Smile, What’s The Use Of Crying?

 

Chociaż rano puściłem Ci trzy piosenki na nadchodzący tydzień to właśnie poczułem, że przyda się dziś jeszcze jeden wpis. Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie w Warszawie trwa właśnie gorący wieczór. Parny, z niebem usianym chmurkami rzucającymi długie cienie na inne chmurki. Trzymałem pewien filmik specjalnie na taki nastrój.

Podesłał mi go mój przyjaciel, Adam, domorosły fotograf i diablo zdolny researcher. Lubi spędzać czas ucząc się nowych sztuczek od mistrzów, ogląda więc sporo krótkometrażówek i dokumentów. A ostatnio znalazł takie o, cudo.

Pamiętaj o kliknięciu w “HD” a potem w strzałki dające fullscreen.

Piękne, nie? :)

Życzy przyjemnego wieczoru Twój bloger,

Andrzej Tucholski

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies