Tubalr – Youtube, O Którym Zawsze Marzyliśmy

 

Znalezienie legalnej muzyki w sieci nie jest trudne. Trudne jest wygodne ustawienie sensownej playlisty (na przykład do pisania, czytania lub na imprezę). Kto raz próbował na szybko (naprawdę szybko, mam na myśli czas poniżej minuty) ustawić kilkanaście piosenek w YouTube ten wie o czym mówię. No, cóż. Ktoś ten problem właśnie rozwiązał.

Tubalr działa trochę niczym system Genius znany bliżej użytkownikom produktów Apple’a.

Specjalny algorytm w oparciu o podanie nazwiska wokalisty lub nazwy zespołu wybiera dla nas ciąg kilkunastu piosenek. Mamy do wyboru tylko jedną zmienną – czy chcemy utwory jedynie wyszukiwanego muzyka czy też szukamy piosenek podobnych. Obie opcje działają genialnie. Można też nadawać pojedynczym teledyskom gwiazdki i potem słuchać tylko ulubionych.

Podczas korzystania z aplikacji nie natrafimy na żadną reklamę (poza tymi wyświetlanymi przez YouTube na swoich filmikach, ale tego się akurat nie da obejść), design jest bardzo estetyczny a wszystko śmiga aż miło.

Jeśli dany filmik z jakiegoś powodu nie działa (np. niedawno zmieniono mu opcje dostępności) to stronka go bezgłośnie omija i odpala kolejny działający. Wszystko na przestrzeni ułamków sekundy.

Jasne, nie zawsze spodoba mi się każda z wybranych przez silnik propozycji, ale i tak się uzależniłem. Wreszcie mam darmowe radio last.fm (link prowadzi do mojego profilu), bezdenną studnię świeżych tytułów i, generalnie, stronę do katowania całymi popołudniami. Naraz.

jestKultura poleca.

Giba się do nowych brzmień Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies