Autor: Andrzej Tucholski | 31 sierpnia 2012 | Komentarze:

Warsaw: the People

All right. A więc mamy dziś dzień blogera. Pewnie powinienem z tej okazji polecić parę wartych uwagi adresów, ale mam wrażenie, że organizm social media dba o taki przepływ informacji nawet bez niczyjego nadzoru. Podrzucę Ci za to pewien spot.

Premierowo, bo czemu nie :)

Podoba mi się, bo pokazuje miasto takim, jakim jest. Zwykłym, szybkim, codziennym. Ale też i niepowtarzalnym. Bez obowiązkowych długich rzutów na Belweder, Pałac Prezydencki, Pałac Kultury i Zamek Królewski. Sigh. Budynki są wszędzie. Ale warszawski klimat warszawskich ludzi jest już tylko w Warszawie.

Dobre słuchawki + HD + fullscreen.

Jeśli Ci się spodobał, poleć ten spot znajomym na Facebooku lub Twitterze.

Nie chcę generować hejtu (no, dobra, może trochę chce), ale wypada sobie w tym momencie przypomnieć tamten pamiętny filmik z typkiem z erekcją, który też miał promować miasto a kosztował okolice 500 000 złotych.

Adam Witeczek, twórca Warsaw: the People (swoją drogą, przypominającego mi trochę ostatnie There is a city) raczej nie miał takiego budżetu a wolę jego pracę o wiele bardziej.

Way to go, młodzi twórcy :)

Akcja

Rzadko ogłaszam tego typu pomysły, ale tym razem okazja jest dobra i warta wykorzystania.

Kochani, trafmy z tym filmikiem do mediów, co?

Nie chcę lecieć w populizm, ale trochę szkoda, że chwalone i promowane są przetargowe spoty za pół miliona a dzieła ambitnych, młodych twórców (nie wiem czy budżet Warsaw: the People przekroczył pięć dyszek, wliczając w to dwa bilety dobowe, parę kaw i ze dwie kanapki) z reguły są traktowane jako “o, ciekawostka”.

Może nie jest to poziom hollywoodzkich trailerów, ale jak na pracę jednej osoby bez formalnego wykształcenia artystycznego to efekt zasługuje na najwyższą piąteczkę i chwalenie się znajomym zza granicy.

Nie musicie share’ować tej notki, chociaż byłoby mi miło, pewna sprawa. Możecie też udostępniać sam filmik, wystarczy kliknąć w jego tytuł i macie osobny link. Jeśli się Wam podoba to wrzućcie to do siebie na fejsowe ściany lub puśćcie znajomym mailem. Wygenerujmy ruch. Kto wie, może się uda :)

Przebieg:

Tymczasową stronę domową Adama znajdziesz tutaj.

Polecił Twój bloger,

Andrzej Tucholski

 

///

PS: A wszystkim czytającym mnie blogerom życzę tysięcy nowych czytelników, zaproszeń na imprezy, prezentów od firm i nawiązań w tradycyjnych mediach. I żeby serwery rzadko siadały :)

Mój pierwszy e-book: “Pomysł na siebie w tydzień 21 narzędzi, by osiągnąć cel“już w sprzedaży! Jeśli szukasz pomysłu na siebie, kręcisz się w kółko lub potrzebujesz zmiany – przywożę rozwiązanie. A raczej: 140 stron rozwiązań.

Pomysł na siebie w tydzień – 21 narzędzi, by osiągnąć cel (e-book)

Cześć!
Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem oraz twórcą internetowym.

Pokażę Ci jak duży i praktyczny wpływ na człowieka ma psychologia. A także pogadamy o sposobach na ogarnięcie zabieganej codzienności w taki sposób, by życie było spokojne i bardzo udane. Znajdziesz tu lifestyle'owe tematy (seriale) płynnie połączone z praktycznymi poradami (jak się nie spóźnić przez seriale). Zapraszam!

Rozpocznij ogarnięcie!

Przy okazji, napisałem serial.Co prawda nie taki prawdziwy, do telewizji, ale za to za darmo. "Umowy Śmieciowe" w formie powieści w odcinkach opowiadają historię Hanny Wróbel. Dziewczyna przyjeżdża do Warszawy do pracy i już pierwszego dnia wszystko idzie dokładnie nie tak, jak sobie zaplanowała. Walczy więc nie tylko o wymarzony etat, ale też z własnymi słabościami. I z sercem. I z przyjaciółmi. I z losowymi problemami. I z pogodą. I, bądźmy szczerzy, ze wszystkim innym.

Życie w wielkim mieście nie jest proste.

Powstaje zatem pytanie: czy starczy jej na ogarnięcie tych wszystkich dramatów kawy?


Obejrzyj Przeczytaj odcinek pilotażowy

Aha, nagrałem też kurs.Kurs uczenia się dla dorosłych to kompleksowe szkolenie uczące jak się uczyć. 17 lekcji wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować własny system nauki. Dzięki niemu przyswoisz psychologiczne podstawy uwagi i pamięci. Nauczysz się korzystać z najlepszych sposobów na efektywną naukę i technik pamięciowych. Zajmiemy się też motywacją i zachowywaniem spokoju w obliczu wyzwań. A wszystko podane tak, by maksymalizować mocne strony uczenia się w przypadku osoby dorosłej.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs opiera się o moją autorską strategię PROPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

I to nie jeden kurs!"Ogarnij maturę w tydzień" to kompletny kurs, który dzięki 7 lekcjom wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować system nauki do matur. Dzięki niemu nauczysz się uczyć, rozplanujesz starania, nie zmarnujesz czasu a nawet zrobimy tak, by się za bardzo nie stresować. Każda prezentowana w nim porada została przetestowana wiele razy i pochodzi z mojego doświadczenia, a także jest oparta o naukę. I co najważniejsze - działa. Tak zwyczajnie.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs został objęty patronatem merytorycznym Uniwersytetu SWPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

Pobierz darmowe materiały do ogarnięcia życia
i dołącz do 4 000+ odbiorców newslettera!

Gdy się zapiszesz to od razu dostaniesz w prezencie:

  • pierwszeństwo w dostępie do najnowszych artykułów
  • 7 plakatów rozwijających materiały z bloga
  • 3 excele przydatne w ogarnianiu życia
  • moją prezentację z TEDx
  • a także kolejne materiały!

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam
zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji o nowościach,
promocjach, produktach i usługach Andrzeja Tucholskiego.
Chcesz ze mną współpracować?

Mój blog od lat należy do ścisłej czołówki polskich współprac komercyjnych z influencerami. Zrealizowałem na nim z sukcesem kilkadziesiąt akcji, z których każda wywołała pozytywne reakcje u moich Czytelników oraz zrealizowała postawione przez Klienta cele.

Zawsze jestem gotów porozmawiać o kolejnej, z której potem będziemy dumni :)

KRÓTKO O BLOGU

AndrzejTucholski.pl to wielokrotnie nagradzany lifestyle'owy blog ekspercki o psychologii. Prowadzę go od 2009 roku.

Piszę na nim o praktycznym wpływie psychologii na człowieka. I o tym, jak ogarnąć zabieganą codzienność w taki sposób, by życie było spokojne i udane.

Życzę Ci bardzo udanego dnia!.

Informacja

Żadnej treści na blogu nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam też takich przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem - psychiatrą lub terapeutą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!