Pitbull krzyczy PO POLSKU do Jennifer Lopez?!

 

Dokładnie tak. Jennifer leży sobie na szezlongu, Pitbull siedzi nieopodal. Scena jak setki innych. Aż tu nagle raper otwiera se złotonośne usta i rzuca w stronę urodziwej Latynoski wulgarny tekst rodem z kibla. Nie wierzysz?

No dobra, to trochę masz rację, bo po prostu znalazłem ze znajomymi całkiem smacznego misheard lyricsa (nie, nie dorasta do pięt sandałkowi, ale też nieźle idzie) i stwierdziłem, że będzie zabawnie z jego okazji nagiąć lekko nazwę bloga. Poza tym zawsze chciałem sprawdzić, czy notki z pudelkowymi tytułami faktycznie się lepiej czyta. Wrażeniami możecie podzielić się w komentarzach :)

Więcej w nagraniu.

http://www.youtube.com/watch?v=YvZzE0L53W4

Jennifer przeszła całkiem daleką drogę od swoich pierwszych hitów, nie sądzisz? Taka z niej była chojrak-dziewucha w stylu idącej równolegle Shakiry a tutaj znienacka spotykamy agresywną dominatrix. No ale hej, co kto lubi.

Swoją drogą, jeśli przeszkadza Ci wyjątkowo niski poziom Kultury w tej notce to możesz go podbudować poprzez rzucenie okiem na jeden z poważniejszych tekstów opublikowanych wcześniej na blogu (co prawda to taki trochę anti-hate shield, ale hej, wartościowe treści zawsze warto polecać). Trzymaj podręczną listę:

PS: Pozdrowienia dla bezgustu, która ostatnio sama robiła u siebie drobny szacher-macher z tematyką bloga. Co prawda u mnie ta zabawa słowem to tylko tymczasowo, ale jakoś mi się skojarzyło :)

Ciepło pozdrawia Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies