Queens of the Stone Age na Openerze!

 

Jako drugie medium w Polsce donoszę, iż na najbliższym Heineken Open’er Festivalu, edycja 2013 wystąpi QotsA. Zespół, który kocham, lubię i słucham od nie mam pojęcia jak dawna, ale trochę się już zejdzie.  Pewnie oficjalne doniesienie będzie dopiero jutro, ale dzięki raptownym paluszkom członków zespołu możemy się cieszyć już dziś!

Oto dowód:

A oto piosenka:

(Link do Youtube)

Kto się cieszy, ręka w górę! :)

Screen dostarczył Radek Karbowski – dzięki!

Pozdrawia Twój bloger,

Andrzej Tucholski

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies