Nowy Morrison

 

Lubię Jamesa. Pisałem już o nim nie raz (bo dwa razy) i byłem bardzo ciekaw, co zaprezentuje swoją nadchodzącą płytą. Dorwałem się do paru uploadów na YouTube, słuchałem do różnych nastrojów. Z ostateczną opinią postanowiłem poczekać do klipu ilustrującego, jak do tej pory, najbardziej interesującą mnie piosenkę. I jak?

Wow, no dziwnie no.

Słowa, melodia, wykonanie (no, może poza robieniem jacksonowskiego woo hoo, przekonasz się) i ogólny klimat jest spoko. Trochę szkoda utraconego na przełomie rozwoju kariery klimatu pierwszych nagrań. James stał się fajny i znany i nie bawi się już w lirykę. Ale czy to wada? Na pewno nie największa.

Masz, przesłuchaj i popatrz.

Obejrzane? Okej, to mam jedno pytanie. Takie trochę Pudelkowate, ale jakoś mi wybaczysz.

Otóż: czemu James Morrison wygląda identycznie jak Chris Martin?

Nawet strój ma prawie taki sam jak wokalista Coldplay w klipie do Violet Hill. Jestem facetem i nie przeszkadza mi to jakoś strasznie (a skoro już mówimy o look-alike’ach to przypomnij mi kiedyś, że mam w ulubionych zabójczą fotkę Portman i Johansson), ale, kurde, James, miałeś przecież własny styl.

Podrabianie innych to naprawdę krzywy biznes. A efekty śmieszne :)

Dziewczyny, co o tym sądzicie?

Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies