Nach Berlin Gehen

 

W momencie kiedy Ty czytasz te słowa, ja powinienem już być gdzieś na wysokości granicy z Niemcami. Otóż po paru latach wracam do Berlina. Ostatnio spędziłem w nim tylko jeden dzień, teraz jadę na trochę dłużej. Zobaczymy, czy spodoba mi się na tyle by kontynuować tradycję zgodnie z trendem.

Języka nie znam (pomijając perfekcyjną gramatycznie konstrukcję z nagłówka umiem jeszcze tylko powiedzieć ich bin nicht forbereitet i odmienić parę czasowników), warte odwiedzenia miejscówki mam pozaznaczane markerem na podręcznym planie miasta. Zanosi się fajnie.

Nie wiem, czy będę miał w pokoju Internet, więc z kontaktem może być słabo, ale jak uda mi się znaleźć wifi to sobie tutaj zajrzę. Możesz mi wobec tego pisać w komentarzach co powinienem zobaczyć, jakoś ogarnę w miarę możliwości :)

Ty za to ogarnij Aarona. Totally worth it.

(jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Wracam pod koniec tygodnia (relacja ze zdjęciami gwarantowana), ale blog nie pozostanie przez ten czas niekochany. W zeszłym tygodniu przeżyłem prawdziwą eksplozję weny i udało mi się napisać trochę na zapas + namówiłem do pomocy przyjaciółkę. No przecież bym Cię tak bez tekstów nie zostawił, spokojna.

Mam nadzieję, że Twoja majówka też będzie kopać tyłki :)

Auf wiedersehen (tak to się pisze?),

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies