Smoki, zamki, dziewice, znani pisarze i różne inne atrakcje

 

Już za niecały miesiąc odbędzie się tegoroczna edycja festiwalu Grojkon, sporej imprezy poświęconej szeroko rozumianej kulturze z naciskiem na segment fantasy. Cieszę się, bo jestem jednym z jej głównych partnerów medialnych :)

Whereabouts

Intelektualny melanż toczyć się będzie w dniach 7-9 września na południu Polski. Konkretniej – w Bielsku Białej. Swoje izby przygotuje dla dzielnych podróżników lokalna Akademia Techniczno-Humanistyczna. Podobno ma być ponad 1000 gości, tak więc lepiej, by tych izb było dużo :)

Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz tutaj.

Co będzie?

Jak tak patrzę na program to chyba wszystko. Organizatorzy przygotowali prelekcje na każdy potrzebny prawdziwemu fantaście temat. W planie są planszówki, bitewniaki, erpegi, larpy, warsztaty kultury Japonii, spotkania z pisarzami (zapowiedział się Graham Masterton), opowieści charyzmatycznych historyków, pogadanki o serialach i jeszcze parę atrakcji. Do obadania.

Robimy klimat!

Lubię takie konwenty. Nie wiem czy uda mi się dotrzeć akurat na ten (jak już wspominałem, wrzesień będę miał raczej hot), ale jeśli Ty masz akurat wolne dni to zapraszam. Szczególnie, że Grojkon to jedna z największych tego typu imprez w kraju i dobrze jest być jej częścią. Jej marka z roku na rok staje się coraz większa, tak więc nawet abstrahując od najbliższej edycji – warto obserwować.

A w międzyczasie możesz złapać wątek ;)

http://www.youtube.com/watch?v=Ye6YHQ8AZzU

(Link do Youtube)

Smoczek z nagłówka pochodzi z tej strony.

Ciepło pozdrawia Twój bloger,

Andrzej Tucholski

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies