To były bardzo udane potyczki

 

Trzy potężne armie. Pięć słownych bitew. Setki zaangażowanych słowotwórców. Kilkadziesiąt tysięcy zmieniających co chwilę właściciela punktów. To były ostre zmagania, ale bardzo wynagradzające :)

Na przełomie ostatnich dni udowodniliśmy Internetowi, że wystarczy zostawić nas na chwilę bez opieki a już broimy. Co prawda system ostatecznie zdominował potężny Efekt Kominka i razem z Zuchem mogliśmy co najwyżej popatrzeć na szalejący gang czytelników Tomka, ale!

Kto pierwszy przebił pułap 10 000 punktów i przez parę dni, pod nieuwagę pozostałych armii, rozdawał karty? No kto?

My! :)

Dlatego cieszę się, że wzięliśmy udział w tej zabawie.

Kilku z Was zgarnęło Scrabble (powstała z tej okazji notka na pewnym wschodzącym blogu). Ja poznałem dużo nowych słów (wiem czym jest hadis!). Kominek i Zuch przekonali się o naszej mocy.

A serwerownie Słownych Potyczek zapamiętają naszą potrójną-blogerską moc na długo :>

Wszystkim walczącym pod sztandarem Kultury chciałbym podziękować za wspólne klikanie. Spisaliście się super i jestem totalnie pod wrażeniem Waszych umiejętności w języku polskim.

Tym, którzy reprezentowali Zucha chcę powiedzieć: dobra robota. Choć podwędzaliście nam masę punktów to walka była wyrównana do samego końca i starcia miały przyjemny, uczciwy klimat.

Drużynie Kominka z kolei gratuluję siły i wytrwałości. Wasza skala jak zwykle robi wrażenie :)

Dzięki za udaną zabawę i do zobaczenia przy okazji kolejnych akcjach!

Twój bloger,

Andrzej Tucholski

 

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies