Najgorszy remix świata (serio!)

 

Cytując jeden z najstarszych demotywatorów rodem z /b/ (czyli mekki zła, występku i koreańskich potraw, którą opisywałem tutaj) – są pomysły dobre, są pomysły złe i są pomysły rodem z anime. Dzisiaj doszedłem do wniosku, że można tę mądrość sparafrazować na potrzeby świata muzyki. Są remiksy fajne, są remiksy nudne i jest Mickey Mic.

Jay-Z Ft Alicia Keys – Empire State Of Mind (Mikey Mic Remix)

Przez pierwsze kilkadziesiąt sekund jest zwyczajnie, w 0:39 umierasz ze śmiechu a na wysokości równej minuty leci Ci już z uszu sprężona krew w kolorach tęczy. Autentyk, równie bezsensownej nuty nie słyszałem już od paru ładnych lat.

Trochę tam niby próbują dogonić podium The Subs (do znalezienia w tej notce), ale kaman, z czym do ludzi. To tutaj, to jest dopiero melanż.

(Link do Youtube)

Niezły, nie? :)

Autorem zdjęcia z nagłówka jest Jason Heller. Pozdrawia spod stołu Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies