Gadam o Drive (To Ten Film Z Ryanem Goslingiem)

 

Okej, stało się. Po latach zachowywania pełnej anonimowości i komunikowania się ze światem jedynie za pomocą tymczasowych skrzynek pocztowych oraz rozbudowanej sieci ulicznych informatorów zdecydowałem się wyciągnąć kamerę i spróbować moich sił jako vloger.

Po kilkudziesięciu (sic!) niekoniecznie trafionych próbach (serio, nie miałem pojęcia, na ile rzeczy trzeba zwracać uwagę podczas mówienia do kamery) udało mi się strzelić jedną, w miarę znośną. Najbliższe grono betatesterów uznało, że możesz wrzucać, więc oto jest. Nie lubię przedłużać startowania jakiegokolwiek projektu, a i tak najwięcej nauczę się dzięki Waszym komentarzom :)

Moja pierwsza video notka – recenzja filmu Drive.

http://www.youtube.com/watch?v=BEBRHiTGq3k
Obiecywany w filmiku link do intra Drive znajdziesz tutaj, a utwór Kavinsky’ego – tutaj.

Jeśli masz jakieś sugestie lub pomysły dotyczące przyszłych filmików to gorąco zapraszam do komentowania. Tylko pozwolę sobie zawczasu zwrócić uwagę na jeden drobny fakt, który pewnie prędzej czy później ktoś zauważy. Otóż wbrew pozorom mam na nagraniu spodnie. Tylko że krótkie. Ciepły dzień był.

Pamiętaj jeszcze tylko, że trwa właśnie konkurs, w który można wygrać aż trzy sztuki Drive a zadanie konkursowe jest szybkie i bardzo przyjemne. Warto więc zajrzeć i wziąć udział :)

I na dziś to tyle. Widzimy się w komentarzach!

Film do zrecenzowania dostałem od sklepu Merlin.pl.

Ciepło pozdrawia Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies