Autor: Andrzej Tucholski | 5 maja 2012 | Komentarze:

Disney Acapella – 2 Najlepsze Wykonania Ever (Oraz Czternaście Perfekcyjnych Głosów)

Jak pisałem we wrzucanym tu niedawno poradniku robienia natychmiastowej popularności w sieci – Disneya lubi każdy. Każdy ma swoje ulubione bajki (Robin Hood), każdy ma swoich ulubionych bohaterów (Robin Hood), każdy ma swoje ulubione piosenki (no zgadnij). A jako że prywatnie bardzo lubię wykonania piosenek w stylu acapella (sam wokal), znalazłem dla Ciebie prawdziwe perełki :)

Heather Traska

Jedna z solowych bohaterek internetu. Dziewczyna stanowczo ma za dużo wolnego czasu, bo poniższy filmik przygotowywała blisko trzy miesiące (wszystko robiła jedynie na ucho, bez profesjonalnej kompozycji) i często brakuje jej odwagi do głośnego i silnego wejścia wokalem, ale i tak ją bardzo lubię.

Ma niesamowity głos, świetny słuch muzyczny, fajny pomysł na siebie i dzikie skille w obróbce video. Swoją drogą, warto odwiedzić jej kanał na YT, bo kręci dużo i wszystko przygotowuje z podobnym pietyzmem.

Podobno właśnie kończy prace nad medleyem Adele :)

(jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Doo Wop Shop

Moi prywatni mistrzowie. Banda typków odpowiedzialnych za filmik, który oglądam przynajmniej raz na parę tygodni już od wielu, wielu miesięcy. Nie wiem ile się do tego nagrania przygotowywali, ale efekt śmiga, niczym mop po świeżo wycyklinowanym parkiecie.

Król Lew na starcie, rewelacyjny wokal w 3:40+, przepotężny Mulan w 4:10 oraz oficjalnie najseksowniejsza Arielka w historii lecąca po 6:20 (oraz upośledzona papuga kilka sekund później). No i w sumie wszystko inne.

Zwróć też uwagę na to, co się stało biednym mikrofonom w 8:01 :)

(Aha, no i to półkole nad zamkiem na początku!)

(jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Prezent

Skoro już przy śpiewaniu do kamerki jesteśmy, to mam dla Ciebie prezent. Dlaczego akurat ta grupka zdecydowała się nagrać wspólny filmik niestety nie doczytałem, ale obejrzeć po prostu trzeba.

To, że wybrali ładnie & amerykańsko brzmiącą piosenkę, to jedno. Ale już to, że w jednym montażu znalazło się czternaście przyprawiających o dreszcze głosów, to coś zupełnie innego. Są świetni!

Aż można pomyśleć, że to właśnie po to wynaleziono Internet ;)

(jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Na zakończenie Ci jeszcze powiem, że warto rzucić okiem na Rae Sterling (środkowy filmik w notce). Nie znalazła się dziś tutaj bo nie śpiewa acapella, ale za to się zabawnie przebrała i generalnie robi dobrą robotę.

Fotkę w nagłówku wziąłem stąd (klikać i się jarać, bo za tym zdjęciem stoi dłuższa historia) a tak na marginesie to mam nadzieję, że nikt się nie dowie, że tak naprawdę to zawsze trochę bardziej wolałem Asterixa i Obelixa :>

Buźki przesyła Twój bloger,

autograf

Jeszcze dzisiaj przerwij stagnację i zmień swoje życie na lepsze!

Proponuję Ci dwie przełomowe książki. „Pomysł na siebie w tydzień” to 21 narzędzi, dzięki którym szybko znajdziesz nową koncepcję na to, co chcesz robić i kim chcesz być. Te wnioski przekujesz w rzeczywistość dzięki „#mikronawykom” – to kompletne narzędzie, dzięki któremu zbudujesz skuteczny system mikronawyków prowadzących Cię przez wszystkie wymarzone plany.

Razem ponad 340 stron wiedzy, narzędzi, ćwiczeń i arkuszy. Zaufało im już ponad 1000 Klientów!

Cześć!
Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem oraz twórcą internetowym.

Pokażę Ci jak duży i praktyczny wpływ na człowieka ma psychologia. A także pogadamy o sposobach na ogarnięcie zabieganej codzienności w taki sposób, by życie było spokojne i bardzo udane. Znajdziesz tu lifestyle'owe tematy (seriale) płynnie połączone z praktycznymi poradami (jak się nie spóźnić przez seriale). Zapraszam!

Rozpocznij ogarnięcie!

Przy okazji, napisałem serial.Co prawda nie taki prawdziwy, do telewizji, ale za to za darmo. "Umowy Śmieciowe" w formie powieści w odcinkach opowiadają historię Hanny Wróbel. Dziewczyna przyjeżdża do Warszawy do pracy i już pierwszego dnia wszystko idzie dokładnie nie tak, jak sobie zaplanowała. Walczy więc nie tylko o wymarzony etat, ale też z własnymi słabościami. I z sercem. I z przyjaciółmi. I z losowymi problemami. I z pogodą. I, bądźmy szczerzy, ze wszystkim innym.

Życie w wielkim mieście nie jest proste.

Powstaje zatem pytanie: czy starczy jej na ogarnięcie tych wszystkich dramatów kawy?


Obejrzyj Przeczytaj odcinek pilotażowy

Aha, nagrałem też kurs.Kurs uczenia się dla dorosłych to kompleksowe szkolenie uczące jak się uczyć. 17 lekcji wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować własny system nauki. Dzięki niemu przyswoisz psychologiczne podstawy uwagi i pamięci. Nauczysz się korzystać z najlepszych sposobów na efektywną naukę i technik pamięciowych. Zajmiemy się też motywacją i zachowywaniem spokoju w obliczu wyzwań. A wszystko podane tak, by maksymalizować mocne strony uczenia się w przypadku osoby dorosłej.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs opiera się o moją autorską strategię PROPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

I to nie jeden kurs!"Ogarnij maturę w tydzień" to kompletny kurs, który dzięki 7 lekcjom wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować system nauki do matur. Dzięki niemu nauczysz się uczyć, rozplanujesz starania, nie zmarnujesz czasu a nawet zrobimy tak, by się za bardzo nie stresować. Każda prezentowana w nim porada została przetestowana wiele razy i pochodzi z mojego doświadczenia, a także jest oparta o naukę. I co najważniejsze - działa. Tak zwyczajnie.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs został objęty patronatem merytorycznym Uniwersytetu SWPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

Pobierz darmowe materiały do ogarnięcia życia
i dołącz do 4 000+ odbiorców newslettera!

Gdy się zapiszesz to od razu dostaniesz w prezencie:

  • pierwszeństwo w dostępie do najnowszych artykułów
  • 7 plakatów rozwijających materiały z bloga
  • 3 excele przydatne w ogarnianiu życia
  • moją prezentację z TEDx
  • a także kolejne materiały!

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam
zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji o nowościach,
promocjach, produktach i usługach Andrzeja Tucholskiego.
Chcesz ze mną współpracować?

Mój blog od lat należy do ścisłej czołówki polskich współprac komercyjnych z influencerami. Zrealizowałem na nim z sukcesem kilkadziesiąt akcji, z których każda wywołała pozytywne reakcje u moich Czytelników oraz zrealizowała postawione przez Klienta cele.

Zawsze jestem gotów porozmawiać o kolejnej, z której potem będziemy dumni :)

KRÓTKO O BLOGU

AndrzejTucholski.pl to wielokrotnie nagradzany lifestyle'owy blog ekspercki o psychologii. Prowadzę go od 2009 roku.

Piszę na nim o praktycznym wpływie psychologii na człowieka. I o tym, jak ogarnąć zabieganą codzienność w taki sposób, by życie było spokojne i udane.

Życzę Ci bardzo udanego dnia!.

Informacja

Żadnej treści na blogu nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam też takich przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem - psychiatrą lub terapeutą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!