Nowy Morrison

 

Lubię Jamesa. Pisałem już o nim nie raz (bo dwa razy) i byłem bardzo ciekaw, co zaprezentuje swoją nadchodzącą płytą. Dorwałem się do paru uploadów na YouTube, słuchałem do różnych nastrojów. Z ostateczną opinią postanowiłem poczekać do klipu ilustrującego, jak do tej pory, najbardziej interesującą mnie piosenkę. I jak?

Wow, no dziwnie no.

Słowa, melodia, wykonanie (no, może poza robieniem jacksonowskiego woo hoo, przekonasz się) i ogólny klimat jest spoko. Trochę szkoda utraconego na przełomie rozwoju kariery klimatu pierwszych nagrań. James stał się fajny i znany i nie bawi się już w lirykę. Ale czy to wada? Na pewno nie największa.

Masz, przesłuchaj i popatrz.

Obejrzane? Okej, to mam jedno pytanie. Takie trochę Pudelkowate, ale jakoś mi wybaczysz.

Otóż: czemu James Morrison wygląda identycznie jak Chris Martin?

Nawet strój ma prawie taki sam jak wokalista Coldplay w klipie do Violet Hill. Jestem facetem i nie przeszkadza mi to jakoś strasznie (a skoro już mówimy o look-alike’ach to przypomnij mi kiedyś, że mam w ulubionych zabójczą fotkę Portman i Johansson), ale, kurde, James, miałeś przecież własny styl.

Podrabianie innych to naprawdę krzywy biznes. A efekty śmieszne :)

Dziewczyny, co o tym sądzicie?

Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies