To były bardzo udane potyczki

 

Trzy potężne armie. Pięć słownych bitew. Setki zaangażowanych słowotwórców. Kilkadziesiąt tysięcy zmieniających co chwilę właściciela punktów. To były ostre zmagania, ale bardzo wynagradzające :)

Na przełomie ostatnich dni udowodniliśmy Internetowi, że wystarczy zostawić nas na chwilę bez opieki a już broimy. Co prawda system ostatecznie zdominował potężny Efekt Kominka i razem z Zuchem mogliśmy co najwyżej popatrzeć na szalejący gang czytelników Tomka, ale!

Kto pierwszy przebił pułap 10 000 punktów i przez parę dni, pod nieuwagę pozostałych armii, rozdawał karty? No kto?

My! :)

Dlatego cieszę się, że wzięliśmy udział w tej zabawie.

Kilku z Was zgarnęło Scrabble (powstała z tej okazji notka na pewnym wschodzącym blogu). Ja poznałem dużo nowych słów (wiem czym jest hadis!). Kominek i Zuch przekonali się o naszej mocy.

A serwerownie Słownych Potyczek zapamiętają naszą potrójną-blogerską moc na długo :>

Wszystkim walczącym pod sztandarem Kultury chciałbym podziękować za wspólne klikanie. Spisaliście się super i jestem totalnie pod wrażeniem Waszych umiejętności w języku polskim.

Tym, którzy reprezentowali Zucha chcę powiedzieć: dobra robota. Choć podwędzaliście nam masę punktów to walka była wyrównana do samego końca i starcia miały przyjemny, uczciwy klimat.

Drużynie Kominka z kolei gratuluję siły i wytrwałości. Wasza skala jak zwykle robi wrażenie :)

Dzięki za udaną zabawę i do zobaczenia przy okazji kolejnych akcjach!

Twój bloger,

Andrzej Tucholski

 

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies