Moje Drugie Wymarzone Auto (& Jak Bym Je Pokolorował)

 

Parę dni temu opowiedziałem Ci o moim ulubionym samochodzie, ale że jest to model z półki zarezerwowanej jedynie dla arabskich potentatów naftowych, dorzucam coś alternatywnego. Auto nadal turbo luksusowe, ale jednak zaprojektowane odrobinę bliżej ziemi. A przy tym reklamowane świetnym spotem.

Ford Mustang

Nie znam ani jednej osoby, która nie chciałaby mieć jednego dla siebie :)

Co prawda moją ulubioną linią i tak zostanie GT Coupe z 1968 (tutaj można sobie obejrzeć sporo modeli), ale podoba mi się to, co Ford robi ze swoją marką. Kolejne edycje Mustangów ewoluują w spokojny sposób i choć w moich oczach nic nigdy nie przebije designu retro, aktualny daje radę.

Szczególnie że promuje go udany kawałek i ciekawe hasło.

(A już szczególnie-szczególnie, że dzisiaj mamy Dzień Kobiet a Mustangi to chyba najbardziej lubiany przez płeć piękną segment pony carów. Do poparcia tej tezy wystarczy przejrzenie komentarzy pod tą notką. Dziewczyny – wszystkiego najlepszego! :)

(jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Ja bym swojego chciał mieć pomalowanego na głęboki błękit z dwoma ciepło żółtymi (tak na pograniczu ze złotym) pasami przez środek karoserii, od maski po bagażnik. A Ty? :)

Fotka z nagłówka pochodzi z serwisu About.com. Salutuje zza kierownicy Twój bloger,

autograf

 

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies