Który jest który?

 

Dzięki komentarzom pod memem z poranka dowiedziałem się, że być może dzieciństwa wielu z nas są potężnie zagrożone. Że to, co chłonęliśmy za młodu jako pewnik może wcale nie być takie, jak nam się wydawało.

Groza, groza, groza.

Niby miałem jakieś swoje podejrzenie, ale…

 

Który to Bolek, a który to Lolek?

Autorem zdjęcia z nagłówka jest Eleaf.

Pełen wewnętrznej konsternacji,,

Andrzej Tucholski

 

///

PS: Obiecana notka z premierami na jesień (ta wybrana przez Was) opóźni się odrobinę w związku z trwającymi na zapleczu sporymi pracami nad blogiem. Ale spokojna, pojawi się na pewno. Tak jak i efekt prac.

A jutro popołudniu start akcji, w której będzie można wygrać sporo popularnych i wysoce kulturalnych gier + dołączyć do pierwszego takiego pojedynku w polskiej blogosferze. Więcej detali po osiemnastej.

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies