Zjesz burgera

 

Możesz nie jeść mięsa. Możesz woleć żelki. Możesz nie przepadać za Ameryką. Możesz nawet nie wiedzieć gdzie leży. Możesz też nie lubić fast foodów. Albo szanować jedynie dawne wartości. Albo hejtować kapitalizm. Możesz nawet nie mieć dostępu do żadnego centrum handlowego. I co z tego.

Nic nie poradzisz.

Daym Drops i tak Ci wepchnie co tylko będzie chciał.

Bez wyjątku.

Boże, czasem chciałbym być czarny.

(Link do Youtube)

Twój bloger,

Andrzej Tucholski


///

PS: Natrafiłem na tego typa w trakcie całkiem szeroko zakrojonych poszukiwań dobrych i wartych poznania vlogów. Szukam inspiracji i fachowego warsztatu, który odpowiedziałby mi na parę pytań zupełnego żółtodzioba. Jak znacie fajne to walcie do komentarzy.

A Drops stanowczo zasługuje na rozprzestrzenienie. Puśćcie tę notkę znajomym, docenią :)

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies