Trochę Odwagi

 

Zaczęły nam się znienacka roztopy, więc tak sobie pomyślałem, że przyda Ci się coś na dodatkową rozgrzewkę. Zima nie jest okresem najbardziej sprzyjającym realizacji Wielkich Marzeń, ale jeśli chodzi Ci takie jedno po głowie (Ty już wiesz, o którym mówię), to czemu by nie? 

No dawaj, wykonaj jeden telefon albo wyślij jednego maila.

Albo googluj przez kwadrans w poszukiwaniu istotnych informacji. Nie owijaj się w kokon, odrzuć wymówki. Działaj. I niech będzie to wystarczająco wielkie.

Innymi słowy, posłuchaj Forge’a. Pamiętasz jeszcze tę scenę? :)

(jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Fotka w nagłówku jest mojego autorstwa i przedstawia parasole na krakowskim rynku :)

Ciepło pozdrawia Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies