Wreszcie Jest Dotyk Na Odległość

 

Parę dni temu, zupełnie znienacka, natrafiłem na jeden z najfajniejszych wynalazków, jakie kiedykolwiek zobaczyłem w Internecie. A, słuchaj, trochę się tam widziało. Cudo jest sensowne, ładne, przełomowe i już teraz widzę dla niego przynajmniej nieskończoność zastosowań. 

Ten przypominający kształtem jajko przedmiot nazywa się Roly Poly i występuje w parach. Delikatne naruszenie stanu jednego obiektu wywoła natychmiastową, identyczną reakcję w drugim. Jeśli lekko poruszysz jajko leżące przy Twoim łóżku, drugie, siostrzane, leżące na biurku oddalonym od Twojego domu o kilka kilometrów wykona dokładnie taki sam ruch.

Równie subtelnej metody przekazywania drugiej osobie samego faktu swojego istnienia jeszcze nie spotkałem.

Piękne, prawda? :)

Więcej o tym wynalazku przeczytasz na stronie twórców.

Hej, a może podeślesz tę notkę osobie, której dałbyś drugie jajo? :)

Strasznie takie chce Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies