Moje Drugie Wymarzone Auto (& Jak Bym Je Pokolorował)

 

Parę dni temu opowiedziałem Ci o moim ulubionym samochodzie, ale że jest to model z półki zarezerwowanej jedynie dla arabskich potentatów naftowych, dorzucam coś alternatywnego. Auto nadal turbo luksusowe, ale jednak zaprojektowane odrobinę bliżej ziemi. A przy tym reklamowane świetnym spotem.

Ford Mustang

Nie znam ani jednej osoby, która nie chciałaby mieć jednego dla siebie :)

Co prawda moją ulubioną linią i tak zostanie GT Coupe z 1968 (tutaj można sobie obejrzeć sporo modeli), ale podoba mi się to, co Ford robi ze swoją marką. Kolejne edycje Mustangów ewoluują w spokojny sposób i choć w moich oczach nic nigdy nie przebije designu retro, aktualny daje radę.

Szczególnie że promuje go udany kawałek i ciekawe hasło.

(A już szczególnie-szczególnie, że dzisiaj mamy Dzień Kobiet a Mustangi to chyba najbardziej lubiany przez płeć piękną segment pony carów. Do poparcia tej tezy wystarczy przejrzenie komentarzy pod tą notką. Dziewczyny – wszystkiego najlepszego! :)

(jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Ja bym swojego chciał mieć pomalowanego na głęboki błękit z dwoma ciepło żółtymi (tak na pograniczu ze złotym) pasami przez środek karoserii, od maski po bagażnik. A Ty? :)

Fotka z nagłówka pochodzi z serwisu About.com. Salutuje zza kierownicy Twój bloger,

autograf

 

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies