Jedyna, najprawdziwsza opera R’n’B (uwaga: sporo seksu!)

 

Ooo ludzie, takiego lolcontentu to już dawno tutaj nie puszczałem. W podobnej skali mógłbym umieścić tamtą litewską wodę mineralną lub najgorszy remix świata, ale jednak co odrobinka czarnej muzyki to odrobinka czarnej muzyki. True story.

Skąd mam ten hot stuff?

W jednym z ostatnich jestPoranków nazwałem Runaway Kany’ego Westa “pierwszą rap operą”. Jeden z czytelników, Antoni, poprawił mnie, że pewnie nie słyszałem o Trapped In The Closet R. Kelly’ego. Fakt, nie słyszałem. Wieczorem tego samego dnia usiadłem do Youtube’a i wsunąłem podrzucony tytuł od pierwszej do ostatniej nutki.

Okazał się nie być rap operą tylko koszmarnym mash-upem Mody na Sukces z R’n’B ale podszedłem do niego na luzie i nie odpuścił mnie aż do ostatniego odcinka (pierwszy sezon to części 1-12).

W sumie, dla pełnej szczerości, od tamtej pory obejrzałem całość jakieś cztery razy. Serio.

R. Kelly – Trapped in the Closet

Choć mi do pełnej miłości wystarczył tylko pierwszy odcinek to trzymaj od razu cały otwierający tryptyk. Żeby potem nie było, że nie rozpieszczam. No i doceń, że nic Ci nie spoiluję, choć ochotę mam podłą. No ale niech już będzie. Dajesz samodzielnie.

Część 1

(jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Część 2

(jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Część 3

(jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Pozostałe odcinki znajdziesz na YT i dailymotion. Na zachętę jeszcze dodam, że w późniejszych częściach Kelly zaczyna śpiewać falsecikiem. Powodzenia.

The man from the closet,

Andrzej Tucholski

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies