Pitbull krzyczy PO POLSKU do Jennifer Lopez?!

 

Dokładnie tak. Jennifer leży sobie na szezlongu, Pitbull siedzi nieopodal. Scena jak setki innych. Aż tu nagle raper otwiera se złotonośne usta i rzuca w stronę urodziwej Latynoski wulgarny tekst rodem z kibla. Nie wierzysz?

No dobra, to trochę masz rację, bo po prostu znalazłem ze znajomymi całkiem smacznego misheard lyricsa (nie, nie dorasta do pięt sandałkowi, ale też nieźle idzie) i stwierdziłem, że będzie zabawnie z jego okazji nagiąć lekko nazwę bloga. Poza tym zawsze chciałem sprawdzić, czy notki z pudelkowymi tytułami faktycznie się lepiej czyta. Wrażeniami możecie podzielić się w komentarzach :)

Więcej w nagraniu.

http://www.youtube.com/watch?v=YvZzE0L53W4

Jennifer przeszła całkiem daleką drogę od swoich pierwszych hitów, nie sądzisz? Taka z niej była chojrak-dziewucha w stylu idącej równolegle Shakiry a tutaj znienacka spotykamy agresywną dominatrix. No ale hej, co kto lubi.

Swoją drogą, jeśli przeszkadza Ci wyjątkowo niski poziom Kultury w tej notce to możesz go podbudować poprzez rzucenie okiem na jeden z poważniejszych tekstów opublikowanych wcześniej na blogu (co prawda to taki trochę anti-hate shield, ale hej, wartościowe treści zawsze warto polecać). Trzymaj podręczną listę:

PS: Pozdrowienia dla bezgustu, która ostatnio sama robiła u siebie drobny szacher-macher z tematyką bloga. Co prawda u mnie ta zabawa słowem to tylko tymczasowo, ale jakoś mi się skojarzyło :)

Ciepło pozdrawia Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies