Dwie ładne dziewczyny

 

Na ładnych i profesjonalnych zdjęciach ujęte. Co jest dosyć ciekawe, bo nigdy bym siebie nie posądzał o modowe inklinacje (zaraz zobaczysz). Jasne, zawsze z całego świata profesjonalnej fotografii przemawiały do mnie portrety, zdjęcia ludzi. Nie da się ukryć. Ale żeby od razu o tym notki pisać? :)

Dziewczyna Pierwsza

Tak zwany magic social power sprawił, że przez komentarz znajomej natrafiłem na jakąś farmę lajków, która z kolei lajknęła (ta…) nowe zdjęcie wrzucone na oficjalny fanpage Mili Kunis. To ta aktorka z That’s 70’s Show, Czarnego Łabędzia i To Tylko Seks.

Choć Miss Dior nic mi nie mówi, poniższa sesja powstała właśnie jako marketing najnowszej torebki spod tego brandu. I, jak to mawiają, torebka torebką.

Przecież to jedno z najładniejszych zdjęć jakie kiedykolwiek komukolwiek wykonano. Podoba mi się w nim dosłownie wszystko. Począwszy od uchwyconego spojrzenia, przez całe otoczenie i pomysł aż po, no niech im już będzie, fajnie umiejscowiony produkt. A po środku należycie wystawiona Mila.

Nie no, świetne jest :)

Dziewczyna Druga

Ha, widzisz. Tutaj już nie będzie tak łatwo. Żadne drugie zdjęcie mnie ostatnio nie zszokowało. Wierzę jednak, że mogę w tej delikatnej kwestii liczyć na Ciebie i coś fajnego razem zdziałamy :)

Jaką znaną dziewczynę polecasz jako drugą Ładną Dziewczynę do dzisiejszego zestawienia? Może to być aktorka, piosenkarka, pisarka, producentka muzyki lub znana graficzka z branży gier. Wolny wybór.

Zdjęcie z profesjonalnej sesji wskazane (zaciekawił mnie ten temat), ale nie obowiązkowe. Obowiązkowy jest za to komentarz. True story.

Ciepło pozdrawia Twój bloger,

Andrzej Tucholski

 

///

PS: Wyzwaniem za dodatkowe 5 punktów jest odgadnięcie kto trzyma aparat w zdjęciu z nagłówka i kto trzymał aparat, który uwiecznił osobę trzymającą ten pierwszy aparat (sic). Podpowiedź – ma to luźny związek z Planete+ Doc :)

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies