Trochę Odwagi

 

Zaczęły nam się znienacka roztopy, więc tak sobie pomyślałem, że przyda Ci się coś na dodatkową rozgrzewkę. Zima nie jest okresem najbardziej sprzyjającym realizacji Wielkich Marzeń, ale jeśli chodzi Ci takie jedno po głowie (Ty już wiesz, o którym mówię), to czemu by nie? 

No dawaj, wykonaj jeden telefon albo wyślij jednego maila.

Albo googluj przez kwadrans w poszukiwaniu istotnych informacji. Nie owijaj się w kokon, odrzuć wymówki. Działaj. I niech będzie to wystarczająco wielkie.

Innymi słowy, posłuchaj Forge’a. Pamiętasz jeszcze tę scenę? :)

(jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Fotka w nagłówku jest mojego autorstwa i przedstawia parasole na krakowskim rynku :)

Ciepło pozdrawia Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies