Najgorszy remix świata (serio!)

 

Cytując jeden z najstarszych demotywatorów rodem z /b/ (czyli mekki zła, występku i koreańskich potraw, którą opisywałem tutaj) – są pomysły dobre, są pomysły złe i są pomysły rodem z anime. Dzisiaj doszedłem do wniosku, że można tę mądrość sparafrazować na potrzeby świata muzyki. Są remiksy fajne, są remiksy nudne i jest Mickey Mic.

Jay-Z Ft Alicia Keys – Empire State Of Mind (Mikey Mic Remix)

Przez pierwsze kilkadziesiąt sekund jest zwyczajnie, w 0:39 umierasz ze śmiechu a na wysokości równej minuty leci Ci już z uszu sprężona krew w kolorach tęczy. Autentyk, równie bezsensownej nuty nie słyszałem już od paru ładnych lat.

Trochę tam niby próbują dogonić podium The Subs (do znalezienia w tej notce), ale kaman, z czym do ludzi. To tutaj, to jest dopiero melanż.

(Link do Youtube)

Niezły, nie? :)

Autorem zdjęcia z nagłówka jest Jason Heller. Pozdrawia spod stołu Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies