Autor: Andrzej Tucholski | 24 kwietnia 2012 | Komentarze:

Mazda Ogłasza Wielki Konkurs Dla Designerów – Do Wygrania 10 000 Złotych Oraz Realizacja Projektu!

Umiesz rysować i masz nieokiełznaną wyobraźnię? Interesuje Cię nowoczesny design i czujesz, że masz pomysł jak elegancko zaprojektować miejsce parkingowe albo sprzęt sportowy? To dobrze, bo w takim razie zainteresuje Cię też konkurs, nad którym przejmuję nieoficjalny patronat. Do zgarnięcia czeka 10 000 zł i masa innych nagród, więc czytaj dalej :)

O Co Chodzi?

Właśnie wystartowało bardzo fajne wyzwanie Mazda Design. Można w nim wziąć udział w dwóch kategoriach – Przestrzeń Miejska oraz Sprzęt Sportowy i Rekreacyjny. W obu tych przypadkach prace zaczynamy od zainspirowania się nową bryczką tej marki, czyli modelem CX 5, bo to generalnie chyba jego promocja jest :)

Jeśli wybierzesz przestrzeń to czeka Cię zaprojektowanie niestandardowego miejsca parkingowego. Jeśli bardziej Cię kręci sport i rekreacja, masz przed sobą zabawę z tworzeniem innowacyjnego sprzętu sportowego. Dodatkowe info czeka na stronie konkursu.

Nagrody I Przebieg

W obu przypadkach na najlepszych twórców czeka czek na okrągłe dziesięć tysięcy złotych + realizacja projektu + dodatkowe nagrody (do obadania tutaj). Dla prawdziwych maniaków nie lada gratką będzie też fakt, że zwycięskie prace wyłoni między innymi Ikuo Maeda, jedna z legend wschodniego designu.

Konkurs trwa do 10 czerwca, czyli niby jeszcze trochę czasu jest, ale hej, pierwsze szkice można zacząć robić już dziś.

Biorę udział jak nic!

Warte Uwagi Ogłoszenia Dodatkowe

Zainteresowałem się tym konkursem z trzech powodów. Po pierwsze – mam ostatnio fazę na samochody a lubię Mazdy, bo jak byłem mały to moja ciocia miała jedną i strasznie się jarałem.

Po drugie, wiem, że wielu z Was interesuje się wzornictwem, designem i sztuką ogółem, jest to więc jedna z nielicznych dziejących się w sieci akcji szytych praktycznie na Waszą miarę. Trzeba korzystać.

Po trzecie, off the record, będę miał dla Was parę fajnych (!) gadżetów do rozdania, ale o tym opowiem szerzej w trochę późniejszej fazie designerskich zmagań, pewnie bliżej lata. Trzymajcie jednak rękę na pulsie!

Share!

I prośba – jeśli znasz kogoś, kogo ten konkurs zainteresuje bądź wiesz, że rozwinąłby przy nim skrzydła – podrzuć mu link do tej notki! Będę też wdzięczny za retweetnięcia i udostępnienia. Mamy w Polsce wielu fenomenalnych designerów, z których większość pewnie nawet nie wie, że ma prostą i przyjemną szansę na zgarnięcie dziesięciu kafli i zobaczenie swojego projektu w rzeczywistości. Warto im pomóc, niech się coś dzieje :)

Fotka stąd. Życzy powodzenia Twój bloger,

autograf

Moja najnowsza książka “#mikronawyki” już w sprzedaży! Jeśli szukasz pomysłu na siebie, potrzebujesz efektów (najlepiej natychmiast), a nie bardzo wiesz jak zacząć… przywożę rozwiązanie. A nawet 200 stron rozwiązań.

(Książka dostępna jest też w pakiecie promocyjnym z poprzednim zestawem narzędzi – “Pomysł na siebie w tydzień“.)

Mikronawyki

Cześć!
Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem oraz twórcą internetowym.

Pokażę Ci jak duży i praktyczny wpływ na człowieka ma psychologia. A także pogadamy o sposobach na ogarnięcie zabieganej codzienności w taki sposób, by życie było spokojne i bardzo udane. Znajdziesz tu lifestyle'owe tematy (seriale) płynnie połączone z praktycznymi poradami (jak się nie spóźnić przez seriale). Zapraszam!

Rozpocznij ogarnięcie!

Przy okazji, napisałem serial.Co prawda nie taki prawdziwy, do telewizji, ale za to za darmo. "Umowy Śmieciowe" w formie powieści w odcinkach opowiadają historię Hanny Wróbel. Dziewczyna przyjeżdża do Warszawy do pracy i już pierwszego dnia wszystko idzie dokładnie nie tak, jak sobie zaplanowała. Walczy więc nie tylko o wymarzony etat, ale też z własnymi słabościami. I z sercem. I z przyjaciółmi. I z losowymi problemami. I z pogodą. I, bądźmy szczerzy, ze wszystkim innym.

Życie w wielkim mieście nie jest proste.

Powstaje zatem pytanie: czy starczy jej na ogarnięcie tych wszystkich dramatów kawy?


Obejrzyj Przeczytaj odcinek pilotażowy

Aha, nagrałem też kurs.Kurs uczenia się dla dorosłych to kompleksowe szkolenie uczące jak się uczyć. 17 lekcji wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować własny system nauki. Dzięki niemu przyswoisz psychologiczne podstawy uwagi i pamięci. Nauczysz się korzystać z najlepszych sposobów na efektywną naukę i technik pamięciowych. Zajmiemy się też motywacją i zachowywaniem spokoju w obliczu wyzwań. A wszystko podane tak, by maksymalizować mocne strony uczenia się w przypadku osoby dorosłej.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs opiera się o moją autorską strategię PROPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

I to nie jeden kurs!"Ogarnij maturę w tydzień" to kompletny kurs, który dzięki 7 lekcjom wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować system nauki do matur. Dzięki niemu nauczysz się uczyć, rozplanujesz starania, nie zmarnujesz czasu a nawet zrobimy tak, by się za bardzo nie stresować. Każda prezentowana w nim porada została przetestowana wiele razy i pochodzi z mojego doświadczenia, a także jest oparta o naukę. I co najważniejsze - działa. Tak zwyczajnie.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs został objęty patronatem merytorycznym Uniwersytetu SWPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

Pobierz darmowe materiały do ogarnięcia życia
i dołącz do 4 000+ odbiorców newslettera!

Gdy się zapiszesz to od razu dostaniesz w prezencie:

  • pierwszeństwo w dostępie do najnowszych artykułów
  • 7 plakatów rozwijających materiały z bloga
  • 3 excele przydatne w ogarnianiu życia
  • moją prezentację z TEDx
  • a także kolejne materiały!

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam
zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji o nowościach,
promocjach, produktach i usługach Andrzeja Tucholskiego.
Chcesz ze mną współpracować?

Mój blog od lat należy do ścisłej czołówki polskich współprac komercyjnych z influencerami. Zrealizowałem na nim z sukcesem kilkadziesiąt akcji, z których każda wywołała pozytywne reakcje u moich Czytelników oraz zrealizowała postawione przez Klienta cele.

Zawsze jestem gotów porozmawiać o kolejnej, z której potem będziemy dumni :)

KRÓTKO O BLOGU

AndrzejTucholski.pl to wielokrotnie nagradzany lifestyle'owy blog ekspercki o psychologii. Prowadzę go od 2009 roku.

Piszę na nim o praktycznym wpływie psychologii na człowieka. I o tym, jak ogarnąć zabieganą codzienność w taki sposób, by życie było spokojne i udane.

Życzę Ci bardzo udanego dnia!.

Informacja

Żadnej treści na blogu nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam też takich przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem - psychiatrą lub terapeutą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!