Zjesz burgera

 

Możesz nie jeść mięsa. Możesz woleć żelki. Możesz nie przepadać za Ameryką. Możesz nawet nie wiedzieć gdzie leży. Możesz też nie lubić fast foodów. Albo szanować jedynie dawne wartości. Albo hejtować kapitalizm. Możesz nawet nie mieć dostępu do żadnego centrum handlowego. I co z tego.

Nic nie poradzisz.

Daym Drops i tak Ci wepchnie co tylko będzie chciał.

Bez wyjątku.

Boże, czasem chciałbym być czarny.

(Link do Youtube)

Twój bloger,

Andrzej Tucholski


///

PS: Natrafiłem na tego typa w trakcie całkiem szeroko zakrojonych poszukiwań dobrych i wartych poznania vlogów. Szukam inspiracji i fachowego warsztatu, który odpowiedziałby mi na parę pytań zupełnego żółtodzioba. Jak znacie fajne to walcie do komentarzy.

A Drops stanowczo zasługuje na rozprzestrzenienie. Puśćcie tę notkę znajomym, docenią :)

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies