Moje Drugie Wymarzone Auto (& Jak Bym Je Pokolorował)

 

Parę dni temu opowiedziałem Ci o moim ulubionym samochodzie, ale że jest to model z półki zarezerwowanej jedynie dla arabskich potentatów naftowych, dorzucam coś alternatywnego. Auto nadal turbo luksusowe, ale jednak zaprojektowane odrobinę bliżej ziemi. A przy tym reklamowane świetnym spotem.

Ford Mustang

Nie znam ani jednej osoby, która nie chciałaby mieć jednego dla siebie :)

Co prawda moją ulubioną linią i tak zostanie GT Coupe z 1968 (tutaj można sobie obejrzeć sporo modeli), ale podoba mi się to, co Ford robi ze swoją marką. Kolejne edycje Mustangów ewoluują w spokojny sposób i choć w moich oczach nic nigdy nie przebije designu retro, aktualny daje radę.

Szczególnie że promuje go udany kawałek i ciekawe hasło.

(A już szczególnie-szczególnie, że dzisiaj mamy Dzień Kobiet a Mustangi to chyba najbardziej lubiany przez płeć piękną segment pony carów. Do poparcia tej tezy wystarczy przejrzenie komentarzy pod tą notką. Dziewczyny – wszystkiego najlepszego! :)

(jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Ja bym swojego chciał mieć pomalowanego na głęboki błękit z dwoma ciepło żółtymi (tak na pograniczu ze złotym) pasami przez środek karoserii, od maski po bagażnik. A Ty? :)

Fotka z nagłówka pochodzi z serwisu About.com. Salutuje zza kierownicy Twój bloger,

autograf

 

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies