Autor: Andrzej Tucholski | 9 września 2012 | Komentarze:
Tematy:

Spełniamy marzenia Ziemniaka

Dobra, dni bez Internetu mają się już chyba powoli ku końcowi. Początki mojej nowej przygody już Ci opowiedziałem ostatnio, kolejne części jakoś wkrótce. A w międzyczasie szybki i interesujący pomysł na zabawę w spełnianie marzeń ;)

Już za kilka miesięcy (na moment pisania tego tekstu – za 95 dni) mamy planowany koniec świata. Z tej okazji Lay’sowy Ziemniak postanowił spiąć kartofelki i zaszaleć jak jeszcze nigdy. Przy pomocy zaufanej sekretarki przygotował listę rzeczy, które koniecznie musi jeszcze zdążyć zrobić i z zaskakującą jak na swój charakter systematycznością wziął się do roboty.

Na początek poleciało odwiedzenie Grecji i kąpiel w miodzie, dzięki czemu mamy na rynku dwa nowe smaki chipsów. Sałatka Grecka jest całkiem smaczna, ale bardziej podeszły mi Żeberka w miodzie. Dobrze się przy nich pakowało :)

A to nie wszystko.

Po pierwsze, Wy

Czemu postanowiłem skumać się z Ziemniakiem? Bo to jest bardzo fajna akcja. Pamiętam, jak w podstawówce zawsze prosiło się panią w sklepiku o “takie chipsy, żeby w środku była karta” i się potem z kolegami kolekcjonowało różne święte skarby dzieciństwa.

Spełnianie marzeń Ziemniaka też bardzo skutecznie wynagradza starania. Jest ich sporo – od zostania hipsterem po oblecenie dookoła ziemi. Konkurs polega na wybieraniu i ilustrowaniu tych, które nam się najbardziej podobają.

Codziennie czeka do zgarnięcia 200 złotych a raz w tygodniu można doładować swoje konto o oszałamiające 20 000. Poza tym mamy też głosowanie społeczności z odnawialną, aktywną pulą dwóch kawałków. Takie konkursy to ja rozumiem :)

Po więcej info wskakujcie na stronę główną chipsów, tam to jest składniej wyjaśnione.

A to nie wszystko.

Po drugie, my

Korzystając z mojego aktualnego miejsca pobytu ustawiłem się wczoraj z bohaterem akcji na krótki odpoczynek nad oceanem. Pogadaliśmy jak facet z ziemniakiem. Opowiedział mi o swoich marzeniach i część zabrzmiała więcej niż sensownie.

Co z tej dyskusji wynikło nie chcę na razie zdradzać, ale, no cóż, chyba się zakolegowaliśmy. A koledzy z tykającym deadlinem i pełnymi plecakami są zdolni do różnych rzeczy.

Więcej w swoim czasie.

Chyba że masz akurat chwilę wolnego. Wtedy możesz pochwalić się w komentarzach jakie marzenie by się u Ciebie spełniło gdyby to właśnie Tobie udało się złapać nagrodę.

No i będę wdzięczny za pomysły, co moglibyśmy razem z Ziemniakiem zrobić korzystając ze wsparcia Lay’s. Niby mamy tam jakiś zarys planu, ale jesteśmy otwarci na każdą odpowiednio spektakularną propozycję. Przygody same się nie zrobią :)

Twój bloger,

Andrzej Tucholski

Cześć!
Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem oraz twórcą internetowym.

Pokażę Ci jak duży i praktyczny wpływ na człowieka ma psychologia. A także pogadamy o sposobach na ogarnięcie zabieganej codzienności w taki sposób, by życie było spokojne i bardzo udane. Znajdziesz tu lifestyle'owe tematy (seriale) płynnie połączone z praktycznymi poradami (jak się nie spóźnić przez seriale). Zapraszam!

Rozpocznij ogarnięcie!

Przy okazji, napisałem serial.Co prawda nie taki prawdziwy, do telewizji, ale za to za darmo. "Umowy Śmieciowe" w formie powieści w odcinkach opowiadają historię Hanny Wróbel. Dziewczyna przyjeżdża do Warszawy do pracy i już pierwszego dnia wszystko idzie dokładnie nie tak, jak sobie zaplanowała. Walczy więc nie tylko o wymarzony etat, ale też z własnymi słabościami. I z sercem. I z przyjaciółmi. I z losowymi problemami. I z pogodą. I, bądźmy szczerzy, ze wszystkim innym.

Życie w wielkim mieście nie jest proste.

Powstaje zatem pytanie: czy starczy jej na ogarnięcie tych wszystkich dramatów kawy?


Obejrzyj Przeczytaj odcinek pilotażowy

Aha, nagrałem też kurs.Kurs uczenia się dla dorosłych to kompleksowe szkolenie uczące jak się uczyć. 17 lekcji wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować własny system nauki. Dzięki niemu przyswoisz psychologiczne podstawy uwagi i pamięci. Nauczysz się korzystać z najlepszych sposobów na efektywną naukę i technik pamięciowych. Zajmiemy się też motywacją i zachowywaniem spokoju w obliczu wyzwań. A wszystko podane tak, by maksymalizować mocne strony uczenia się w przypadku osoby dorosłej.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs opiera się o moją autorską strategię PROPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

I to nie jeden kurs!"Ogarnij maturę w tydzień" to kompletny kurs, który dzięki 7 lekcjom wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować system nauki do matur. Dzięki niemu nauczysz się uczyć, rozplanujesz starania, nie zmarnujesz czasu a nawet zrobimy tak, by się za bardzo nie stresować. Każda prezentowana w nim porada została przetestowana wiele razy i pochodzi z mojego doświadczenia, a także jest oparta o naukę. I co najważniejsze - działa. Tak zwyczajnie.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs został objęty patronatem merytorycznym Uniwersytetu SWPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

Pobierz darmowe materiały do ogarnięcia życia
i dołącz do 4 000+ odbiorców newslettera!

Gdy się zapiszesz to od razu dostaniesz w prezencie:

  • pierwszeństwo w dostępie do najnowszych artykułów
  • 7 plakatów rozwijających materiały z bloga
  • 3 excele przydatne w ogarnianiu życia
  • moją prezentację z TEDx
  • a także kolejne materiały!

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam
zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji o nowościach,
promocjach, produktach i usługach Andrzeja Tucholskiego.
Chcesz ze mną współpracować?

Mój blog od lat należy do ścisłej czołówki polskich współprac komercyjnych z influencerami. Zrealizowałem na nim z sukcesem kilkadziesiąt akcji, z których każda wywołała pozytywne reakcje u moich Czytelników oraz zrealizowała postawione przez Klienta cele.

Zawsze jestem gotów porozmawiać o kolejnej, z której potem będziemy dumni :)

KRÓTKO O BLOGU

AndrzejTucholski.pl to wielokrotnie nagradzany lifestyle'owy blog ekspercki o psychologii. Prowadzę go od 2009 roku.

Piszę na nim o praktycznym wpływie psychologii na człowieka. I o tym, jak ogarnąć zabieganą codzienność w taki sposób, by życie było spokojne i udane.

Życzę Ci bardzo udanego dnia!.

Informacja

Żadnej treści na blogu nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam też takich przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem - psychiatrą lub terapeutą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!