Smile, What’s The Use Of Crying?

 

Chociaż rano puściłem Ci trzy piosenki na nadchodzący tydzień to właśnie poczułem, że przyda się dziś jeszcze jeden wpis. Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie w Warszawie trwa właśnie gorący wieczór. Parny, z niebem usianym chmurkami rzucającymi długie cienie na inne chmurki. Trzymałem pewien filmik specjalnie na taki nastrój.

Podesłał mi go mój przyjaciel, Adam, domorosły fotograf i diablo zdolny researcher. Lubi spędzać czas ucząc się nowych sztuczek od mistrzów, ogląda więc sporo krótkometrażówek i dokumentów. A ostatnio znalazł takie o, cudo.

Pamiętaj o kliknięciu w “HD” a potem w strzałki dające fullscreen.

Piękne, nie? :)

Życzy przyjemnego wieczoru Twój bloger,

Andrzej Tucholski

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies