Darmowy Album Red Hot Chilli Peppers

 

Miałem już dla Ciebie gratisowe piosenki od Lianne La Havas oraz Coldplayków, więc dzisiaj dorzucam do zestawu wariatów z RHCP. Tak w sam raz na świąteczny weekend, aby z rodziną posłuchać.

Komplet utworów zawiera pięć tytułów i fajnie nakręca na zbliżający się występ zespołu na tegorocznym Impact Fest. Podziwiam formę chłopaków, przyznam się, że trochę mi się z nimi czynny kontakt urwał, ale brzmią bardzo okej. To może być udany koncert :)

I’m With You Europe – 2011 Live EP

Jeśli marzy Ci się mieć ten album na własnym dysku, postępuj według poniższej instrukcji: Wchodzisz na specjalną podstronę oficjalnej witryny zespołu. Klikasz “Free MP3 Download” i wykonujesz pojawiające się dalej instrukcje. Profit! :)

Oto lista piosenek zawartych w darmowej paczce:

  1. Look Around
  2. Dani California
  3. Monarchy Of Roses
  4. If You Have To Ask
  5. Give It Away

Życzy miłego słuchania Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies