Zjesz burgera

 

Możesz nie jeść mięsa. Możesz woleć żelki. Możesz nie przepadać za Ameryką. Możesz nawet nie wiedzieć gdzie leży. Możesz też nie lubić fast foodów. Albo szanować jedynie dawne wartości. Albo hejtować kapitalizm. Możesz nawet nie mieć dostępu do żadnego centrum handlowego. I co z tego.

Nic nie poradzisz.

Daym Drops i tak Ci wepchnie co tylko będzie chciał.

Bez wyjątku.

Boże, czasem chciałbym być czarny.

(Link do Youtube)

Twój bloger,

Andrzej Tucholski


///

PS: Natrafiłem na tego typa w trakcie całkiem szeroko zakrojonych poszukiwań dobrych i wartych poznania vlogów. Szukam inspiracji i fachowego warsztatu, który odpowiedziałby mi na parę pytań zupełnego żółtodzioba. Jak znacie fajne to walcie do komentarzy.

A Drops stanowczo zasługuje na rozprzestrzenienie. Puśćcie tę notkę znajomym, docenią :)

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies