Vytautas – w tej reklamie jest wszystko na świecie

 

Zawsze, gdy wydaje mi się, że zobaczyłem już naprawdę wszystko (tak, nawiązuję do tego remixu sprzed paru dni) wchodzi w moje życie Internet. I znowu umiera jakaś drobna część mnie. Tym razem przez litewską markę wody mineralnej. 

Aż drugą notkę dziś puszczam z wrażenia.

Jeśli miałbym ten spot do czegoś przyrównać, to byłoby to ostatnie pasmo reklam Old Spice z Terrym Crewsem. Tyle że na sterydach i po grubym kwasie. I pewnie paru innych holenderskich specyfikach, których składu nie umiałbym nawet przeczytać.

Zresztą, zobacz:

(Link do Youtube)

Myśliwiec. Panda. Koparki. Cycki. Kotek.

Jezu.

Nie ogarnia Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies