Dwie ładne dziewczyny

 

Na ładnych i profesjonalnych zdjęciach ujęte. Co jest dosyć ciekawe, bo nigdy bym siebie nie posądzał o modowe inklinacje (zaraz zobaczysz). Jasne, zawsze z całego świata profesjonalnej fotografii przemawiały do mnie portrety, zdjęcia ludzi. Nie da się ukryć. Ale żeby od razu o tym notki pisać? :)

Dziewczyna Pierwsza

Tak zwany magic social power sprawił, że przez komentarz znajomej natrafiłem na jakąś farmę lajków, która z kolei lajknęła (ta…) nowe zdjęcie wrzucone na oficjalny fanpage Mili Kunis. To ta aktorka z That’s 70’s Show, Czarnego Łabędzia i To Tylko Seks.

Choć Miss Dior nic mi nie mówi, poniższa sesja powstała właśnie jako marketing najnowszej torebki spod tego brandu. I, jak to mawiają, torebka torebką.

Przecież to jedno z najładniejszych zdjęć jakie kiedykolwiek komukolwiek wykonano. Podoba mi się w nim dosłownie wszystko. Począwszy od uchwyconego spojrzenia, przez całe otoczenie i pomysł aż po, no niech im już będzie, fajnie umiejscowiony produkt. A po środku należycie wystawiona Mila.

Nie no, świetne jest :)

Dziewczyna Druga

Ha, widzisz. Tutaj już nie będzie tak łatwo. Żadne drugie zdjęcie mnie ostatnio nie zszokowało. Wierzę jednak, że mogę w tej delikatnej kwestii liczyć na Ciebie i coś fajnego razem zdziałamy :)

Jaką znaną dziewczynę polecasz jako drugą Ładną Dziewczynę do dzisiejszego zestawienia? Może to być aktorka, piosenkarka, pisarka, producentka muzyki lub znana graficzka z branży gier. Wolny wybór.

Zdjęcie z profesjonalnej sesji wskazane (zaciekawił mnie ten temat), ale nie obowiązkowe. Obowiązkowy jest za to komentarz. True story.

Ciepło pozdrawia Twój bloger,

Andrzej Tucholski

 

///

PS: Wyzwaniem za dodatkowe 5 punktów jest odgadnięcie kto trzyma aparat w zdjęciu z nagłówka i kto trzymał aparat, który uwiecznił osobę trzymającą ten pierwszy aparat (sic). Podpowiedź – ma to luźny związek z Planete+ Doc :)

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies