Vytautas – w tej reklamie jest wszystko na świecie

 

Zawsze, gdy wydaje mi się, że zobaczyłem już naprawdę wszystko (tak, nawiązuję do tego remixu sprzed paru dni) wchodzi w moje życie Internet. I znowu umiera jakaś drobna część mnie. Tym razem przez litewską markę wody mineralnej. 

Aż drugą notkę dziś puszczam z wrażenia.

Jeśli miałbym ten spot do czegoś przyrównać, to byłoby to ostatnie pasmo reklam Old Spice z Terrym Crewsem. Tyle że na sterydach i po grubym kwasie. I pewnie paru innych holenderskich specyfikach, których składu nie umiałbym nawet przeczytać.

Zresztą, zobacz:

(Link do Youtube)

Myśliwiec. Panda. Koparki. Cycki. Kotek.

Jezu.

Nie ogarnia Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies