No Okej, No To Go

 

Najpierw skakali przez bieżnie. Potem skonstruowali przeogromną maszynę Rude Goldberga (to taki proces, gdzie puszczone domino porusza kulkę, która popycha dzbanek, który odpala parasol i tak dalej). Teraz zaś wsiedli do samochodu i skonstruowali długi na trzy i pół kilometra tor… muzyczny. Serio.

Skromne Początki

Kilka lat temu chłopaki z zespołu OK Go ustawili w pomieszczeniu (na tle fachowej srebrnej folii) osiem mechanicznych bieżni i nagrali jeden z najpopularniejszych w swoim czasie filmików na całym Youtube. Klip do Here It Goes Again kojarzył prawie każdy. Co warte wspomnienia – podobnie prawie każdy gdzieś kiedyś na pewno słyszał i samą piosenkę.

(Link do Youtube)

Bogate Rozwinięcie

Drugim wielkim klipem zespołu stała się jedna z bardziej złożonych maszyn Rude Goldberga na świecie. Chłopaki wnieśli do magazynu wszystko co udało im się znaleźć – od piłeczek do tenisa stołowego, przez konstrukcje rozpędowe dla piłek po wielkie armaty na kule z farbą.

Jak poprzednio – zarówno piosenka jak i teledysk spotkały się z niesamowicie ciepłym przyjęciem.

(Link do Youtube)

Przejście Samych Siebie

Zespół wpadł w pułapkę. Po kilkunastu miesiącach przyszła pora na kolejną epicką produkcję, ale przecież co to za zabawa, jeśli nie przebije się własnego, poprzedniego rekordu?

Wzmożone przygotowania do nagrania teledysku Needing/Getting zajęły ponad cztery miesiące. Efektem tych prac był zawierający ponad tysiąc instrumentów tor muzyczny skonstruowany na obrzeżach Los Angeles. A także obudowany w różnego rodzaju pałki i klepaki Chevrolet.

Jak wyszło? Cóż. Przekonaj się :)

(Link do Youtube)

Co prawda klip z muzycznym samochodzikiem jest w sieci dopiero od dwóch dni ale i tak nie mogę się doczekać następnego teledysku wariatów z OK Go. Co pomysł, to lepszy. No i to może tylko ja, ale ich piosenki też zyskują z czasem na jakości.

Ciekawe, czym zaskoczą nas kolejnym razem :)

Ciepło pozdrawia Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies