Smile, What’s The Use Of Crying?

 

Chociaż rano puściłem Ci trzy piosenki na nadchodzący tydzień to właśnie poczułem, że przyda się dziś jeszcze jeden wpis. Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie w Warszawie trwa właśnie gorący wieczór. Parny, z niebem usianym chmurkami rzucającymi długie cienie na inne chmurki. Trzymałem pewien filmik specjalnie na taki nastrój.

Podesłał mi go mój przyjaciel, Adam, domorosły fotograf i diablo zdolny researcher. Lubi spędzać czas ucząc się nowych sztuczek od mistrzów, ogląda więc sporo krótkometrażówek i dokumentów. A ostatnio znalazł takie o, cudo.

Pamiętaj o kliknięciu w “HD” a potem w strzałki dające fullscreen.

Piękne, nie? :)

Życzy przyjemnego wieczoru Twój bloger,

Andrzej Tucholski

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies