Lindsey Stirling – Seks, Skrzypce, Fantastyka

 

Internet, wbrew obiegowej opinii, nie składa się jedynie z kotów robiących dziwne rzeczy. Od czasu do czasu można też natrafić na zawodową skrzypaczkę, która po szybkim kursie obsługi kamery i korzystania z programów do obróbki video zaczęła korzystać ze swojego seksapilu i puszczać w sieć treści, których próżno szukać gdziekolwiek indziej. Taką właśnie jedną dla Ciebie dzisiaj znalazłem.

Elektro Balet

Lindsey należy do dosyć wąskiego grona pop skrzypaczek. Nie jest to specjalnie przeładowany segment kultury. Dotychczas, z tego co wiem, światową karierę osiągnęła jedynie dziś ledwo co znana Vanessa Mae. Najwyższa zatem pora na następczynię, am I wrong?

(Link do Youtube)

Musisz mi wybaczyć, bo zaczynam trochę od końca. Dubstep Violin to ostatni upload Stirlingówny, ale chyba najlepiej pokazuje jej rejony działalności. Jest sobie wkręcający, nowoczesny beat, dodajemy do niego klasycznie grane skrzypce i nietypową, kreatywnie sfilmowaną miejscówkę.

A na wszystko nakładamy fajnie tańczącą dziewczynę.

Double the action, triple the excitement!

Podoba się? No to najwyższa pora coś przemnożyć :)

Filmików przedstawiających dwie Lindsey trochę jest, ale z całym triem zdecydowała się jak na razie wystąpić jedynie raz. Podziwiam dziewuchę, bo nie dość, że uzdolniona muzycznie i nieźle tańcząca to jeszcze naprawdę potrafi się dobrze zgrać i to potem przemontować. Co prawda często ktoś jej pomaga, ale efekty są na najwyższym poziomie.

(Link do Youtube)

Jeśli węszysz fejka to w trakcie szukania jej nazwiska w YouTube dopisz sobie słowo “live” lub frazę “Got Talent”. Nagrań z występów, często zawierających dodatkowych tancerzy lub wsparcie zespołu muzycznego, ma od groma. Z czegoś żyć trzeba :)

Powtarzalność jej nie grozi. Jest wszak spontaniczna:

(Link do Youtube)

Gry, Filmy, Medleye

Dobra, wszystko fajnie i uroczo, ale nie wspomniałem o najważniejszym. Najszybciej obiegającymi Internet filmikami były, jakżeby inaczej, Lindsejowe wykonania motywów przewodnich ze znanych serii gier lub kultowych filmów fantasy. Na przykład, do nagrań medleya z Zeldy przerobiła się na elfkę :)

(Lub, jeśli taki z Ciebie geek, błękitną siostrzyczkę Linka.)

(Link do Youtube)

Koniecznie trzeba też rzucić okiem (uchem?) na jej składankę najważniejszych utworów z Władcy Pierścieni. Oraz na parę innych piosenek. No i kolęd, stanowczo kolęd. Ponadto warto czekać na jej najnowszą produkcję, bo choć klimat owiany jest tajemnicą, uploadowane fotki powstającego powoli kostiumu robią swoje.

Ostatnio przedstawiłem Ci Keenana, dzisiaj jest Lindsey. Jakieś zamówienia na kolejny odcinek Bohaterów Internetu?

EDIT: Dosłownie z dnia na dzień Lindsey dodała nową produkcję :) Tym razem jest to wariacja motywu przewodniego ze Skyrima wykonana razem z Peterem Hollensem. Wyszło im to przesuper, między innymi dlatego, że Stirling ewidentnie namówiła kogoś do zrobienia jej profesjonalnych efektów specjalnych. You go!

(Link do Youtube)

Ciepło pozdrawia Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies