Nach Berlin Gehen

 

W momencie kiedy Ty czytasz te słowa, ja powinienem już być gdzieś na wysokości granicy z Niemcami. Otóż po paru latach wracam do Berlina. Ostatnio spędziłem w nim tylko jeden dzień, teraz jadę na trochę dłużej. Zobaczymy, czy spodoba mi się na tyle by kontynuować tradycję zgodnie z trendem.

Języka nie znam (pomijając perfekcyjną gramatycznie konstrukcję z nagłówka umiem jeszcze tylko powiedzieć ich bin nicht forbereitet i odmienić parę czasowników), warte odwiedzenia miejscówki mam pozaznaczane markerem na podręcznym planie miasta. Zanosi się fajnie.

Nie wiem, czy będę miał w pokoju Internet, więc z kontaktem może być słabo, ale jak uda mi się znaleźć wifi to sobie tutaj zajrzę. Możesz mi wobec tego pisać w komentarzach co powinienem zobaczyć, jakoś ogarnę w miarę możliwości :)

Ty za to ogarnij Aarona. Totally worth it.

(jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Wracam pod koniec tygodnia (relacja ze zdjęciami gwarantowana), ale blog nie pozostanie przez ten czas niekochany. W zeszłym tygodniu przeżyłem prawdziwą eksplozję weny i udało mi się napisać trochę na zapas + namówiłem do pomocy przyjaciółkę. No przecież bym Cię tak bez tekstów nie zostawił, spokojna.

Mam nadzieję, że Twoja majówka też będzie kopać tyłki :)

Auf wiedersehen (tak to się pisze?),

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies