Który jest który?

 

Dzięki komentarzom pod memem z poranka dowiedziałem się, że być może dzieciństwa wielu z nas są potężnie zagrożone. Że to, co chłonęliśmy za młodu jako pewnik może wcale nie być takie, jak nam się wydawało.

Groza, groza, groza.

Niby miałem jakieś swoje podejrzenie, ale…

 

Który to Bolek, a który to Lolek?

Autorem zdjęcia z nagłówka jest Eleaf.

Pełen wewnętrznej konsternacji,,

Andrzej Tucholski

 

///

PS: Obiecana notka z premierami na jesień (ta wybrana przez Was) opóźni się odrobinę w związku z trwającymi na zapleczu sporymi pracami nad blogiem. Ale spokojna, pojawi się na pewno. Tak jak i efekt prac.

A jutro popołudniu start akcji, w której będzie można wygrać sporo popularnych i wysoce kulturalnych gier + dołączyć do pierwszego takiego pojedynku w polskiej blogosferze. Więcej detali po osiemnastej.

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies