Ultrabook – recenzja po roku użytkowania

 

Równy rok temu zadzwonił do mnie Intel pytając się, czy nie chciałbym może spotkać się z nimi pogadać. Gadałem o tym telefonie potem znajomym parę dni non stop bo to była moja pierwsza taka propozycja. Parę tygodni później podniosłem klapkę mojego małego Acerka tak jak miałem to potem robić tysiące razy i napisałem z niego pierwszą notkę.

Dzisiejszy wpis czytacie z dwóch powodów.

Po pierwsze – bo obiecałem jednemu z czytelników recenzję po ‘jakimś czasie’. Rok starczy. Tak sądzę.

Po drugie – takie moje małe przybicie piątki Intelowi. Zaufali mi wtedy niesamowicie i możliwość powtórzenia mojej opinii na temat ich projektu jest czymś, z czym nosiłem się już od jakiegoś czasu. Dlatego o, proszę. Roczny Acer Aspire S3. Prosto z portugalskiej trawki:

http://www.youtube.com/watch?v=trO0njKSaoI

(Link do Youtube)

Tak, w dalszym ciągu szukam dobrego mikrofonu ;)

Twój bloger,

Andrzej Tucholski

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies