owe tematy (seriale) płynnie połączone z praktycznymi poradami (jak się nie spóźnić przez seriale). Zapraszam!

Rozpocznij ogarnięcie!

Przy okazji, napisałem serial.Co prawda nie taki prawdziwy, do telewizji, ale za to za darmo. "Umowy Śmieciowe" w formie powieści w odcinkach opowiadają historię Hanny Wróbel. Dziewczyna przyjeżdża do Warszawy do pracy i już pierwszego dnia wszystko idzie dokładnie nie tak, jak sobie zaplanowała. Walczy więc nie tylko o wymarzony etat, ale też z własnymi słabościami. I z sercem. I z przyjaciółmi. I z losowymi problemami. I z pogodą. I, bądźmy szczerzy, ze wszystkim innym.

Życie w wielkim mieście nie jest proste.

Powstaje zatem pytanie: czy starczy jej na ogarnięcie tych wszystkich dramatów kawy?


Obejrzyj Przeczytaj odcinek pilotażowy

Aha, nagrałem też kurs.Kurs uczenia się dla dorosłych to kompleksowe szkolenie uczące jak się uczyć. 17 lekcji wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować własny system nauki. Dzięki niemu przyswoisz psychologiczne podstawy uwagi i pamięci. Nauczysz się korzystać z najlepszych sposobów na efektywną naukę i technik pamięciowych. Zajmiemy się też motywacją i zachowywaniem spokoju w obliczu wyzwań. A wszystko podane tak, by maksymalizować mocne strony uczenia się w przypadku osoby dorosłej.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs opiera się o moją autorską strategię PROPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

I to nie jeden kurs!"Ogarnij maturę w tydzień" to kompletny kurs, który dzięki 7 lekcjom wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować system nauki do matur. Dzięki niemu nauczysz się uczyć, rozplanujesz starania, nie zmarnujesz czasu a nawet zrobimy tak, by się za bardzo nie stresować. Każda prezentowana w nim porada została przetestowana wiele razy i pochodzi z mojego doświadczenia, a także jest oparta o naukę. I co najważniejsze - działa. Tak zwyczajnie.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs został objęty patronatem merytorycznym Uniwersytetu SWPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

Pobierz darmowe materiały do ogarnięcia życia
i dołącz do 4 000+ odbiorców newslettera!

Gdy się zapiszesz to od razu dostaniesz w prezencie:

  • pierwszeństwo w dostępie do najnowszych artykułów
  • 7 plakatów rozwijających materiały z bloga
  • 3 excele przydatne w ogarnianiu życia
  • moją prezentację z TEDx
  • a także kolejne materiały!

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam
zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji o nowościach,
promocjach, produktach i usługach Andrzeja Tucholskiego.
Chcesz ze mną współpracować?

Mój blog od lat należy do ścisłej czołówki polskich współprac komercyjnych z influencerami. Zrealizowałem na nim z sukcesem kilkadziesiąt akcji, z których każda wywołała pozytywne reakcje u moich Czytelników oraz zrealizowała postawione przez Klienta cele.

Zawsze jestem gotów porozmawiać o kolejnej, z której potem będziemy dumni :)

KRÓTKO O BLOGU

AndrzejTucholski.pl to wielokrotnie nagradzany lifestyle'owy blog ekspercki o psychologii. Prowadzę go od 2009 roku.

Piszę na nim o praktycznym wpływie psychologii na człowieka. I o tym, jak ogarnąć zabieganą codzienność w taki sposób, by życie było spokojne i udane.

Życzę Ci bardzo udanego dnia!.

Informacja

Żadnej treści na blogu nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam też takich przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem - psychiatrą lub terapeutą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!