Jedyna, najprawdziwsza opera R’n’B (uwaga: sporo seksu!)

 

Ooo ludzie, takiego lolcontentu to już dawno tutaj nie puszczałem. W podobnej skali mógłbym umieścić tamtą litewską wodę mineralną lub najgorszy remix świata, ale jednak co odrobinka czarnej muzyki to odrobinka czarnej muzyki. True story.

Skąd mam ten hot stuff?

W jednym z ostatnich jestPoranków nazwałem Runaway Kany’ego Westa “pierwszą rap operą”. Jeden z czytelników, Antoni, poprawił mnie, że pewnie nie słyszałem o Trapped In The Closet R. Kelly’ego. Fakt, nie słyszałem. Wieczorem tego samego dnia usiadłem do Youtube’a i wsunąłem podrzucony tytuł od pierwszej do ostatniej nutki.

Okazał się nie być rap operą tylko koszmarnym mash-upem Mody na Sukces z R’n’B ale podszedłem do niego na luzie i nie odpuścił mnie aż do ostatniego odcinka (pierwszy sezon to części 1-12).

W sumie, dla pełnej szczerości, od tamtej pory obejrzałem całość jakieś cztery razy. Serio.

R. Kelly – Trapped in the Closet

Choć mi do pełnej miłości wystarczył tylko pierwszy odcinek to trzymaj od razu cały otwierający tryptyk. Żeby potem nie było, że nie rozpieszczam. No i doceń, że nic Ci nie spoiluję, choć ochotę mam podłą. No ale niech już będzie. Dajesz samodzielnie.

Część 1

(jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Część 2

(jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Część 3

(jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Pozostałe odcinki znajdziesz na YT i dailymotion. Na zachętę jeszcze dodam, że w późniejszych częściach Kelly zaczyna śpiewać falsecikiem. Powodzenia.

The man from the closet,

Andrzej Tucholski

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies