Queens of the Stone Age na Openerze!

 

Jako drugie medium w Polsce donoszę, iż na najbliższym Heineken Open’er Festivalu, edycja 2013 wystąpi QotsA. Zespół, który kocham, lubię i słucham od nie mam pojęcia jak dawna, ale trochę się już zejdzie.  Pewnie oficjalne doniesienie będzie dopiero jutro, ale dzięki raptownym paluszkom członków zespołu możemy się cieszyć już dziś!

Oto dowód:

A oto piosenka:

(Link do Youtube)

Kto się cieszy, ręka w górę! :)

Screen dostarczył Radek Karbowski – dzięki!

Pozdrawia Twój bloger,

Andrzej Tucholski

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies