Vytautas – w tej reklamie jest wszystko na świecie

 

Zawsze, gdy wydaje mi się, że zobaczyłem już naprawdę wszystko (tak, nawiązuję do tego remixu sprzed paru dni) wchodzi w moje życie Internet. I znowu umiera jakaś drobna część mnie. Tym razem przez litewską markę wody mineralnej. 

Aż drugą notkę dziś puszczam z wrażenia.

Jeśli miałbym ten spot do czegoś przyrównać, to byłoby to ostatnie pasmo reklam Old Spice z Terrym Crewsem. Tyle że na sterydach i po grubym kwasie. I pewnie paru innych holenderskich specyfikach, których składu nie umiałbym nawet przeczytać.

Zresztą, zobacz:

(Link do Youtube)

Myśliwiec. Panda. Koparki. Cycki. Kotek.

Jezu.

Nie ogarnia Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies