Najgorszy remix świata (serio!)

 

Cytując jeden z najstarszych demotywatorów rodem z /b/ (czyli mekki zła, występku i koreańskich potraw, którą opisywałem tutaj) – są pomysły dobre, są pomysły złe i są pomysły rodem z anime. Dzisiaj doszedłem do wniosku, że można tę mądrość sparafrazować na potrzeby świata muzyki. Są remiksy fajne, są remiksy nudne i jest Mickey Mic.

Jay-Z Ft Alicia Keys – Empire State Of Mind (Mikey Mic Remix)

Przez pierwsze kilkadziesiąt sekund jest zwyczajnie, w 0:39 umierasz ze śmiechu a na wysokości równej minuty leci Ci już z uszu sprężona krew w kolorach tęczy. Autentyk, równie bezsensownej nuty nie słyszałem już od paru ładnych lat.

Trochę tam niby próbują dogonić podium The Subs (do znalezienia w tej notce), ale kaman, z czym do ludzi. To tutaj, to jest dopiero melanż.

(Link do Youtube)

Niezły, nie? :)

Autorem zdjęcia z nagłówka jest Jason Heller. Pozdrawia spod stołu Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies