Naprawdę polubiłem Poznań

 

Byłem w Poznaniu dwa razy. Za pierwszym podejściem na parę godzin, za drugim na prawie całe dwa dni. Obie wizyty wspominam bardzo ciepło, dopisywały zarówno wydarzenia jak i ludzie. Szczególnie ci ludzie tacy ujmujący. Co o nich słyszę, to znowu robią coś spektakularnego.

Ostatnio mnie ugościli w związku ze Startup Sprintem, tym razem przygotowali robioną na partyzancie mapę miasta. Coś podobnego do inicjatywy Warsaw City Alive, w której byłem jednym z autorów.

Lubię takie rzeczy. Nigdy nie widziałem sensu w miejskich projektach informacyjnych tworzonych odgórnie. A bo to urzędnicy wiedzą, gdzie się dzieje najlepsze? Wolę znać zdanie zwykłych obywateli.

Jeśli podzielasz mój punkt widzenia to możesz tryknąć koziołka w główkę, obrazek linkuje do strony Poznań, I ♥ You.

Poza mapą, autorzy zadbali o aplikację, fanpage i resztę koniecznych dzisiaj bajerów. O samym projekcie mówią:

Wszystkie obiekty, które umieściliśmy na mapie, przebadaliśmy na własnej skórze. Każdy z nich uważamy za wart odwiedzenia i wyjątkowy na swój sposób. Miejsca na naszej liście nie można było upić. Od żadnego z lokali nie wzięliśmy ani złotówki. Na punkt na naszej mapie trzeba było zasłużyć i jest ono swojego rodzaju nagrodą za bycie fajnym. Oczywiście mapa, jak i wszystko, co robimy, jest naszym subiektywnym spojrzeniem na Poznań. Reklamacji nie przyjmujemy ;)

Ja już swoją kopię pobrałem. Nie wiem kiedy znowu zahaczę o miasto rogali świętego Marcina, ale tym razem będę już nawet wiedział, dokąd chciałbym pójść. Chociaż jak znam tamtejszych to i tak mi nie pozwolą nic powiedzieć, tylko zaciągną do jakiejś totalnie odjechanej knajpki, o której mało kto wie.

I, ten, nie wiem tylko co zrobić z trendem. Tym razem być na trzy czy cztery dni? :)

Twój bloger,

Andrzej Tucholski

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies