Wreszcie Jest Dotyk Na Odległość

 

Parę dni temu, zupełnie znienacka, natrafiłem na jeden z najfajniejszych wynalazków, jakie kiedykolwiek zobaczyłem w Internecie. A, słuchaj, trochę się tam widziało. Cudo jest sensowne, ładne, przełomowe i już teraz widzę dla niego przynajmniej nieskończoność zastosowań. 

Ten przypominający kształtem jajko przedmiot nazywa się Roly Poly i występuje w parach. Delikatne naruszenie stanu jednego obiektu wywoła natychmiastową, identyczną reakcję w drugim. Jeśli lekko poruszysz jajko leżące przy Twoim łóżku, drugie, siostrzane, leżące na biurku oddalonym od Twojego domu o kilka kilometrów wykona dokładnie taki sam ruch.

Równie subtelnej metody przekazywania drugiej osobie samego faktu swojego istnienia jeszcze nie spotkałem.

Piękne, prawda? :)

Więcej o tym wynalazku przeczytasz na stronie twórców.

Hej, a może podeślesz tę notkę osobie, której dałbyś drugie jajo? :)

Strasznie takie chce Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies