Wreszcie Jest Dotyk Na Odległość

 

Parę dni temu, zupełnie znienacka, natrafiłem na jeden z najfajniejszych wynalazków, jakie kiedykolwiek zobaczyłem w Internecie. A, słuchaj, trochę się tam widziało. Cudo jest sensowne, ładne, przełomowe i już teraz widzę dla niego przynajmniej nieskończoność zastosowań. 

Ten przypominający kształtem jajko przedmiot nazywa się Roly Poly i występuje w parach. Delikatne naruszenie stanu jednego obiektu wywoła natychmiastową, identyczną reakcję w drugim. Jeśli lekko poruszysz jajko leżące przy Twoim łóżku, drugie, siostrzane, leżące na biurku oddalonym od Twojego domu o kilka kilometrów wykona dokładnie taki sam ruch.

Równie subtelnej metody przekazywania drugiej osobie samego faktu swojego istnienia jeszcze nie spotkałem.

Piękne, prawda? :)

Więcej o tym wynalazku przeczytasz na stronie twórców.

Hej, a może podeślesz tę notkę osobie, której dałbyś drugie jajo? :)

Strasznie takie chce Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies