Lecę do domu

 

Co prawda jedynie na dwa tygodnie (3 stycznia znowu Portugalia), ale… ale zawsze. Ostatnio odwiedziłem kraj przy okazji Blog Forum Gdańsk i choć udało mi się zobaczyć rodzinę i najbliższych znajomych to jednak te dwa miesiące, które zdążyły w międzyczasie upłynąć to całkiem sporo.

Cieszę się, że znowu zobaczę bliskich. Że za kilka dni zaskoczę ich fajnymi prezentami. Że w międzyczasie skoczę na piwo ze znajomymi. Że (na moment, ale jednak) uda mi się spotkać ze znajomymi z blogosfery. Że pojawię się na paru spotkaniach związanych z ciekawymi współpracami, których normalnie nie byłbym w stanie mailowo załatwić. Że złapię się na bieżąco z moim lokalnym, polskim życiem.

Niedawno pisałem, że wybór zawsze oznacza jakąś stratę. Dzisiaj piszę, że to cudownie, że można swoje wybory lekko zmiękczyć, właśnie dzięki takim okazjom jak Święta. Moje ulubione dni w roku :)

(Jedne z wielu, ale cii.)

Swoją drogą, z Polski też będę blogował, spokojna. Mam dla Was jeszcze parę ciekawych tematów zanim nastanie 2013 (koniec świata jakoś mnie do siebie nie przekonuje, przepraszam). Ale tymczasem?

Tymczasem lecę do bliskich :)

(Link do Youtube)

Udanego świątecznego tygodnia życzy,

Andrzej Tucholski

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies